Książki, lektury, literatura,..

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: mg1987 »

Bury pisze:Dodam od siebie ze koncówka naprawde daje rade(Zaskakująca lecz sprawiedliwa:D)
Mnie osobiście raczej rozczarowała - oczekiwałem raczej czegoś w stylu Kinga, jak np. w "Lśnieniu", "Desperacji", "Miasteczku Salem" (w finale walka dobra ze złem). Chociaż King mógł chcieć zerwać ze swoim standardem. Niemniej książka jest wciągająca.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: Bury »

Wczesniej czytalem Desperacje.. mialem delikatnie mowiac mieszane uczucia:D Po lekturze :Kopuły: moj MUSK mogl wrocic do normalnego stanu:D.Jak mowisz, King odszedl od swojego stylu pisania w tym tytule,lecz po lekturze desperacji tego mi trzeba bylo^I nie przeszkadzal mi brak :typowej: dla Kinga masakry:D
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: mg1987 »

Bury pisze:I nie przeszkadzal mi brak :typowej: dla Kinga masakry:D
Mimo wszystko
[Spoiler ]
i tak pod koniec przeprowadził masową rzeź. :P
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: Bury »

[Spoiler ]
Taa wiadomo King = masakra:D Lecz ta byla delikatna:D jesli mozna tak to okreslic.:D
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: roy »

Ostatnio zainteresowałem się fantastyką a zacząłem od zakupu sagi wiedźmin, skończyłem już 4 tom (Czas pogardy) i muszę przyznać że saga jest świetna, choć czasem są rozdziały które trochę przynudzają, ale np. czytając akcje na zjeździe magów(4tom) nie mogłem się oderwać.
Polecam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: psycho4rent »

Ja akurat jestem w trakcie czytania serii ksiazek pt. Achaja autorstwa Andrzeja Ziemianskiego. Zna ktos?

aha! a potem zabieram sie za (calkiem niedawno wydana i jeszcze nie zakonczona gdyz o ile wiem to jeszcze nie ukazal sie IV tom) serie tego samego autora pt. Pomnik Cesarzowej Achai ktory jest kontynuacja w/w serii.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: psycho4rent »

Andrzej Ziemiański - Pomnik Cesarzowej Achai. Tom III


Jak mówil slogan promujący te książke: Cesarstwo musi trwać. Cesarstwo niby było ale stało sie juz tak zależne od RP że juz chyba nie mogło bez niego żyć. A to tylko wierzchołek góry lodowej gdyż Ziemiański jak to zwykle u niego nie pozwala nam sie nudzić. Kolejna zagadka przed którą staje Tomaszewski i spółka tym razem musza zbadac co kryje sie w Wielkim Lesie w poblizu Banxi. W tle także rozgrywa się bardzo ważny dla calej fabuły wątek Shen która [spoiler]dzieki działalności organizacji Randa polegającej na rozsiewaniu plotek i kierowaniu w skutek czego uwagi mieszczaństwa strone wygodna dla organizacji; zostaje okrzyknieta przez mieszczanstwo jako symbol rebelii przeciw cesarstwu.[/spoiler] Smaczku całej fabule dodają bardzo przywiazani do swego pochodzenia i którzy bardzo rzadko czynia jakies odstepstwa od swej tradycji Tatarzy. (Nie wiem czemu ale ja osobiście nie mogłem sie powstrzymać by sie nie śmiac z Tatarów). Warto także zwrócić uwage na nietuzinkową postać Wyszyńskiej.

8/10.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
rafal30
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19-05-2014, 11:47

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: rafal30 »

A czytał ktoś Sagę Lodu i Ognia?
dddddddddddddddddd
Awatar użytkownika
hut66
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 30-01-2016, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: hut66 »

czytam obecnie o powstaniu książkę INKA - naprawdę fajna historia o dziewczynie która do końca była Polką ;)
aerosik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18-03-2019, 21:20

Re: Książki, lektury, literatura,..

Post autor: aerosik »

Ciemno, prawie noc. W piątek w kinach wypływa nawet ekranizacja :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”