Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: KRELIAN
13-09-2006, 15:34
Ogłoszenie! (^_^)/")
Autor Wiadomość
Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-03-2006, 16:38   Ogłoszenie! (^_^)/")

Jeżeli masz do mnie jakąś sprawę, chcesz zagrać, szukasz sparing partnera albo chcesz zagrać to napisz do mnie Wiadomość P rywatną ( PW , z ang. PM ), z datą i miejscem możliwego spotkania, a ja odpiszę w miarę szybko bo odwiedzam forum i stronę przynajmniej raz dziennie!

Proszę nie pisać więcej na GG i skasować mnie z listy (Dumian ty możesz zostawić), wszelkie próby zakłucania mojego spokoju będą karane blokami na Gadu Gadu - Dziękuję!

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 17-03-2006, 17:57   

Co prawda, to prawda. Niektórzy zapominają, że gg to przede wszystkim komunikator a nie sposób na zabijanie swojego czasu poprzez zatruwanie go innym ;P

Poza tym na gadu-gadu wystarczy wysłać, krótką, zwiezłą i jakże wiele wnoszącą wiadomość o treści: "zagrasz w Tekkena?". Wystarczy wtedy szybka odpowiedz drugiej osoby i wszyscy są zadowoleni.

Można też dać się dostępnym i wrzucić opis kto gra w Tekkena 3 Online? Chętni na pewno się znajdą :P

Shinhwa napisał/a:
Dumian ty możesz zostawić

:zawstydzony:
Kaillera P2P Client

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-03-2006, 17:57   

Ja jednak pozostanę przy swoich racjach :P Jak mam ochotę pograć to wchodzę na msi wro i zazwyczaj ktos jest

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 17-03-2006, 18:55   

Dobrym sposobem na szybkie i latwe znajdowanie sparing partnerów to status na gg dostępny + odpowiedni opis. Co do serwerów to raczej ciężko znalezc tam jakiegos gracza na poziomie, dlatogo wlasnie dobrym wyjsciem byłby czat, IRC lub cos co w czasie rzeczywistym skupialoby osoby chętne do gry. Zajrzyjcie do tego tematu, może ktoś wpadnie na jakiś odkrywczy pomysł. Dobrze będzie jeśli nowy czat się sprawdzi lub ewentualnie ktoś ruszy temat w sprawie IRCa ;P
Na potrzeby sparing partnera można też wykorzystać Shoutbox ale tam, tak samo jak na całe forum niestety mało kto zagląda.

PS. Co do serwerów to zazwyczaj udaję się tam już umówiony na grę, ewentualnie wbijam na serwa poreklamować trochę Honmaru :)
Kaillera P2P Client

ChUmB@ 
Elite player

Wysłany: 15-04-2006, 13:29   

hmm co do szukania sparing partnerów przecież jest osobny temat gdzie każdy kto chce pograć w T3 zostawia swoje dane, przecież wystarczy sobie pokopiować nr gg i napisać czy zagara w T3?to wystarczy.

Dumian napisał
Cytat:
Dobrym sposobem na szybkie i latwe znajdowanie sparing partnerów to status na gg dostępny + odpowiedni opis
jak dla mnie ten sposób jest niezbyt dobry bo jak sobie dam taki opis to ludzie na moim gg sie czepiają że gram sobie zamiast pogadać przykład

Ciumka 11:28:25

co to za opis?? znowu zamiast gadac ze mna szukasz dzieci do grania w smieszne mordobicie?

Magda F. 18:49:04

ty jak zwykle grasz w bzdury zamiast gadac xD

no wiec ja sobie takich opisów nie daje no bo widziecie sami... ;)