Wasza postać

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Ren »

Grę w Tekkena zacząłem od trzeciej części. Byłem wtedy totalnym noobem i najbardziej spodobał mi się... Eddy (dalej, rzucajcie butelkami! ^^). Wiadomo - mieszanie na rękach, dredy, ciemne okulary i różowe adidaski :). W TTT i T4 nie grałem a w T5 chyba do dzisiaj nie wiem kto mi sie najbardziej podoba ;/. Wybór jest naprawde ogromny a (prawie) każda postac jest inna i ciekawa :). No ale trzeba coś wybrać więc :
1. Craig Marduk - o taaak, koks daje rade ;). Megaskuteczny tackle, potężne juggle i ogólnie ciekawy styl walki. Oczywiście ma wady: brak mocnej ściany (gdyby ją miał to byłby wg mnie topem jak nic ^^), jest wielki przez co wszystko w niego wchodzi no i przydałaby sie lepsza wybitka z ws. Ogólnie określiłbym go mianem "prawie jak top".
2. Roger - z początku myślałem że to jakaś pierdoła jest ale jak zagrałem to O.o! Setup daje rade, mniej ograni z kangurem to łykają (pozdro Dumian % Kingky ;)). Szkoda że jego siła opiera sie na przegięciach :(.
3. eee King? - juz odstawiłem tą postać, nie mam aż tyle czasu na trening. Myślę że Król nie jest wart aż tylu godzin treningu ;). Daje go na trzecie miejsce bo to pierwsza postać przy której zaliczyłem kilka długich "posiedzeń" co chwile wykrzykując niezłe wiązanki hehe.

Naprawde nie licząc pierwszego miejsca to cięzko było mi wystawić tą trójke. Jako że gram w domowym zaciszu to połową postaci "coś" umiem ;). Aha nie licząc Snipesa i DJ reszta topów to frajerzy (choć DJ polubiłem tylko za kozacki mroczny design :cool: ).
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasza postać

Post autor: Oen »

Zapomniales tylko dodac, ze na turniejach grasz Stevem :P
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Ren »

na turnieju w Poznaniu okazało sie że nawet po miesiącu przerwy stivem gram lepiej niz resztą :(. Zreszta z kim ja grałem w grupie? Tenhi(Yoshek), Rushman (Lei) i Ty (Krycha). Wprost genialny i wygodny zestaw postaci, zwłaszcza 2 ostatnie dla marduka :).
Edit: Szczerze mówiąc to po wygranej z Tobą walce 2:0 odpuściłem reszte (złaszcza z Tenshi) chyba po ostatnim wybitnie nieudanym turnieju zadowoliłem sie tym skromnym wynikiem bo nastepna walke grałem mardukiem na leia Rushmana co przeciez nie ma logiki:). Sparringi też wygrywałem głownie stivem ( no i rogerem kilka ;)) a nie mardukiem i nie mogłem uwierzyć że ta gra jest az tak niesprawiedliwa :( a moze po prostu za mało kapy na tackla ;).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Action »

Ja od początku przygody z Tekkenem umialem grać bardzo dobrze 2 postaciami a to dlatego, że jak jak grałem w Tekkena 2 Kazuyą to musialem sie liczyć z tym, że mój główny sparing partner (moja siostra) gra Jun i musiałem się nauczyć grać Jun żeby sobie lipy nie robić. W tekkenie 3 ja grałem Yoshimitsu i Hwoarangiem a moja siostra wiadomą postacią czyli Eddym :D W Tekkenie 5 ja gram Hwoarangiem czasami Kingiem a ona Christie (moja siostra często nawet żartuje, że wreście ktoś w Namco pomyślał o niej i zrobił żeńską wersje Eddyego). W Tekken 3 Online gram Hwoarangiem i Leiem (Leia można zobaczyć tylko wtedy jak przegrywam np. 4:0 poprostu nie wiem dlaczego, ale Hwoaranga ćwicze dniami i nocami a i tak jak zagram od czasu do czasu Leiem to sam się dziwie co ten Lei potrafi zrobić w moich rękach :zdziwko: ) w Tekken Tag Tournament dopiero zaczynam grać i może niedługo edytuje tego posta i napisze :)
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Wasza postać

Post autor: Mati »

Po grze online postanowiłem zmienic czołówke moich postaci jezeli chodzi o T3.
Wiec zamiast Paula wstawiam Leia podoba mi się to ze mozna zamieszac przeciwnika:) pozniej idzie King wnoy nabytek:) i Kuma z jej bugiem p,p,p+4 i następnie p+1+2 i 1+2 pol energi przeciwnik odturla sie do tyłu i robimy tak samo dalej:) czyli kapa:D:D:D

Co do T5 to lubie tam grac Kazuyą i Beakiem. Kazuye lubie za jego charakter przypominający Vegette z DBZ:) a Beaka za jego niesamowite Juggle + ściana:)
Awatar użytkownika
elvis1886
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 17-09-2006, 19:14
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wasza postać

Post autor: elvis1886 »

Kazuya od pierwszej czesci chyba z powodu zaczesu a w kolejnych czesciach to juz rutyna :D w T3 Jin bo podobny do kazia.
Z kobit tekkenowych Nina tylko i wyłącznie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maly
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 15-10-2006, 16:37
Lokalizacja: Suchedniów

Re: Wasza postać

Post autor: maly »

Ja poza tekkenem 3 i ostatnio troszeczke u kumpla 5, nie gralem w zadna czesc, wiec nie wymienie jaka postac w jakiej czesci najbardziej lubilem ale co do 3 to... (tutaj patrzac na avatar kazdy inteligentny czlowiek powiedzialby ze moja ulubiona postacia jest Kuma, ale ja was zaskocze :P) Hwoarang...
Tak, ten typek z goglami na czole. A dlaczego on? A to dlatego ze walczy Taekwon-Do. No i jeszcze moze przez fryzure i milosc do motocykli, ale to juz w mniejszym stopniu.
To moja ulubiona i zarazem jedyna postac jaka gram i niewazne czy przegrywam czy wygrywam, czy ktos mi mowi ze jest lowtierem, czy moze ze sie nim schematycznie gra albo inne takie bzdety... ja i tak nim gram :D
koniec kropka. Hwoarang rulez
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Wasza postać

Post autor: Got »

nie bede sie rozpisywal ;))

tekken 3 - jin,king,xsajka

tekken 5 - kazimierz,xsajka

aha no tak jest podane zeby wlasnie opisac ;), no jin i kazek...strasznie mnie kreca elektryki, jest to moga fajny cios, no kazek w t5 jest mega zly, dlatego go lubie i dodali mu tykle wybitek, ze da sie nim grac, w koncu :)), xsajka to jest bardzo fajna i przyjemna postac, ktora w t5 trzeba sie napracowac, ma bardzo duzo ladnych i efektownych ciosow, wiec nie mozna ja nie grac choc w teori jest slaba postacia (przyznam sie ze sam wyglad tej postaci mnie urzekl:)) no, a king w t3 to juz tylko dla czystej zabawy z postaci rzucania :)), lubie polamac wszystko co sie da przeciwnikowi :))
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Wasza postać

Post autor: Arucardo_1 »

Oen pisze:Zapomniales tylko dodac, ze na turniejach grasz Stevem :P


hmmm jak to pięknie pasuje do jego sygnaturki... nie żebym się czepiał... :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Dumian »

Teraz podobno już nim nie gra (przejrzał na oczy :P ) ale kto wie czy na następnym turnieju, w chwilach słabości chłopak znów się nie złamie i przejdzie na złą strone mocy ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Wasza postać

Post autor: Inferno »

Jak dla mnie TRUE OGRE rządzi :hyhy:
Jest dość szybki, do tego ma mocne ciosy i... heheh... zabójczego węża na łapie :D Właśnie dzięki niemu można prowadzić skuteczną walkę z przewciwnikiem :]
Obrazek
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasza postać

Post autor: Baro »

Ja grałem zawsze Paulem, a teraz gram Jinem :P :P I moje EWGFy sa udane ACTION :P :P :P :P
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Mystikos
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 06-11-2006, 19:17
Lokalizacja: z Nicosci

Re: Wasza postać

Post autor: Mystikos »

Moja ulubiona postac w tekkenie to czywpiscie King :)
Od dziecka interesowalem sie wrestlingiem ogladalem przerozne programy, filmy i czytalem czasopisma dotyczace tego sportu :D
Mysle ze King to swego rodzaju mastah :P w sztukach walki :) chociaz jest dosc wolny potrafil nie zle dokopac :D
p0zdro ppl ;)
<b>You cant kill me cuz Im already inside You !!!</b>
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Fury »

Moją postacią jest Lei Wulong. W jednej chwili można zmienić taktykę i zmylić przciwnika. Potrafi nieźle zamieszać i ma łatwe do wykonania juggle. Drugą postacią jest King z jego multipartami. A ostatnią Bryan, przez wielu niedoceniana postać. Szybkie i silne ciosy chyba wszystko mówią :).
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Ana »

Furious [PL] pisze: ostatnią Bryan, przez wielu niedoceniana postać. Szybkie i silne ciosy chyba wszystko mówią :).
ja cos musialam przegapic.... :zdziwko:

1. Asuka
2. Eddy/Christie
3. Ling (mimo downa w T5)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”