Warlord Battlecry 3

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Warlord Battlecry 3

Post autor: Pattrick »

W tym temacie mówimy o tej grze , możecie podawać porady i pewne strategie (ale wiecie że pewnych taktyk się nie mówi [tajemnica zawodowa :chytry:]).

Według mnie świetna gra , bez względu na czas może wciągnąć na długie noce a bitwy (przeciwko porządnym przeciwnikom) trwają o wiele więcej niż 5-15 min ale mówię wam , że to jest gra dla każdego fana rtsów i ogólnie strategii. Fabuły tutaj nie będe dawał (mogłoby to zepsuć smaczek gry w Kampanii) . Gra w multiplayer odbywa się na dwa sposoby , przez Lobby Enlighta i Sieć TCP/IP Internet lub TCP/IP Lan , polecam drugi sposób i do tego przez hamachi . Linka do gry tutaj nie dostaniecie :cool: ale wiecie zawsze możecie na priv żądać :hyhy: .
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warlord Battlecry 3

Post autor: Wawrzyn »

Gralem kiedys w Warlords battlecry 2 ale zabawa szybko sie skonczyla bo plytka sie polamala :kwasny: Ale wywarla na mnie bardzo pozytywne wrazenie jak na gre z gazety(nie pamietam jakiej :P ).Dzisiaj w pamieci mam tylko bardzo dobre tlumaczenie i fajnie dobrane dialogi jednostek(tez po polsku ofkoz).
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”