Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Post autor: Ana »

Jak zapewne zauwazyliscie wraz z startem nowego laya na stronie pojawilo sie kilka działów, wśród nich Recenzje. I tu moja prośba do Was, abyście je najzwyczajniej ocenili :) Mam nadzieje, ze nie podejdziecie do tego w stylu "wysmiac kogos", ale poddac konstruktywnej krytyce, ktora mysle nikomu nie zaszkodzi.
Mam tez nadzieje, ze inni ktorzy wysylaja swoje prace Dumianowi nie beda mieli mi tego za zle, ale jesli chcemy sie rozwijac to wysluchanie opini innych to jeden z lepszych sposobów by wiedziec "jak kroczyc w przód" :)
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Ana, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Post autor: Dumian »

No to może na początek ja się wypowiem. Krytykiem żadnym nie jestem, sam recenzji nie piszę więc mój post będzie ukłonem w stronę waszej pracy.

Czytałem wszystkie recki i musze przyznać, że bardzo mi się podobały. Jestem zadowolony, że już w pierwszych dniach wystawienia laya pojawiło się tyle recenzji i dział na samym starcie oferował sporo do poczytania. Kilka tekstów jest nowych, napisanych specjalnie na potrzeby "Honmaru - Fighting Online Center" a kilka to wasze wcześniejsze prace, które zgodziliście się opublikować na Honmaru. Tak trzymać, dzięki :padam:
Dodam na stronie link do tego tematu, może zachęci to kilka osób do wypowiedzenia się.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Post autor: Tygrys »

Sam recenzentem nie jestem ale czekam ochoczo na nowe recenzje, do pracy rodacy :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Post autor: Dumian »

Gdyby kogoś to interesowało to teraz można dodać komentarz bezpośrednio pod daną recenzją na stronie oraz do artykułów z działu publicystyka.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Post autor: Wawrzyn »

Fajne recki, bardzo przyjemnie sie czyta choc moglyby byc troszke dluzsze :) No i caly czas porownujesz T2 do T3.. toc TK2 to gra starsza i oczywiste ze nie tak dopracowana jak T3 ;) Pozdro :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Recenzje- Wasze spostrzeżenia, uwagi itp.

Post autor: Dumian »

Jak dla mnie to właśnie pisząc recke z perspektywy czasu powinno się porównywać te gry tym bardziej, że sa one na tą samą platformę czyli PSXa ;-)

A poza tym to moja jedyna uwaga to niesłuszna ocena intra z TK2, które moim zdaniem wymiata, prócz tego to eleganckie recki Volf :super:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”