Odpowiedz do tematu
Wasze prace w photoshopie, corelu itp.
Autor Wiadomość
yarosh 
Grafik

Wysłany: 16-11-2009, 19:03   

z tego co obserwuję to nie do końca doceniane są szkice, najlepiej jak są rozbudowane z tłem a najlepiej dopieszczone ilustracje
apetyt rośnie w miarę jedzenia ;]
moim zdaniem takie szkice są też bardzo ważne gdyż uwidaczniają czasem brutalnie wszystkie słabości w skomplikowanych ilustracjach czasem nawet poważne błędy potrafią umknąć albo łatwiej przymkniemy oko na nie, dla tego idąc za radą mej żonki staram się dorzucać tło do prac i dokładniej je wykańczać, ale do tego potrzeba też krytyki zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej
anyłej dzięki za uwagę i miłe słowa zawsze człowiek trochę więcej energii i zapału łapie : )
Pozdrawiam Jarek

Ana napisał/a:
Zrób coś dla publiki ;)

;D w jakim sensie? przecież cały czas jesteście moją najwierniejszą publicznością :cwaniak:

Cargo napisał/a:
Yarosh dobre ale prosze Cie, niech prace nie koncza sie tylko na szkicach :D

te „tylko szkice” dały mi bardzo wiele nie uważasz ? ;] ale masz racje

H! Vltg3 napisał/a:
Wyglada jakby było namalowane farbami... ciekawy efekt. :)

dzięki najzwyklejszymi pędzlami w psie ale nie powiem że to bnyło dla mnie łatwe szczególnie że kolorki to ma pieta achillesowa

Cargo napisał/a:

gratki Jarku, zapowiada sie swietnie :) mysle ze to jedna z lepszych Twoich prac

też tak uważam, trochę dodaje skrzydeł świadomość, ze coś ci wychodzi a jak jeszcze inni cię w tym utwierdzają to tym bardziej,

luc_october napisał/a:
także nie mogę się doczekać finalnego efektu. Do roboty Yaroshu ;P

staram się staram znajdować jak najwięcej czasu, ale trochę obowiązków jest poza tym postaram się nie zawieść

Aserot napisał/a:
Ta świnka wygląda na nieco agresywną :D .

no cóż bo to nie jest zwykła świnka ;]

Yamada napisał/a:
Yarosh olej czarownice, swinki i inne pokemony i narysuj coś mega konkretnego w koncu;p.

Myślę że nie będę olewał jakby nie patrzeć to ma mocna strona, że nie boje się i nie traktuję tego śmiertelnie poważnie no i dzięki temu umiem tworzyć prawie w każdej stylistyce ;]

Aserot napisał/a:
Świetna praca jak ja widzę wracam do czasów kiedy zaczęła się moja fascynacja klimatami fantazy.

Też mi sie trochę kojarzy z narnią i nie tylko niekończącą sie opowieścią itp

Yamada napisał/a:
Strona techniczna bardzo ok, ale uśmiech wygląda bardziej jak szczerzenie zebów;p.

Uśmiech wygląda trochę sztucznie bo po pierwsze ja jestem za cienki w oddaniu mimiki po drugie troszkę były wygłupy na premierze harrego potera najnowszego noi po trzecie nie miałem już siły żeby to dopracowywać a miało być bardziej ćwiczenie kolorów

K.O.zuya napisał/a:
Kraina Żwirka i muchomorka :P :P nice

dzięki :)

Aserot napisał/a:
Rysuneczki pierwsza klasa. Syneczek numero uno się wiję, właśnie teraz potrzebuje jak największej opieki i ilość pozytywnych bodźców i wiem że odbiera twoje działa równie pozytywnie jak ja o ile nie bardziej :D .

Dzięki potrzebuje opieki i uśmiechów mnóstwa ;] Mam taką nadzieję, że uda się zaszczepić wyobraźnie i otwartość na ludzi czego mi trochę brak, ale nie zamierzam zmuszać do rysowania tylko pokazac jakie możliwości daje to medium :)

K.O.zuya napisał/a:
Kapitan max trafione w 10 :P , wygląda na niego jak najbardziej :) co do detektywa to na początku sądziłem że to jakiś dinozaur może przez tą ilość chrostek na mordce. Jednak wiem że to nosorożec w podeszłym wieku xD Najlepiej podoba mi się ów detektyw , jest pewny siebie i na pewno jest dobrym detektywem. Mi się wydaje że on patrzy spod tych binokli i mówi do kogoś kto nie wierzył że odgadnie zagadke ten o to tekst " i co k**???" :P

Ps Masz może rysunki wojowników zwierzęcych???

dzięki wielkie fajnie, ze widzisz w tych mazunkach coś więcej niż tylko fajny obrazek,
mam jednego na pewno ale jeszcze do mocnego dopracowania ale zdradzę że posługuje się dwoma mieczami szpadami albo rapierami

Yamada napisał/a:
Yarosh zapodawaj troszkę większe te arty jak możesz:P.

Powinieneś rysować ksiazki dla dzieci, bez kitu;]. Słoń pirat rządzi;d.

Mógłbym, ale kiedyś została zwrócona mi uwaga na pewnym forum żeby za dużych nie wrzucać (zdarzyło się 2000/2000 ok. ;] ) więc wolę nie przesadzać większe są na devie zazwyczaj, niestety większy nie znaczy o wiele lepsza jakość skan zabiera sporo z rysunków szczególnie że ja słaby kontrast często robię, dzięki szukam zleceń mam na końcie nawet 2 okładki i 2 ilustracje do środka, ale nie w książkach dla dzieci ;], może kiedyś wrzucę

Ana napisał/a:
Ty sie powaznie zastanow nad tym ilustrowaniem bajek :) Kapitan, mag, dzentelman, detektyw i pirat to istne szalenstwo :)
Meche dopracuj! nie moge sie doczekac efektu koncowego :)
Popracuj nad czyms w ruchu? Wiesz o co mi chodzi, cos dynamicznego itp :)

A ostatni nie tylko technicznie mi sie podoba :D

Chciałbym :] przyznaje się bez bicia niekoniecznie nawet tylko dla dzieci,
nie ty pierwsza zwróciłaś uwagę na to, że te postacie fajnie wyszły, ale wszyscy pomijacie tego wróblowatego chłopaka, choć on moim (i nie tylko) zdaniem wyszedł doskonale, ciekawi mnie czym to jest powodowane ;]
tak mechy zawsze chciałem umieć rysować (choc zbytnio mi nie wychodzą), ale troszkę inne niż typowe z mang i anime w sumie podpasowały mi te z zoe i z ring of red no i nieśmiertelne front mission, no i kilka mych nietypowych pomysłów ale to już raczej na mniejsze jednostki. Pewnie dodam jeszcze jakiś dok i osprzętowanie do niego.
no i wiem brak w mych mazunkach dynamicznych scen, ale powoli do tego zmierzam
JJK napisał/a:
Tak sobie patrzę na te rysunki i myślę sobie, hmm... nowa wersja Folwarku Zwierzęcego? :) Bo tak serio jakby coś w tym klimacie. Popieram zdanie Yamady - pomyśl poważnie o karierze ilustratora ;)

heh w sumie to nawet by i pasowało szczególnie ostatni król knur XDD, ale na poważnie to marzy mi się jakaś fajna historyjka z ciekawymi postaciami(trochę ich już uzbierałem) ale żeby to zebrać do kupy i tchnąć życie to brak skila solidny no i umiejętności pisarskich ciut

K.O.zuya napisał/a:
Pobawie się w interpretatora :P . Jest rok 2012, któryś dzień kwietnia obojętnie. Ukraiński ksiądz modli się aby to Ukraina wygrała mistorzstwa europy. Maske ma bo do tego czasu zapanowała świńska grypa od Ukrainy po całą Europę :P :P
A rysunek dobry, więcej kolorowych :)

hehe dobre, ale inny styl na taką wizję w krzywym zwierciadle by się nadał no i prawie, że komiks można by z tego ułożyć
a ten obrazek obrazek trochę bardziej ponurą wizję przyszłości ma przedstawiać, gdzie świat powoli zmierza ku końcowi a niektórzy upatrują ratunku w wierze tylko nie do końca też wszystko jest ładne i proste (kręcę XD)

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

K.O.zuya 
Master of the Shakers

Wysłany: 16-11-2009, 22:53   

Ho ho , przeczytałem całe :P Widzę że znalazłeś czas. Ja czasami wole szkice więc możesz je dawać bez problemu :P A zapomniałem napisaćco do ukraińskiego księdza. Ten jego wzrok, dobrze to ująłeś, rozpaczliwie patrzy w górę do Boga ;o

Odnośnie wojowników:
yarosh napisał/a:
posługuje się dwoma mieczami szpadami albo rapierami

Obstawiam tygrysa, bynajmniej jakiś kotowaty , chociaż jak był świński król?:P trudno powiedzieć. Czekam na rys. wojownika Pozdro

Ps a czy masz jakiekolwiek rysunki związane z tekkenem???

darth_julitka 
Elite player

Wysłany: 16-11-2009, 23:25   

K.O.zuya napisał/a:

właśnie, jako namietna rysowniczka tylko i wyłącznie FanArtów, chce zobaczyć cos twojego ;) ;)

yarosh 
Grafik

Wysłany: 17-11-2009, 07:11   

K.O.zuya napisał/a:

w dziale fan arts jest stary mój rysunek

yarosh 
Grafik

Wysłany: 20-11-2009, 05:29   

mały update ostatniego mazunku

i podkręcony troszkę kontrast

jak myślicie która wersja lepsza ?

roy 
Elite player

GamerTag: michuroy
P2P Mode: Client only
Zagram w: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Wysłany: 20-11-2009, 13:42   

yarosh napisał/a:
jak myślicie która wersja lepsza ?

Według mnie ta z podkręconym kontrastem, bo na nim ten kapłan na takiego "oświeconego" wygląda

Lukas 
Grand Master

Wysłany: 21-11-2009, 18:20   

Jak kapłana rozjaśniasz, to może księgę też rozjaśnij (tzn tak, aby miała taką jasność, jak najjaśniejsze miejsca na szacie) żeby kapłan stanowił z księgą jakby "całość". Kto wie jakie mądrości są w niej zawarte, może warto podkreślić jej niezwykłość i wagę w chwili, w której odgrywa jedną z głównych ról.

yarosh 
Grafik

Wysłany: 24-11-2009, 12:10   

yarosh 
Grafik

Wysłany: 27-11-2009, 14:08   

forest dancer
chyba już was zaczynam trochę nudzić nieprawdaż ? ;]

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 27-11-2009, 15:01   

Wrzucaj, wrzucaj, po to jest ten temat, a to kolejna świetna praca, pierwsze skojarzenie - Mowgli;).
Kaillera P2P Client

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27-11-2009, 17:19   

Moje pierwsze dwa - Hobbit/ten zaczarowany las wokół Hogwartu i jakieś żyjątko niego :)

JJK 
Grand Master

Wysłany: 27-11-2009, 18:03   

yarosh napisał/a:
chyba już was zaczynam trochę nudzić nieprawdaż ? ;]

Dobry żart, nieprawdaż? :oczami:

Kreska miodzio. Postać bardzo oryginalna. Po nogach/stopach/tylnich łapach widać, że akrobata ;)

yarosh 
Grafik

Wysłany: 03-12-2009, 10:07   

Następny z moją postacią "forest dancer"
myślę że jeszcze kilka obrazków z nim i z tego świata będzie może nowych postaci kilka dojdzie

dzięki za kom postaram się odpowiedzieć później :)

fuckone 
Master of the Shakers

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 03-12-2009, 10:42   

yarosh, jakie tableta uzywasz ?
Spoko pracki. Sam kiedys czesto rysowalem i malowalem
ale graffiti :)

K.O.zuya 
Master of the Shakers

Wysłany: 07-12-2009, 10:26   

Dawno mnie tu nie było :P Yarosh dobre prace , coś nowego (dla mnie ) Fajnie ci wyszły t eprace z junggle manem :) Btw ona ma 3 palce u stop?;p