Bugi i ciekawostki w T3.

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Aserot »

Znacie jakieś błedy lub sekreciki w Tekkenie 3 to podzielcie się wiedzą właśnie w tym temacie.

Ja słyszałem że każda babka ma cios Niny b+2 tylko nie do końca wiem jak to zrobić!!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Dumian »

Mam na dysku 2 fajne filmiki z bugami w T3. Postaram sie jeszcze znaleźć do nich linki, a jak nie znajde to wrzuce na RapidShare.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
LoBo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 23-02-2006, 19:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: LoBo »

najlepsze jest przenikanie textur :D:D jak np king rzuca kume i ma głowe zanurzoną w jego brzuchu :P albo multipartsy, to juz w ogóle
EDIT:
a ponadto przy hicie powyżej 999, to zeruje sie licznik i leci od początku :P
Man is a Pupil, pain is his Teacher........

No Pain, No Game :D
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: KingKY »

nowe forum , hmmh...... Tekken 3 jest grą dokładną, ale jest tak obszerny, że nawet tam możemy znaleść pewnie niedociągniecia :], wg mnie takim najbardziej pozytecznym jest mozliwosc zrobienia backthrow'a po każdym chickenie, no oczywiście jesli sie potrafi :wink:
Poza tym zdarzaja się również przesadzone juggle, choć to mi się nie zdarza :(
Poziom jagiełek jakie strzela cpu tez daje dużo do życzenia :P
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: grzece »

Gon po zorbieniu F+1+2.1+2,1+2 wyglada jakby robil przeciwnikowi, zreszta sami mozecie sprawdzic :p
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Dumian »

Spora i konkretna dawka bugów z T3:

We are the bugs
We are the bugs act 2
Ostatnio zmieniony 03-01-2008, 16:17 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: OWA »

heh, te bugi w bijatykach... SC III jest przez nie niegrywalny... :| T5 jest przez nie prawie niegrywalny... szkoda, że T5: DR nie wychodzi na PS2, tylko na PSP, bo akurat w tej wersji T5 bugi nie rozbijają balansu w drobny mak. co do tych z T3 - no są, są, ale powiedzmy sobie szczerze, że mało kto je wykorzystuje w walce. ;P po prostu te z T3 są zupelnie inne niż te z T5. w T5 niektóre ciosy są po prostu... broken (ekhm, ekhm... Heniosław, Feniosław...). :roll: w T3 mamy do czynienia głównie z niewidzialnymi ścianami i podłogami. :P
Obrazek: You're not good enough!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Aserot »

Bug z niewidzalną ścianą jest praktycznie nie do wykorzystania w walce (T3) chyba że obaj gracze specjanie do niej podejdą (heheheh namiastka wall combos z T4-T5) tylko że w T3 za łatwo w ten sposób combo nabić zwykłym 1.

Co do T5 to tu się zgodze że przez bugi zatarł się balans miedzy zawodnikami (ale prosze nie obrarzać Fang'a w dobrych rekach można być naprawde zabójczy bez wykożystwania tanich numerków) co do Henia to on zawsze był killer (jak cała rodzina mishima ave Kazek).

Co do tego bug a raczej ciekawostki o której pisałem na samym początku to wystarczy żę inna kobitka przyjmie na twarz b+2 od niny i zaraz po tym wystukamy tą samą kombinacje. Tylko nie wiem czemu nie zawsze wychodzi (może jakiś ukryty just frame choć z tego co wiem ten patent doszedł dopiero w T4).
Ostatnio zmieniony 27-02-2006, 12:19 przez Aserot, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: AnTeK »

OWA pisze:heh, te bugi w bijatykach... SC III jest przez nie niegrywalny... :|
O nie tutaj się nie zgodzę. Nie grałem w SCII ale to podobno ta część jest najbardziej zbugowana. W SCIII gram już dosyć długo i nie znajduję jakichś poważniejszych błędów.
Aserot pisze:Co do tego bug a raczej ciekawostki o której pisałem na samym początku to wystarczy żę inna kobitka przyjmie na twarz b+2 od niny i zaraz po tym wystukamy tą samą kombinacje. Tylko nie wiem czemu nie zawsze wychodzi (może jakiś ukryty just frame choć z tego co wiem ten patent doszedł dopiero w T4).
Przydarzyło mi się to stosunkowo niedawno czyli jakiś rok temu kiedy grałem z kumplem. Grałem sobie Niną Vs Xiaoyu. Normalnie strzeliłem z plaskacza (b+2) i chce już drugi wyprowadzić a tu nagle... trzask!! Moja Nina dostała potężnego plaskacza od Xiaoyu :shock:. Pytam się kulturalnie "Co jest k***a??" Koleś nic nie mówi tylko się brechta. Po paru testach okazało się, że po pierwszym trafionym plasku Niny trzeba szybko wcisnąć 1 lub 2 już nie pamiętam. Zdaje się że mają to tylko kobitki.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Dumian »

Hehe ciekawy patent z tymi 'liściami' będę to musiał obadać w najbliższym czasie :P

A ogólnie co do bugów w T3 to zgadzam się z OWA, w normalnej walce praktycznie nie występują i nie mają wplywu na rozgrywke.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Kukis »

Właśnie że bugi występują. Jak gram Jinem to często zdarza mi sie przeciwnika na "ściane" wepchnąć po p,d,p,4,4. przeciwnik zamiast do przodu to pionowo w gorę leci przez to że jest niewidzialna sciana;]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Dumian »

No było o tym wcześniej, taka ściana jest i można to nazwać bugiem ale na realną rozgrywke nie ma raczej wpływu, zdarza się głownie w practice albo przy celowym dojściu do 'sciany'.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: OWA »

O nie tutaj się nie zgodzę. Nie grałem w SCII ale to podobno ta część jest najbardziej zbugowana. W SCIII gram już dosyć długo i nie znajduję jakichś poważniejszych błędów.
ja też się nie zgodzę, będąc głęboko przekonany, że te wszystkie chore akcje, na które bluzgają wszyscy na soulcalibur.com, mi się nie przyśniły. :P

słyszałeś o The New & Improved "2G"? polecam lekturkę. a to tylko wierzchołek góry lodowej... :roll: o infinite'ach, szczególnie tym Serwetki, nie wspomnę nawet... podobnie jak o bardzo częstym stawaniu przez fajterów na głowach... dosłownie. XD oczywiście, nie wgłębiam się w system, bo nie jestem soulowym ekspertem, a poza tym nie mam na to czasu. to zresztą forum o bugach T3. :P

polecam jeszcze ten topic, traktujący ogólnie o bugach w SC III. zacznij od tego filmiku.
Ostatnio zmieniony 27-02-2006, 23:15 przez OWA, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek: You're not good enough!
Awatar użytkownika
yoshikiradorana
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 26-02-2006, 20:22
Lokalizacja: z brzuszka

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: yoshikiradorana »

Jeśli chodzi o Ciekawostki to nalezy przypomnieć że w Praktyce można nagrywać kombinacje i potem poprzez wciśnięcie selekt odtworzyć [ w menu od praktyki trzymać trza WSZYSTKIE L oraz R i docisnąć SELECT potem uruchomić praktykę Xem [ powinno nA DOLE ekranu widnieć pomarańczowe polecenie jak nagrywać ]

Poza tym jak Boskonem sie na Gun Jacku zrobi pp n 2 to robot automatycznie zrobi p+1~4 które Boskon Reversuje jeśli się zrobi boskonem ppn 2 i natychmiast sie wciśnie górę to robot zamiast unblocka poleci do góry[ wykona 3+4].Natomiast jeśli Gun Jack na Boskonie zrobi rzut GP+1+2 i dokończy się go d,dpp +2 to Boskon sam sie wyrwie i zrewersuje cios od Jacka. Anna ma reversal na Bar od kinga , a co do wcześnuej wspomnianego baga po czikenie to chodzi o Chicken 4 back throw Glitch i jak nazwa wskazuje to jest tylko po czikenie na prawą nogę.

W tk 5 edek oddaje "liście" Ninie [ jak nina zrobi t+2 to Edek też oddaje ,wynika to z tego że Ed jest tylko nakładką na szkielet Kryśki :/] kolejnym bugiem jest to że jak Yosh w plecy zrobi ppn 2 to i tak animacja będzie jak by trafił od przodu.

Zróbcie w Gun Jacka paulem albo Heniem Qcf+2 od boku a zobaczycie że detfist nie wywali GJ tylko go przesunie jak by jechał na łyżwach ^_^

Niewidzialną scianę pomijam bo w walce do niej sie nie dotrze przypadkowo.

ciao !
Świadome życie to nieustanne dążenie do samodoskonalenia. Moja myśl
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Bugi i ciekawostki w T3.

Post autor: Dumian »

Co do ciekawostek i przechwytów Anny Williams to obadajcie sobie krótki filmik:

Anna Reversals
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”