Import arcade sticka z Korei

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
migoq_aki
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 01-08-2017, 12:16
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Import arcade sticka z Korei

Post autor: migoq_aki »

Podejrzewam, ze wielu tutejszych bywalców dobrze zna różnice miedzy japońskimi stickami a koreańskimi, także nie będę się zagłębiał czemu w ogóle rozważam kupno sticka z Korei.
Mianowicie chciałbym w przeciągu kilku nadchodzących miesięcy zakupić Etokki Omni, niemniej jednak od paru dni kiedy mam wolna chwile to próbuje googlowac jak to wygląda w Polsce z importem tak drogiej (200$) elektroniki oraz jej ocleniem i niewiele mogę na ten temat znaleźć, a przeglądanie ISZTAR (polska klasyfikacja celna) niewiele daje.
Czy ktoś kiedyś kupował z zagranicy tak droga elektronikę? Wiem, ze z USA jest trochę inaczej, ale ogólnie podejrzewam, ze z całego świata spoza unii będzie podobnie, lecz jeśli ktoś zamawiał konkretnie z Korei to byłoby jeszcze lepiej. Możliwe, że kupiłbym go wcześniej gdyby nie powyższe niewiadome - trochę słabo kupować sprzęt za 800zł i dostać do tego drugie tyle cła, czy coś.
Przeglądałem stary topic ze stickami, ale wysnułem z niego wniosek, że w Polsce raczej ciężko już o osobę/grupkę zapaleńców, którzy zajmują się składaniem customów i mają dojście do części? Gdyż na którejś stronie tego tematu jest o tym wspominane.
Będę wdzięczny za wszelkie info.
Kiedys gralem w Tekkena 3 ze znajomymi i myslalem, ze jestem dobry.
Potem uslyszalem i kupilem Tekkena 7 na pc.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Import arcade sticka z Korei

Post autor: Action »

Myślę, że potrzebujesz kowala. Facet jest bodajże nr 1 polskim guru jeżeli chodzi o sticki import części itp; jakiś kontakt do niego powinieneś znaleźć tutaj. W razie czego opisz do czego doszliście.
Awatar użytkownika
migoq_aki
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 01-08-2017, 12:16
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Import arcade sticka z Korei

Post autor: migoq_aki »

Czytając stary temat widziałem własnie wzmianki o nim, niemniej głównie ostatnio, że już się tym nie zajmuje, tak samo newsy z jego strony są z 2013, także stwierdziłem, że droga jest raczej 'ded'. Niemniej spróbuje się z nim skontaktować, dzięki za namiar:)
Kiedys gralem w Tekkena 3 ze znajomymi i myslalem, ze jestem dobry.
Potem uslyszalem i kupilem Tekkena 7 na pc.
Awatar użytkownika
migoq_aki
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 01-08-2017, 12:16
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Import arcade sticka z Korei

Post autor: migoq_aki »

Sorry za double post.
Kowal póki co doradził mi kupno sticka typu hori rap4 i "zamów joya od arzu razem z montażem", póki co nie odpisuje dalej, ale może ktoś tutaj kojarzy kto to jest "arzu"? Lub co, jeśli to sklep czy coś :P
Kiedys gralem w Tekkena 3 ze znajomymi i myslalem, ze jestem dobry.
Potem uslyszalem i kupilem Tekkena 7 na pc.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Import arcade sticka z Korei

Post autor: SubZero »

Podejrzewam, że chodziło o "od razu" ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”