Turnieje, Eliminacje, Zloty

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Frizen »

"3. Zapisy do turnieju, oraz sesja treningowa trwają od godziny 10:00-11:30 w dniu eliminacji lub do momentu zgłoszenia się 256 osób."
Wlasnie sie doczytalem :P
Hehe musze miec zgode opiekuna xD
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Oen »

Eh turniej fajny ale honmaru dalo ciala :P Moim faworytem byl niejaki Oen swietnie grajacy Kryska :P niestety mial pecha trafic nie do trudnej co egzotycznej grupy. Pierwsza walka z Rayanem skonczyla sie 2:1, Oen dal sie w ostatniej rundzie podpuscic do zadania ciosu w powietrze no i wiadomo... Nastepnie jakas Julka jako, ze z Oenem jestem wrecz nierozlaczny :P to wiem iz chlopak nigdy nie gral z ta postacia no i 2:0. Nastepnie Guardian i sumoka sytuacja jak wyzej (nasz operator Krystyny nienawidzi tej postaci), Jamor(Yosh) i Gon(Feng, Lee) tego pierwszego to az strach atakowac wiec Kryska lover byl bez szans z drugi byl zdecydowanie lepszy i rowniez 2:0. Nadine gdzies uciekla wiec pierwsze punkty wpadly, nastepnie Adraikiller i Got z ktorymi Oen na pocieszenie wygral lecz i tak zakonczyl juz swoj udzial w tym turnieju ale jak to sie mowi do 3 razy sztuka Oen jest coraz silniejszy i niedlugo wszystkich zmashuje Krystyna to wam mowie ja The One ;p

Ok tak na powanie fajnie bylo ale impra na zlot honmaru raczej sie nie nadawala szkoda ze nawet nie wiedzialem ze JinKazama jest no ale mowi sie trudno moze kiedy indziej :)

PS: Got jak bys powiedizl, ze potrzebujesz jednej wygranej by wyjsc to bym Ci sie podlozyl skoro i tak juz nie mialem mozliwosci by wyjsc, a Ty jeszcze monenta chciales rzucac ;p
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

No to może pare słów ode mnie na początku powiem że zupełnie nie pamiętam nie których nicków ;p, pierwszą walkę przegrałem z Resetem(2:0) grał tylko i wyłącznie Niną (a myślałem że jestem na nią ograny :P ) następną walke wygrałem z dziewczyną która grała na mnie Bryan'em i Bruce'em wzięłem fenga i chyba nie trzeba nic więcej tłumaczyć :P wynik 2:0 dla mnie uff,potem był Grisha (gościu ode mnie z Gdańska,grałem z nim pare razy no i wygrywałem więc teraz ooo wygram :D )no i skończyło się do 2:0 ale dla niego :lol: a z tego wszystkiego najśmieszniejsze jest to że dalszych walk nie pamiętam :( (pamietam więcej sparów od walk :przestraszony: ),thank's for all dla tych z którymi grałem (aha Dumian te 10:9 co ze mną wygrałeś....mam nadzieję na rewanż :] ),ogólnie imprezka była :cool: szkoda tylko że odpadłem w ćwierć finałach (przeboleje :) ) aha zapomniałbym THX Odyn za nocke też było super (graliśmy z Oenem całą noc na Arcade Sticku Tenshi,mam nadzieję ze sie nie obraziła :] )
Na koniec dodam że grałem z Ryan'em Hart'em graliśmy Bryan vs Bryan ostateczny wynik : 3:1 sla nie go (ah gdyby nie ten jeden mój zjeb*ny dżagiel to by było 3:2 ale cóż Życie heh )

ps. Kupuje sobie Sticka a więc trzymajcie się bo będzie ostra jazda :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

Pitrex pisze:aha Dumian te 10:9 co ze mną wygrałeś....mam nadzieję na rewanż
Wydawało mi się, że była trochę większa przewaga po mojej stronie, poza tym weszliśmy na stanowisko gdzie dopiero co skończył się turniej i było 0:3 po twojej stronie ;) No ale kit z tym rewanż będzie tak czy siak :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Got »

Oen pisze: PS: Got jak bys powiedizl, ze potrzebujesz jednej wygranej by wyjsc to bym Ci sie podlozyl skoro i tak juz nie mialem mozliwosci by wyjsc, a Ty jeszcze monenta chciales rzucac ;p
Huh jak by tu zaczac, duzo razy powtarzalem, ze potrzebuje 2 wygranych czyli z toba i AK, wiec mysle, ze wiedziales ;), a co do monety to w walce z Ciuhem rzucalem, a jak chcialem rzucic z toba to sam wiesz co robies :), koniec tematu :P

Krelian wiesz, i ja wiem, ze to moja glupota przegrala :P( mojej winy jest mniej :P)
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Żółw »

Hmm... Dzisiaj byłem we Wrocławiu na KOIF. To był mój pierwszy turniej i pierwszy raz w życiu grałem w T:DR :] Najpierw wygrałem 3:2 (King vs Feng) nawet nie wiem z kim :] No a później trafiłem na Matta i zniszczył mnie Julką 3:0 :niepewny:

W sumie to nic specjalnego...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

Zolw byles we wro i sie nie przedstawiles? mnie i Yamade ciezko bylo nie wyczaic :P

a co do samego turnieju to ujme go jednym slowem - tragikomedia , odpadlem z jakims janowym yoszim w drugiej rundzie :) , myslalem ze skoro potrafie grac na klawie to i na psp DJ da rade ale zrobienie 3 plaskich graniczylo z cudem :|

w piatek jestem w kraku i zdecydowanie nie gram DJem :)

ps. nie bede mial neta przez pewien czas wiec jak ktos ma sprawe to pm na forum , a do turnieju tagowego mozecie kogos wziasc jesli wam sie spieszy

pozdro
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: SubZero »

Ja chciałem się przejechać do Kato, ale niestety pierwszy termin musieli zrobić jak miałem zawody, a jak już przełożyli to na czwartek, jak większość normalnych ludzi jest w szkole/uczelni/pracy. Już nie mówiąc o tym, że zmniejszyli ilość dopuszczonych do turnieju (z 256 do 64 :szok: )
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Di »

KRELIAN pisze: a co do samego turnieju to ujme go jednym slowem - tragikomedia , odpadlem z jakims janowym yoszim w drugiej rundzie :) , myslalem ze skoro potrafie grac na klawie to i na psp DJ da rade ale zrobienie 3 plaskich graniczylo z cudem :|
Ja już raz przegrałem na tych durnych PSP i Pączek kpi, że jestem "pogromcą Baeka" ;) Niestety to była walka o wejście do półfinału (Liga Playstation). Ci, z którymi przegraliśmy, ostatecznie wygrali w Waszawie -_-

Te eliminacje traktuję raczej jako zabawę. Wystartuję w Łodzi i Warszawie - Paulem (nie są potrzebne skosy) albo słynną Pandą z pandalotkami :P
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

Di pisze:Ja już raz przegrałem na tych durnych PSP i Pączek kpi, że jestem "pogromcą Baeka" ;) Niestety to była walka o wejście do półfinału (Liga Playstation). Ci, z którymi przegraliśmy, ostatecznie wygrali w Waszawie -_-

Te eliminacje traktuję raczej jako zabawę. Wystartuję w Łodzi i Warszawie - Paulem (nie są potrzebne skosy) albo słynną Pandą z pandalotkami :P
Wystartuj Fengiem ;) albo DJ'em mi sie nimi na pspeku za*&!scie grało :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Di »

Tylko weź pod uwagę fakt, że konsole w Warszawie i Łodzi będą potwornie zjechane.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Yamada »

Ciekawe kiedy Jamor wrzuci te foty:P.

Te eliminacje są mega janowe - to sie nazywa "prestiż":P

Got zyskuje przydomek "Sylvan Mniejszy":P
Obrazek
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Labik »

o so chodzi z tym sylvanem bo termin popularny ale nie kminie :p
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Pitrex pisze:
Di pisze:Te eliminacje traktuję raczej jako zabawę. Wystartuję w Łodzi i Warszawie - Paulem (nie są potrzebne skosy) albo słynną Pandą z pandalotkami :P
Wystartuj Fengiem ;) albo DJ'em mi sie nimi na pspeku za*&!scie grało :D
DJ'em odradzam bez skosów :P
Fengiem też, chyba nawet bardziej, prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie grania nim (W T5 bo w DR nie grałem :( ) bez d/p+2,2, d/p+1 czy d/p+1+2


BTW. O co chodziło z tym problemem ze skosami? Nie działa input skosów w ogóle czy skos + cokolwiek (tak jak na mojej klawie?) i jak bardzo przeszkadza ten feler w wavedashowaniu, EWGFach itd.?

Labik pisze:o so chodzi z tym sylvanem bo termin popularny ale nie kminie :p

To taki koleś, wejdź na forum PSX Extreme to się dowiesz :)
chociaż już pierwszego, najśmieszniejszego tematu nie ma więc nie jest już tak zabawnie :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Zablokowany

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”