Ogólnie o Junior's Rankingu

Stare, pozamykane tematy dotyczące rankingu oraz archiwalne tabele.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

Dobra propozycja, tymbardziej, że tak już było od początku :P Gdzieś po drodze musiało się to zatracić poprostu, ale wszystko jest do zrobienia (czyt. przy najbliższej aktualce tabeli pewnie bedzie juz ok ;-)).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Adis
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 14-10-2006, 20:22
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Adis »

Mam kilka spostrzeżeń dotyczących rankingu: (i mam nadzieję, że przeczytacie ;) )

1. Może dałoby się oczyścić tabelkę z tych, którzy już dawno nie grają "rankingów" w T3 byłoby o wiele łatwiej i czytelniej znaleźć aktywnych graczy. W razie czego mogę pomóc np. napisać do wszystkich na liście na GG.
2. Dlaczego jest ban na Gona, a nie ma na Boskona. Przecież te 2 postacie są do siebie bardzo podobne, a osobiście wolę grać na Gona (chciałem zrobić ankietę na ten temat, ale pewnie nikt by nie przeczytał). Najlepsze jest to, że niektórzy gracze preferujący Boskona oskarżają o kapy. A u niektórych postaci jest naprawdę bardzo mało szybkich lowów przez co trudno prowadzić równorzędną walkę z Boskonovitchem :/.
3. Co do pkt. nr1 może można zrobić JuniorLigę a nie junior ranking, tzn. z terminami itp. przez to na pewno moglibyśmy uniknąć problemów grania tylko z Noobami (na pewno znaleźliby się chętni).
4. Wiem, że niektórzy pomyślą, że piszę to z powodu moich "niepowodzeń" w rankingu, ale moja pozycja jest dosyć "myląca" ;).

Mam nadzieję, że odpowiednie osoby przeczytają moje propozycje ;). Jeśli ktoś się nie zgadza lub zgadza to powiedzcie dlaczego...

[/i]
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Junior's Rankingu

Post autor: Dumian »

Adis pisze:1. Może dałoby się oczyścić tabelkę z tych, którzy już dawno nie grają "rankingów" w T3 byłoby o wiele łatwiej i czytelniej znaleźć aktywnych graczy. W razie czego mogę pomóc np. napisać do wszystkich na liście na GG.
KRUPAL swego czasu pomyślał dokładnie o tym samym, po czym wziął sprawę w swoje ręce a ze spisu uczestników rankingu zostali wypisani nieaktywni gracze. Link do tematu -> viewtopic.php?t=475. Ktoś kto gra w miarę regularnie może zrobić coś podobnego (najlepiej aby uniknąć wszelkich niedomówień zrobić screena z rozmowy na GG).
Adis pisze:2. Dlaczego jest ban na Gona, a nie ma na Boskona.
Wbrew pozorom nie są to podobne postacie. Na Boskona gra się niestety bardzo specyficznie i czesto jedyny ratunek to kapa ale w czasach Tekkena 3 nie był on banowany więc my raczej też tego nie zrobimy.
Adis pisze:3. Co do pkt. nr1 może można zrobić JuniorLigę a nie junior ranking, tzn. z terminami itp. przez to na pewno moglibyśmy uniknąć problemów grania tylko z Noobami (na pewno znaleźliby się chętni).
Było już o tym wcześniej m.in. tutaj oraz w temacie ligi TK3Online.
Adis pisze:4. Wiem, że niektórzy pomyślą, że piszę to z powodu moich "niepowodzeń" w rankingu, ale moja pozycja jest dosyć "myląca"
Obojętnie z jakiego powodu pisze się swoje pomysły. Od tego jest forum, że każdy może się wypowiedzieć a my jako organizatorzy rozgrywek chcemy dla graczy jak najlepiej ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”