Muzyka

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: KRELIAN »

SubZero pisze:
KRELIAN pisze:jak ktos znajdzie na necie to stawiam pomnik ze spizu
Znaczy tą wersję kasetową? Bo wersję CD mam gdzieś na płycie (w MP3), zresztą nie tylko Annihilation, pierwszego MK też, a także dodatkowy OST do pierwszego MK, co się zwie "More Kombat" (to to dopiero było ciężko dorwać :P ).
KRELIAN pisze:ciekawe czy ktos przeczytal
Ja :P Co dostanę ? :P
Ania juz Cie wyprzedzila i podala mi linki do MK Annihilation i MK THE ALBUM (z 9 utworami kazdy poswiecony poszczegolnej postaci z mk1) - ale o dodatkowym ost do pierwszego MK pierwsze slysze - moglbys gdzies wrzucic ewentualnie pokazac okladke bo moze mowimy o tym samym ?

gdybys mial ksywe Frost to buzi :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: KRELIAN »

dziekuje slicznie :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

O na tej stronce nawet jest More Kombat. Ana gdzie ty byłaś jak tego szukałem :P w sumie nie jest to może jakiś super album, ale do kolekcji dla fana MK w sam raz :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

SubZero pisze:O na tej stronce nawet jest More Kombat. Ana gdzie ty byłaś jak tego szukałem :P w sumie nie jest to może jakiś super album, ale do kolekcji dla fana MK w sam raz :P
Hehehe jakby co moge poszukać więcej fajnych stronek o MK (akurat takowych nie brakuje, chociaz spora czesc moze juz byc pozamykana :looka: )

Ps. Zalezy kiedy szukałes :D (pewnie grałam w FF7)

Ps2. Muzyka w SC3 jednak robi swoje :oczami: (p,p+B~A Taki tez :hyhy: )
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Muzyka

Post autor: Nadine »

Boze ty widzisz i nie grzmisz

- Korn- nu metal
-LP -crossover
Nadine : pierwsza z cech deathu ktore wymienilas dawno przestala byc regula , juz od jakiegos czasu powstaja kapele pankowe lub nu metalowe przesycone growlem wiec to juz nie jest zasada :) . zreszta sam gralem kiedys na elektryku i takie proby tez robilismy a wcale nie gralismy deathu

ja nie mowie ze growling jest tylko w death metalu i ze jest obowiazkowy ale ze jest 1 z cech charakterystycznych i ze na nim sie wszystko opiera. Pewnie ze growl jest powszechny w wielu gatunkach

kolejna sprawa, Krelian skoro grales w kapeli to tym bardziej powinienes wiedzies o co mi chodzi i prostowac niektore farmazony bo momentami ze smiechu pisac nie moge a czasem ze starachem w oczach to czytam

sory ale ja jestem przewrazliwiona na punkcie muzyki, no co ja wam na to poradze
fajnie sie chodzi do szkoly muzycznej... najgorsze sa czasy pierniczenia o fletach czy tubach ale po tych mekach nadchodza czasy gitar i rocka...

ja z muzyka jestem od zawsze

moja kapela byla fajna i szkoda ze nie udalo mi sie nagrac zadnego demka, bo kawalki super niektore byly, tylko ze zespolu juz nie ma, a moja gitara umarla ( w doslownym znaczeniu, trzymam jej kawalki w pudelku na pamiatke)
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Muzyka

Post autor: Inferno »

Ja też jestem za ciężkim rockiem i metalem :]
Kapele takie jak Vader, Behemoth, Insision, HammerFall, Helloween, Graveworm, Sabaton, Rhapsody, Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Kat czy ostatnio Lordi to podstawa mojej ulubionej muzy :]
Zespoły te polecam każdemu, kto chodź trochę lubi mocne brzmienie gitar i ostrą perkusję :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Muzyka

Post autor: Dismaster »

Chcialem tylko napisac ze dyskusja na temat: "czym rozni sie DeathMetal od HeavyMetalu" jest conajmniej smieszna bo nie wierze ze ktos by tego nie odroznil slyszac oba sub-gatunki bo jak na litosc boska mozan pomylic Behemotha z np. Iron Maiden ? jeszcze bym zrozumial jakbyscie sie klucili o roznice miedzy HeavyMetalem i PowerMetalem. I moim zdaniem nie trzeba tu podawac zednych definicji z wikipedii czy bog wie z czego bo to nie ma sensu gdyz w tworczosci kazdego zespolu trafiaja sie utwory ktore ni jak nie pasuja do reszty i mozana sie przyczepis ze to juz nie jest cos tam co oni graja. Tak samo jak mi ktos powie ze Metallica gra ThrashMetal to sie nie zgodze bo owszem moze kiedys tak bylo ale Load czy Reload to raczej sie do tego nie kwalifikuje. Podobnie jest z Grunge'm to co kiedys bylo nazywane Grunge'm juz teraz nim nie jest i mowiac ze Pearyl Jam to Grunge to chyba tylko dlatego ze pochadza z Seattle. Z reszta z ta muzyka to jest ogolnie jakies nieporozumienie bo Grunge to: The Melvins, Nirvana, Pearyl Jam i Days of the new wszystko niby Grunge a ni chuja nie podobne :D ok troche sie rozpedzielm to juz koncze ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
elvis1886
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 17-09-2006, 19:14
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Muzyka

Post autor: elvis1886 »

Ghost pisze:HammerFall, Helloween
bardzo pozytywnie

dismaster pisze:c boska mozan pomylic Behemotha z np. Iron Maiden ?
no jest to nie lada wyczyn
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: KRELIAN »

Nadine pisze:Boze ty widzisz i nie grzmisz

- Korn- nu metal
-LP -crossover
Nadine : pierwsza z cech deathu ktore wymienilas dawno przestala byc regula , juz od jakiegos czasu powstaja kapele pankowe lub nu metalowe przesycone growlem wiec to juz nie jest zasada :) . zreszta sam gralem kiedys na elektryku i takie proby tez robilismy a wcale nie gralismy deathu

ja nie mowie ze growling jest tylko w death metalu i ze jest obowiazkowy ale ze jest 1 z cech charakterystycznych i ze na nim sie wszystko opiera. Pewnie ze growl jest powszechny w wielu gatunkach

kolejna sprawa, Krelian skoro grales w kapeli to tym bardziej powinienes wiedzies o co mi chodzi i prostowac niektore farmazony bo momentami ze smiechu pisac nie moge a czasem ze starachem w oczach to czytam

sory ale ja jestem przewrazliwiona na punkcie muzyki, no co ja wam na to poradze
fajnie sie chodzi do szkoly muzycznej... najgorsze sa czasy pierniczenia o fletach czy tubach ale po tych mekach nadchodza czasy gitar i rocka...

ja z muzyka jestem od zawsze

moja kapela byla fajna i szkoda ze nie udalo mi sie nagrac zadnego demka, bo kawalki super niektore byly, tylko ze zespolu juz nie ma, a moja gitara umarla ( w doslownym znaczeniu, trzymam jej kawalki w pudelku na pamiatke)

Nadine : ja tylko napisalem ze to nie jest JUZ zasada , cecha charakterystyczna jak najbardziej z tym ze powoli te granice sie zacieraja . ja rozumiem ze muzyka to bardzo drazliwy temat , sam nie potrafie bez niej zyc ALE ... nie badzmy przewrazliwieni :)
warto tez wziasc pod uwage fakt ze niektore kapele "ewoluowaly" gatunkowo dlatego tez nie zamierzam bawic sie w "prostowanie farmazonow" tymbardziej ze nie sa nimi tak do konca , mam nadzieje ze rozumiesz co mam na mysli ;)


a jesli chodzi o moja kariere muzyczna to niestety trwala ok rok , pozniej kazdy chcial grac swoje wiec ekipa sie rozsypala a ja dalem sobie spokoj - ot nie moje powolanie :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Muzyka

Post autor: Nadine »

spoko :P
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyka

Post autor: Jo-Jo »

A ja słucha mwypasionego kawałka praktycznie nonstop....

- DAISUKE ISHIWATARI - STILL IN THE DARK -

mmmmm....

:respekt:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Muzyka

Post autor: KingKY »

mac gyver :lol:

kazdy zna ta melodyjke :] fajna jest

EDIT
A TEAM
coś mnie wzieło na te starocia :P
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

To może jeszcze dołożymy AIRWOLFa :)
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Muzyka

Post autor: -=MASTA=- »

Hee wspomnienia wracają. Któż nie oglądał druzyny A na Poloni 1 [no i Tsubasa jeszcz był i Daimos i Jattaman], a na Polsacie Airwolfa, Robocopa, Hemana, MacGyvera ipt. Ehh te seriale z lat 80 tych. Do oblukania hity [teledyski] z tamtych lat:






ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”