Turnieje, Eliminacje, Zloty

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: AK »

ja jestem na 050 pierwszy z lewej gram własnie
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Di »

35 i 36, a na 55 musiałem oczywiście zamknąć oczy -_- Chyba wyrażałem wtedy swoją opinię na temat zmiany animacji 1,1 u Julki z DR.
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: czit »

mnie nie ma nigdzie
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dismaster »

Ej chwilke ten maly kolega co trzyma dyplom z napisem Devil to jest Devil i on wygral...?
Bo jak tak to: :szok: przeciez ile on ma lat? i juz tak napierdala? czy co jest grane?
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: czit »

12 lat ma czy jakoś tak , i co z tego ? nie udalo Ci sie nigdy przegrać w np. w t3 z młodszym ?
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dismaster »

No luz ja sie nie smieje czy cos takiego tylko podziwiam chlopaka ze w takim wieku juz wygrywa turnieje z takim koxem jak Rayan. Pewnie mi sie zdazylo przegrac ale nie z kolesiem co jedzie wiekszosc polakow w wieku 12 lat...
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Di »

Devil ma 12, a Matt - 16. Jak pierwszy raz zagrałem w Devilem w Calibura, to brakowało mu 2 miesięcy do skończenia 11 lat.
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Labik »

Devil to kozak :]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

Cała impreza imo bardzo udana, turniej przebiegał sprawnie, śwtenych graczy nie brakowało, zjawiła się nawet całkiem pokazna ekipa z zagranicy. Jak wiadomo z dużo ilością graczy idzie coraz mniejsza ilość sparów i przeludnienie przy stanowiskach freeplay'owych, więc to jak dla mnie było taką małą wadą (szczególnie w porównaniu do WET gdzie więcej się grało niż czekało), no ale coś za coś :)

Co do ekipy Honmaru to z wyjątkiem Aserota i JinKazamy (gdzie wyście się podziewali ten cały turniej? :P) poznałem i zamieniłem przynajmniej kilka zdań z każdym z czego jestem bardzo zadowolony (zagrać już się udało tylko z kilkoma osobami ale jak to mówią "co się odwlecze to nie uciecze").

Po rozegraniu kilku sparów przyszedł czas na esencję TTT3 czyli sam turniej.

Trafiłem do grupy 6 a wraz ze mną następujący gracze: mashter, Borys, seph84, Viper, LNG, Dante84, Łukasz i jeszcze jakaś dziewczyna, której ksywki niestety nie znam (nie była Polką, grała Xiao). W grupach graliśmy po 2 rundy do 2 winsów. Pierwsza walka z mashterem i od razu przegrana 2:0, dalej Borys i to samo. Na tym się zakończyło nabijanie punktów na moim Devil Jinie. Kolejne walki były już bardzo wyrównane i często o zwycięstwie decydowały stalowe nerwy i dobrze wymierzony low odbierający resztke energii. Najlepszą walkę odnotowałem z Viperem, gdzie przy stanie 0:1 w plecy elektrony zaczely mi jakos nadprogramowo dobrze wychodzić, walka układała się coraz lepiej a ja odzyskałem wiare w siebie. Wygrałem 2:1 i tym samym zdobyłem swoje piersze punkty w grupie. Dalej już było różnie i podłużnie a losy awansu z grupy ważyły się do ostaniego pojedynku. Niestety w kluczowych walkach w bardzo głupi sposób przegrałem najpierw z Bryanem LNG a później z Dante84, który swoją Xiao zakrecił mną przy żyletkowym stanie energii i tymsamym pożegnałem się z turniejem kończąc grupe na 5 miejscu (czyli 1 oczko niżej od awansu).

Ogólnie swój występ uważam za udany, niestety pozostał mega niedosyt, bo po cięzkiej walce miałem realną szansę awansu, no ale cóż, życie... może następnym razem :P

Dzięki dla wszystkich, z którymi spędzałem czas, pogadałem, pośmiałem się (hi Adrian ;)), pograłem i co tam jeszcze, do następnego :padam:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Di »

Dumian, zagadałem do Ciebie jak się zapisywałeś, ale chyba mnie nie usłyszałeś :P
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Aserot »

Własnie nie wiem jak mogliśmy się minąć, jeszcze specjalnie zapisawałem kto z Honmaru w jakiej grupie gra, żeby było łatwiej namieżyć. Choć tłok tego nie ułatwiał. Raz już dostałem cynk od Oen'a żę właśnie grasz, ale jak już podszedłem do twojego stanowiska to nowi kolesie zasiadali do konsoli i jakoś nie usłyszałeś jak wołałem (zresztą nie dziwie się). Ale pewnie bedzie jeszcze nie jedna okazja wiec nic straconego.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

co niektorzy to maja skilla :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Got »

Kurka Dumian to w sumie miales latwa grupe (z reszta jak i ja). Na starcie wyjezdzamy z rzeszowa do pozniania i juz w krakowie dochadza do nas masterzy :P, mamy 3 psp ,wiec loimy ostro na vs w dr-ka :). Gdzies kolo Katowic (czy cos kolo) wbijaja Aserot z bratem, ale ze nie bylo miejsca i musieli siedziec w przejsciu ;/. No i jestesmy w Poznianiu, pojechalismy do jakiegos typka przeczekac te 3 godziny do turnieju i o 9:20 nadszedl czas na wyjscie :). przy samym wejscu na GPA masa ludzi stoi w kolejcie tak, wiec i my stoimy ;). Jestesjmy w srodku ...i nadszedl turniej :).

1 grupa, w ktorej mialem Ryan, Gon, Nadine, ArdianKiller, Oen, Guardian, Ciuch, Jamor ,no i ja ;). (rzecz jasna przed samym turem zagralem z 10 sparow( jak nie wiecej ), co by kciuk byl dostatecznie rozgrzany :P). NO i jedziemy 1 walka z Ryanem bylem dobrej mysli do gral kazkiem i w sumie umiem grac na ta postac, ale niestety za duzo myslalem i przez to przegralem, bo chcialem byz szybszy niz on, a sie nie da( po prostu chcialem sie wbijac w smiesznych miejscach, ale glupota nie boli, chociaz i tak nie bylo zle ). Tak teraz walka z Gonem, ktory wybiera Lee ja kazek no i jak by nie bylo to go zjadlem, ale mozna bylo przewidziec i Gon zmienia postac na Fenga no i wiadomo (brak ogrania) i konczy sie 2:1 dla Gona.Nastepny jest Guardian, a ze chlopak gra Ganryu a ja to postac bardzo dobrze znam i lowy widze jak slonce to wygralem bez problemu 2:0 (chlopakwoi braklo ciupek zeby wygrac z Ryanem, a przegral 2:1 i 2:1 w rundach ). No niestety gdzies w tym momencie Nadine zrezygnowala z powodow okreslownych :P. Tak wiem 4 walki za soba :). Walki z Ciuchem nie pamietam, ale gral bardzo fajnie i wygral zemna 2:1. Z AdraianKillerem wygralem (nie pamietam wyniku). No niestety z Jamorem przegralem rowiez 2:1. Tak wiec mailem tylko 3 wygrane, ale szanse na wyjscie jeszcze mialem, bo w trojke mielismy tyle samo ponktow (ja,Guardian i nie pamietam kto :P)i moja decydujaca walka z Oenem (szczegoly przemilcze), z ktorym niestyny sobie nie poradzilem (ah ta christi ) i przegralem 2:1 i takim o to wynikiem zakonczyla sie moja kariera w grupie :).

Ogolnie jestem zadowolony, bo jak zawsze siedzialo sie z prze fajnymi osobami, jak i w pociagu tak i na samym turnieju:). Ogolnie na sparach sobie niezle radzilem np. z Mattem kazek na kazka wygralem 2:0 i to go poprostu zjadlem, ale wiadomo pozniej to juz topy, ale najlepsze bylo jak gralem spary i tak gram DJ i taka mysl, zrobie sobie EWGF,T/P+2,1,2,1,EWGF i weszlo 1 raz w zyciu ( nawet w domu mi sie nie udalo :P), ale ze gralem z jakimis noobkiem (hehehee) nawet nie zajazyli, ze to lekko trudne jest, tylko jedna osoba zalapala :).


Niestety nie zagralem zadnego spara z kimkolwiek z honmaru i jeszcze nie sptkalem sie z JinKazama i Pitrexem, ale no coz moze next time :).

Moglbym jeszcze cos napisac , ale juz mi sie nie chce ;P, bo fakt jest o czym :)
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Frizen »

wie ktos moze czy beda zapisy na miejscu czy przez neta :P (chodzi mi o to : http://playstation.pl/wiadomosci.php?id=144 )

PS
Bedzie ktos we Wroclawiu ? :F
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

zapisy na miejscu , ja bede we wrocku , kraku i lodzi

Got - o ile ja dalem ciala z niestawieniem sie na miejscu (przynajmniej mam 2 zaliczenia z glowy) tak zdecydowanie ty dales ciala w grupie bo mogles wyjsc bardziej niz spokojnie , a szczerze mowiac byles jedyna osoba z honmaru ktora widzialem w DE , nastepnym razem jak sie spotykamy moj diabel nauczy cie cierpliwosci i pokory a oduczy janowania :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”