Ling Xiaoyu

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Ren »

Dumian: masz racje
Kingky: sorry stary ale pierdolisz farmazony. Po pierwsze nie płacz nad whiskasem bo są słabsze postacie od niego. Po drugie jak ci nie pasuje to mozesz grac topem/mega sie wyskilowac i nadal grać kingiem/nie grać wcale.
Ja gram Edkiem, postać słaba (wiadomo). Tylko że wg mnie w Tekkenie nie chodzi o wygrywanie tylko o samą przyjemność z gry, rywalizacje i (przynajmniej dla mnie) uczenie sie trudnych elementów i ogólnie maksymalizowaniu wiedzy o swojej postaci ;). Myślę, że topami nie grał byś skuteczniej bo nie mozna na siłe grać najmocniejszymi postaciami tylko tymi ktore sie czuje.

Jeszcze nie tak dawno również narzekałem na topów. Teraz lubie na nich grać - większa satysfakcja z wygranej. Grając średniakiem bądź leszczem przynajmniej wiem że wygrałem ja a nie moja postać. Gra topami nie jest zbyt przyjemna i wymagająca (nie licząc skillowych topów ktorych jest zdecydowanie za mało).

Co do xiao to jest baaardzo mocna, ale jakoś 2 ciosów na ktore mozna grać czy jakiś super przegięć nie widze ;).
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Dismaster »

Tak na dobra sprawe mozna sie do kazdej postaci doczepic, Ling za szybka, King multisy, Paul i Ogr prostactwo i zbyt wielka sila, Jin nie karalny i SS+2 i jeszcze tam cos :P Yoshi tez ma takie akcje ktore sa przegiete itd. Tak wiec moim zdaniem kazdy narzeka na ta postac na ktora grac nie umie i zgodze sie z moimi przedmowcami oczywiscie niektore maja troche wiecej przegiecia ale wedlug mnie na wszystko jest sposob moze sam ich wszystkich nie znam ale jak gram z niektorymi to wierze ze sa takie sposoby ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: vho »

Ta postac jest do niczego (...) badziewnie prosta w obsludze (...) Programisci zapomieli o jednej sprawie, a co gdy chcemy pograc inaczej niz xio vs xio, no wlasnie, nie da sie (...) xiao (...) nie wymaga skilla, ani kszty.
Toś chłopie zaszalał...
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: KingKY »

i tak mam racje, no nie chodzi o wygrywanie glownie, a z xajka to tez wielka mi przyjemnosc klepac d1 i w porywach df1, no poprostu rywalizacja, jakie farmazony, king pomoz mi bo nie daje rady :przestraszony:

EDIT
pierdole farmazony, nie wiem czy zauwazyles, ale nie masz zadnych, nawet minimalnych osiagow w tej grze, wiec sie nie wypowiadaj :/
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: vho »

Lol, post do usunięcia, nie czytam wystarczająco uważnie poprzednich postów chyba :P
Ostatnio zmieniony 11-10-2006, 19:13 przez vho, łącznie zmieniany 2 razy.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Ren »

KingKY pisze:i tak mam racje, no nie chodzi o wygrywanie glownie, a z xajka to tez wielka mi przyjemnosc klepac d1 i w porywach df1, no poprostu rywalizacja, jakie farmazony, king pomoz mi bo nie daje rady :przestraszony:

EDIT
pierdole farmazony, nie wiem czy zauwazyles, ale nie masz zadnych, nawet minimalnych osiagow w tej grze, wiec sie nie wypowiadaj :/
wybacz o wielka legendo Polskiej Sceny Tekkena :padam:
:rotfl:
Przeciez to forum i kazdy moze sie wypowiedzieć...
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: KingKY »

no mowiac "pierdolisz farmazony" w sytaucji gdy kazdy Ci powie, ze nie bredze, bo xajka to przegiecie, pokazales ze nie zbardzo kumasz o co chodzi wogole
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Żółw »

Xajka to szmata, najbardziej wkurwiająca postać w T3...
Każdy jugiel sprowadza się do "dziobania" tyłem, a od pp+3 można zawału dostać :szok:

:looka:
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Ren »

KingKY pisze:no mowiac "pierdolisz farmazony" w sytaucji gdy kazdy Ci powie, ze nie bredze, bo xajka to przegiecie, pokazales ze nie zbardzo kumasz o co chodzi wogole
To nie jest nic z czym nie dałoby się grać. Do Ogra i Jina nadal jej sporo brakuje.
Wiadomo że jest przegięta i ciężko sie na nią gra.
Co do prostoty obsługi to w tej kwestii do np. Paula też jest daleko więc o co chodzi...

Podsumowując, dla mnie Xiajka to bardzo fajna postać i można nią ładnie grać. Jest przegięta ale przeciez nie ona jedyna... Ciesz sie Kingky, że to Król w T5 rządzi a Xiajka jest słaba ;)

EDIT: Jakoś jedziesz postaciom od ktorych dostajesz w dupe, tak jak to napisał Dumian - LOL(tak najłatwiej wytłumaczyć brak umiejętności - bo ktos grał mocniejsza postacia).
Jin (zapewne Dumian), True Ogre (Adriankiller), Xiao (przyznać się kto zrobił krzywde Whiskasowi? xD)... Kto będzie nastepny?
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: KingKY »

to fakt, w tekkenie 5 king dostal rekompensate za lata przez ktore wloczyl sie bez celu w low tierach, dostal przyzwoity dmg, no i naprawde sporo nowych rzeczy, w tym jedna z 2 postaci ktora posiada air throwy w tekkenie......
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Ren »

KingKY pisze:to fakt, w tekkenie 5 king dostal rekompensate za lata przez ktore wloczyl sie bez celu w low tierach, dostal przyzwoity dmg, no i naprawde sporo nowych rzeczy, w tym jedna z 2 postaci ktora posiada air throwy w tekkenie......
Postać z przegiętnymi rzutami za pół kreski nie moze być lowem ;).
A co do air throwow to jeszcze poza megawypasionym Mardukiem ma jeszcze Hwo.
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: KingKY »

czytajmy ze zrozumieniem dzieci

nic nie pisalem ze jest w lowach, ale przez wiekszosc tekkenow zawsze byla z niego slaba postac raczej, i mysle ze w t5 ma swoj debiut ;)

co do hwo, to ten air throw to cos w stylu hunting hawka, prawdziwy chwyt/airchwyt maja tylko te 2 koksy, choc mysle ze king jechał jedynie na keratynie.....
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: TomU »

Ludzie Xajka nie jest ********** postacia jak to niektore osoby mowia jesli sie umie na nia grac To nie jest tak ciezko wiec nie wiem czemu tu jeszcze siedzicie i posrywacie na ten temat.Najlepiej to juz skonczmy te konwersacje ktora napewno sie nie skonczy bo kazdy ma inny mozdzek i kazdy bedzie mial inne zdanie.Wiec Mowie Koniec



KONIECCCCCC !!!!!!!
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Yamada »

Xiajkę niektórymi postaciami jest dosyć prosto ograć. Nię będe tutaj oczywiście mówił kim i jak :p.

King na jej AoP ma swój wredny łokieć który na CH daje mu bodajże gwaranty wiec nie jest źle.

Jak wyjdzie TTT to moze przestaniecie marudzić bo tam jest trochę słabsza ;p .

A w T3 jest conajmniej kilka prostrzych i silniejszych postaci niż Xiao, bo cała jej moc to uniki - nie ma 13 fr juggle startera z +5 na bloku i po nim jazdy za pol paska, którym można karać zwfiffowaną pięść. Nie ma żadnego taniego lowa w przeciwieństwie do takich mishimowatych, paula czy leia (wszyscy nieprzypadkowo z małej litery). Cała moc Xiao leży w customach i unikach.

Poza tym jeżeli taka strasznie tania jest to sam nia zacznij grać ;p .
Obrazek
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Ling Xiaoyu

Post autor: Got »

hehe dlaczego wszystkie spory natemat slabych postaci odrazu dochodza do wniosku ze to jednak tylko jin ma 13 klatkowego juggel startera :P
got nice dash...soon maybe ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”