Turnieje, Eliminacje, Zloty

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

Taa zrobie sobie prasowanke z obrazkiem laya na koszuli :]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Labik »

jak ci ladnie wyjdzie na t-shircie to daj fotke i podaj przepis jak to ladnie i estetycznie zrobic
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

Żartowałem z tą koszulą :D

Przy okazji żegnam was do poniedziałku (dla tych co nie jadą) i do jutra (dla tych co jadą), cya :pifko2:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Phantom »

Niestety moje plany aby tam dołączyć spaliły na panewce :/

Skifa jechać samemu :kwasny:

No trza się pozytywnie na zlot nastawić :]
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: AK »

ja juz jestem w domu bo bardzo nie pasowało mi zostanie w niedziele ...4 godziny imprezy a później 8h czekania na pociąg a po 2h od przyjazdu kolos na uczelni....
jestem na maxa zadowolony z tego wyjazdu :) poznałem sporo osób z Honmaru w realu,polewa czasami byla konkretna (wtajemniczeni wiedza o co chodzi :D )
dobry motyw był również z Gotem którego pomyliłem z pewną osobą i nie tylko ja zresztą :P ;)
jeśli chodzi o turniej z czysto tekkenowej strony to byłem od razu skazany na Porażkę(tu był najlepszy Got któremu mówię przed walka z nim ze nie mam szans raczej a on do mnie”nie powinieneś tak mówić przed walką” takim miłym głosem jak do dziecka :D ) i tak tez się zresztą stało :) t5 nie mam a jak miałem to grałem w to góra 30h co było widać bardzo dobrze jak Ryan Hart(którego miałem w grupie :D ) po tym jak wygrałem pierwsza rundę grając w sumie na pale :) świetnie przeczytał moja grę i zasadził mi 3 10 hit combo pod rzad :D próbowałem zrevelsowac ostatni hit żeby miał trochę doła ale w T5 jest trochę inny timing niż w t3 i nie trafilem oczywiscie :D
w ogóle to moja grupa była Ciekawa bo miałem Ryana,Gona, trzech średnich kolesi jak dla mnie (nickow nie pamietam) i......Got,Nadine,Oen :) grupa honmaru :) szkoda tylko ze mimo tego ze było nas tak dużo nikt nie wyszedł z grupy...najbardziej szkoda mi Gota który jako jedyny grał na poziomie i mógł cos ugrać...nie wyszedł w bardzo głupich okolicznościach które przemilczę :kwasny: w ogóle to Got jest dla mnie mega pozytywną niespodzianką tego tura jako osobowość ;)
ogólnie to mi się podobało na maxa chociaż miało być inaczej bo inne trochę były plany bardziej około turniejowe bo turniej traktowałem od początku jako zabawę (bo co ja mogłem ugrać z jakimś Ganru…(2:1) z którym nigdy w życiu nie grałem) przez co jestem minimalnie zawiedziony :/

P.S Ryan wymiata i nie ma możliwości żeby ktoś mógł mu zagrozić z polski
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

dla formalnosci


1. Devil
2. Ryan Hart
3. Matt
4. Punisher

mam nadzieje ze robiliscie jakies foty :) i spodziewam sie konkretniejszych relacji :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

KRELIAN pisze: 1. Devil
2. Ryan Hart

u la la :szok:


BTW. Przybyli jacyś obcokrajowcy poza Hartem?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Phantom »

Przeczytaj liste uczestników sobie było kilku tam :D
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Labik »

o jaa devil Oo
gral fengiem?

bylo troche niemcow
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: AK »

tak jak napisałem na forum psx extreme ze tylko Devil mogł mu zagrozić i tak sie stało :)
Chłopaczek wymiatał fengiem tak ze nikt nie wiedział co sie dzieje,mały przekozak :D
tak myślałem ze moze zakapić Ryana i tak tez się stało :)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Wawrzyn »

BTW. Przybyli jacyś obcokrajowcy poza Hartem?
bylo troche niemcow
Nie tylko niemcow chyba, w grupie mialem jakas dziewczyne ktorej jezyka wogole nie moglem skojarzyc :] Dobila mnie Grupa nr.1 w ktorej byla polowa honmaru :P :Got, Nadine, Oen, Adriankiller.Moj kumpel mial w grupie Aserota(ten w z dlugimi piorami?).Moja grupa byla wywazona: Ja, Reset, Grisha(tak sie pisze?:P),Pitrex,4 sredniakow i jakas dziewczyna.Najgorsze jest to ze do awansu brakowalo mi jednej lub dwoch rund :rozpacz:, no i zaluje ze w nocy z soboty na niedziele musialem wracac... :(
Obrazek
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Nadine »

normalnie jak by nie patrzec na 'kilka' minusow tego turnieju to ogolnie bylo fajnie.
popieram ze przegieli ostro z 1 grupa. normalnie zero jakiej kolwiek organizacji turnieju. ale szczerze to ja w takich warunkach jakie tam byly to nie moglam sie wogole skupic na grze (a pozniej zalapalam depreche i ogolnie stwierdzilam ze nie umiem grac w tekkena i se darowalam wszystko) no ale co sie dziwic jak tam byla cala masa wymiataczy wiec nie bylo tak znowu zle bo to bytlo normalne ze przy takich ludziach wiele nie zdziałasz. szczerze to ja jak bym miala mopze jakiegos dobrego nauczyciela to by bylo inaczej a tak to lipa. ogolnie chyba bylo fajnie...
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Phantom pisze:Przeczytaj liste uczestników sobie było kilku tam :D

Gwoli ścisłości: pytałem czy byli a nie czy się zapisali ;)
Zawsze można się przecież zapisać a potem nie przyjechać (tak jak to masowo robili ludzie na ES)


Z Honmaru Team wyszedł ktoś z grupy? Jak tak, to greetzy dla nich i czekam na relacje :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Aserot »

PGA w wielkim skrócie Mega Imprezka jak na polskie warunki :). Po nienajlepszym występie w T5 dwie wygrane :(. Najwieszy dół miałem po walce z Chef'em (chyba dobrze napisałem) bardzo dobry Bryn, mogłem mu urwać walke było naprawde blisko. A puźniej na Pool Side nie dał mi szans 1 juggiel + ściana = KO :). Podczas czekania na freeplay'e w T5 nie nażekałem na nude było zapewnione bardzo duża ilość atrakcji (choć przetestować Wii, czy pojeździć quadem). Choć było pare rzeczy które mogły wkurzyć. Mało mało miejsca wyznaczonego na T5 do tego ten głupi łańcuch do okoła stanowisk :\. Bardzo mała ilość koszy na śmieci (wiem czepiam się). Ale najwieszky dół to brak bazy noclegowej na terenie Targów.

Naprawde nie żałuje, że wybrałem się na PGA poznałem zajebioza ludzi (pozdro dla całej ekipy z TCT), choć nie udało mi się spotkać wszystkich z Honmaru w realu nad czym ubolewam strasznie.

Oen jeszcze raz dziękówka za GG daje rady :). I Got mam nadzieje że nie przespaliście przeciadki z kumplem.

Alucardo co do twojego pytania było naprawde sporo obcokrajowców sam miałem 2 niemców w grupie. Z tego krótkiej rozmowy z nimi wiem, że podoba im się polska scena Tekken. Bardzo ich zaskoczył fakt że do turnieju zostały dopuszczone małe dzieciaki (dwa brzdące 5 i 7 lat na oko). I co najlepsze każdy dał im wygrać choćby rundke, a nie znecał się nad nimi. (cóż trzeba iwestować w młodych :)). Choć wiekszość z nich wracała do domciu po pierwszym dniu iprezki.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

http://s004.wyslijto.pl/?file_id=96813331711171889959 - foty z pga , ktos sie na nich rozpoznaje? :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”