Odpowiedz do tematu
Najważnieszy film ...
Autor Wiadomość
Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-08-2007, 00:15   Najważnieszy film ...

Tak jak w temacie :D Czy były takie filmy w waszym życiu po których po wyjściu z sali kinowej byliście chociaż trochę innymi ludźmi ?

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-08-2007, 00:53   

Ja miałem kilka takich filmów, ale najbardziej wpłynęły na mnie dwa filmy:Once Upon a Time in High School (aka: Spirit of Jeet Keun Do) i Fearless. Było wiele filmów które pozostały mi w pamięci ale te dwa jakoś najbardziej sobie cenie.

Stifler 
Student

Wysłany: 25-08-2007, 04:55   

a moim byl american pie.do teraz jego brzemie ciazy nade mna.vide moj nick.ewntualnie jeszcze krolestwo niebieskie.inspiruje mnie do wezwania krucjaty przeciwko wszystkim noobom, pojebom, idiotom, prostakom i wszelkiej masci psi pomiotom ktorzy "graja" tylko po to by kogos w....c

Stifler 
Student

Wysłany: 25-08-2007, 05:00   

a i jeszcze jeden.KUNG POW.kto oglądal ten wie o co chodzi.kto nie.no coz ten nie przezyl najbardziej debilnej 1,5 godziny swojego zycia

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-08-2007, 08:29   

Stifler napisał/a:
a i jeszcze jeden.KUNG POW.kto oglądal ten wie o co chodzi.kto nie.no coz ten nie przezyl najbardziej debilnej 1,5 godziny swojego zycia

No, ten film raczej nie zmienia ludzi w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie oglądałem tego do końca, bo jak zobaczyłem głównego bohatera który robi nunchaku z jakichś gryzoni i ten jego jęzor to zwątpiłem. Cały film jest do kitu, zamiast śmieszyć, drażni.

luc_october 
Friend

Wysłany: 25-08-2007, 10:29   

KUNG POW zmienia ludzi... nie zrozumiałeś przesłania łiłpałałiłpałłał :D

.. a tak z poważnych rzeczy to "dancer in the dark"... ten film jest u mnie ponad eszystkie inne.

https://www.youtube.com/lucoctober
https://www.myspace.com/lucoctober

JJK 
Grand Master

Wysłany: 25-08-2007, 13:21   

Trudno by mi było wymienić jeden tytuł, ale skoro trzeba będzie to trylogia "Back to the Future" (no w sumie są to trzy filmy, ale nie sposób ich rozdzielić i wybrać z nich jeden). Filmy, które jako jedne z niewielu oglądałem już n-razy (n=niezliczona liczba :P ) i ciągle mi się nie nudzą. Jednak jeśli wybierałbym reżysera za całokształt to Zemeckis ustąpił by jednak miejsca Burtonowi.

BTW. Lubię poważne i trudne filmy (Lyncha zwłaszcza), ale żaden z takich filmów nie ma tak szczególnego miejsca w moim sercu i pamięci.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 25-08-2007, 13:36   

JJK napisał/a:
Trudno by mi było wymienić jeden tytuł, ale skoro trzeba będzie to trylogia "Back to the Future" (no w sumie są to trzy filmy, ale nie sposób ich rozdzielić i wybrać z nich jeden). Filmy, które jako jedne z niewielu oglądałem już n-razy (n=niezliczona liczba :P ) i ciągle mi się nie nudzą. .

a ja myslalem ze jestem jedynym swirem na punkcie BTTF na tym forum :P , w kazdym razie ciezko aby ta trylogia sprawila abym stal sie innym czlowiekiem (pomijajac fakt ze w przedszkolu meczylem rodzicow aby mi kupili hover board oraz ze do dzis marza mi sie 'latajace samochody' na ulicach :D )

Fight Club na pewno zmienil moje podejscie do zycia najmocniej , za duzo by opowiadac czemu wiec na tym zakoncze :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

JJK 
Grand Master

Wysłany: 25-08-2007, 14:00   

Karington trochę źle postawił temat, bo najważniejszy film wcale nie musi zmieniać coś w poglądach człowieka :) . Ale jeśli już, to naprawdę trudno byłoby mi wymienić jeden. Ni pominąłbym w tej kwestii kilku polskich filmów z nurtu tzw. "moralnego niepokoju" - "Podwójne Życie Weroniki", "Zaklęte Rewiry", "Europa, Europa", cykl "Dekalog" i "Trzy kolory". Poza tym zagraniczne - "Drabina Jakubowa", "Forest Gump", "Milczenie Owiec", "Podziemny Krąg", "Efekt Motyla", "Okno na Podwórze", "Człowiek z Blizną", "Ojciec Chrzestny", "Lot nad Kukułczym Gniazdem", "Mechaniczna Pomarańcza". To tylko kilka przykładów :P (no i większości nie oglądałem w kinie :) ).

Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-08-2007, 15:14   

Film który mnie zmienił, który zainspirował mnie do stworzenia tematu jest : Don Juan Demarco :)

Film ten opowiada o losach największego kochanka świata tytułowego Don Juana :D
w głównej, tytułowej roli występuje Johnny Depp, który wręcz bawi się postacią graną przez siebie, co przyniosło tylko same pozytywy filmowi. Bohater ten ma swój świat, w którym każda kobieta może zostać jego partnerką. Nie jest on zwykłym uwodzicielem, w każdej kobiecie zauważa wewnętrzne piękno, dzięki temu żadna nie może mu się oprzeć. Nie będe zdradzał wszystkich szczegłów żeby nie popsuc zabawy, oglądającym ten film :D

PO obejrzeniu tego filmu inaczej patrzę na kobiety, myślę że trzeba zobaczyć ten film aby zrozumieć co mam na myśle ;) Po obejrzeniu chciało by się powiedzieć : "Don Antonio DeCantes największy user świata, napisałem 10 000 postów " :D ---> dla wtajemniczonych ;)

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 25-08-2007, 17:59   

KRELIAN napisał/a:
Fight Club

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 25-08-2007, 18:14   

Podoba mi się wiele filmów, ale żaden nie miał wpływu na moje postrzeganie swiata czy cokolwiek innego. To dla mnie tylko rozrywka.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 25-08-2007, 19:14   

tak jak ksiazki, muza i gry? ;)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

czit 
Grand Master

Wysłany: 25-08-2007, 20:05   

'Forest Gump'
bo udawadnia że w szaleństwie oraz spontaniczności jest metoda

Hworuś 
Student

Wysłany: 25-08-2007, 21:15   

Mi osobiście najbardziej podoba mi się chyba każdemu znany tytuł ,,Pirates of Caraiben" akurat z Blumem (jak to sie pisze?) i Jonym Deepem