Pedofilia

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Pedofilia

Post autor: Shinhwa »

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7785

W/g mnie takich luzdi powinno się wystrzelać! Tak samo jak pedalów, tak tez i pedofilów na szubienicę od razu... takich ludzie nie ma co leczyć ich tzeba tepić i mordować bez litości...

Jeszcze oni śmią się nazywać "dobrymi" pedofilami, to tak jakby seryjny morderca był dobry bo zabijał tak, ze ofiara nie cierpiała, a zły na przekór
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Pedofilia

Post autor: Baro »

Zgodze sie z toba Shinhwa powystrzelac takich frajerow pedofili i pedałów, lesbijki daja rade :P
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: Dumian »

Już się w tym swiecie ludziom kompletnie we łbach przewraca... Te dwa cytaty moim zdaniem dobrze obrazują sytuację:
Seksuolog Zbigniew Izdebski: Pod płaszczykiem przyjaźni z nieletnimi prowadzi ona (moda na boylovers - przyp. o2.pl.) do seksualnego wykorzystania. (...) Nie ma pedofilii dobrej dla rozwoju dziecka!
Jakub Śpiewak, prezes Fundacji Kidprotect.pl.: - Oni próbują zmiękczać pedofilię. Dlatego używają takich określeń jak "boylover" czy "młody przyjaciel". Bo przecież inaczej brzmi zdanie "seks pedofila z dzieckiem" niż "kontakt boylovera z młodym przyjacielem".
Czyli jednym zdaniem: do gazu z wszystkimi jak leci ;P

A co do gejów to w sumie mi to lotto, nikomu szkody nie wyrządzają, więc między sobą niech robią co chcą. Co tam tolerancyjnym trza być :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pedofilia

Post autor: Shinhwa »

Lezby tez mnie denerwuja, bo szkoda, ze sie takie ladne nieraz dziewzcyny marnuja :(
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pedofilia

Post autor: Wawrzyn »

lesbijki daja rade
:super: no napewno zwiazek dwoch kobiet nie razi tak jak zwiazek dwoch meszczyzn
:kijemgo: :!:
Pedofile - wyjatkowo niebezpieczni dla spoleczenstwa, nie trzeba wystrzeliwac :] wystarczy wsadzic do pudla a koledzy w wiezeniu dadza takim popalic.

EDIT:aha, no i jezeli gdzies sa legalne zwiazki homoseksualne to NIGDY nie bede za adopcja dzieci dla takich par bo dziecko wychowane w takim srodowisku jest potencjalnym gejem\lesbijka
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pedofilia

Post autor: Shinhwa »

Ta w więzieniu mają ostro... 5 lat wygląda jak 50 a przed wyjściem jeszcze kosa w bebech
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Pedofilia

Post autor: AK »

tez bym zajebał takiego jednego z drugim !! ale temat jako taki mi sie nie podoba niech to ktos wywali przecierz ten temat przemieni sie w jedno wielkie wyzywanie zboczencow po co to komu ?? nastawienie spoleczenstwa wiadomo jakie jest (bardzo dobre) tylko kary nie sa adekwatne ale ta dyskusja tego nie zmieni...
do kasacji
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: Yamada »

JinKazama pisze:
lesbijki daja rade
:super: no napewno zwiazek dwoch kobiet nie razi tak jak zwiazek dwoch meszczyzn
:kijemgo: :!:
Pedofile - wyjatkowo niebezpieczni dla spoleczenstwa, nie trzeba wystrzeliwac :] wystarczy wsadzic do pudla a koledzy w wiezeniu dadza takim popalic.

EDIT:aha, no i jezeli gdzies sa legalne zwiazki homoseksualne to NIGDY nie bede za adopcja dzieci dla takich par bo dziecko wychowane w takim srodowisku jest potencjalnym gejem\lesbijka
Związek 2uch kobiet nie razi Cię dlatego bo jesteś heteroseksualnym samcem i wizja 2uch kobiet razem nie wydaje Ci się zła, ba wydaje Ci się napewno podniecająca :) . zresztą kobiety w związku szukają miłości, nie cielesnej, a bardziej psychicznej. Co innego meżczyźni, z tym, że właśnie większość gejów to wlaśnie tacy spokojni, uczuciowi faceci szukający po prostu uczucia. Nawet jest taki dowcip: "Dlaczego kobiety nie mogą znaleźć uczuciowych, romantycznych, spokojnych facetów? Bo tacy panowie mają już swoich chłopaków"

Co do pedofili to jest to naturalnie karygodne zboczenie. Zakładają jakieś partie i próbują to legalizować? Ja od zawsze wiedziałem, że Holandia to chory kraj, ale to już przechodzi ludzkie pojecie. Zapakować takich szmaciarzy do jakiegoś pierdla o zaostrzonym rygorze, gdzie oni byliby ofiarami, a każda kąpieł dla nich horrorem. Zresztą spory odsetek więźniów to normalni ludzie którzy pomimo, że siedzą za morderstwa to nietolerują jak się wyrządza krzywdę dzieciom, więc taki frajer pedofil miałby swój w pełni zasłużony, długoetatowy horror tam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: Pitrex »

hmm...moje zdanie jest takie:

pedofile do wora wór do jeziora,

geje mają zrytą psyche dlatego są gejami ;p,

lesbijki nikomu nie przeszkadzają, ale nie które są na prawdę fajne i niestety się nawzajem marnują, heh Życie :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pedofilia

Post autor: Oen »

Dzizas boylover...o wiekszym debilizmie dawno nie czytalem nic z tego dobrego by dla tych dzieci nie bylo, a one same by powyrastaly na zoboczencow. Co sie tyczy gejow to sa mi oni obojetni (przynajmniej dopoki sie zaden do mnie nie podwala :P), a lesbijki nawet trzeba tolerowac bo w kazdej kobiecie jest cos z lesbijki :P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pedofilia

Post autor: Arucardo_1 »

To jest chore. Argumentacja tych dewiantów to stek bzdur... Próbują zalegalizować dewiację jako chorobę... :zdziwko: Nie ma usprawiedliwienia dla pedofilii. Jest obrzydliwa, sprzeczna z ludzkim sumieniem i zawsze taka będzie.

No cóż, najpierw geje i lesbijki, a teraz pedofile (najgorsi dewianci z możliwych) chcą być uważani za normalnych i "dobrych"... czekać tylko aż nekrofile dopomną się
"o swoje" -_-'

Krótko - kula w łeb i faktura za nabój...


Shinhwa pisze:Ta w więzieniu mają ostro... 5 lat wygląda jak 50 a przed wyjściem jeszcze kosa w bebech

nie zawsze... jeśli dostanie celę pojedynczą to zyje sobie spokojnie z twoich podatków :zdegustowany:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pedofilia

Post autor: Shinhwa »

Wierzysz w to, że jeżeli dowiedzą się władze więzienne kim jest taki czlowiek dadzą mu kawalerkę?
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pedofilia

Post autor: Arucardo_1 »

Shinhwa pisze:Wierzysz w to, że jeżeli dowiedzą się władze więzienne kim jest taki czlowiek dadzą mu kawalerkę?

Wierz mi, bo znam trochę to środowisko - dadzą. Połowa tych, co mają, jak to określiłeś "kawalerki" w pierdlach siedzi w nich bo się ukrywa przed współwięźniami...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Pedofilia

Post autor: AnTeK »

Większość z was z takimi poglądami nadawła by się do LPRu :P
Stara zasada pedofili głosi, że kiedy nóżka grubsza od pyty już można... teges :wstyd:
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: Aserot »

Sorki ale troszke obrzydziłeś mi śniadanko tym postem :/.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”