Odpowiedz do tematu
Torrent
Autor Wiadomość
Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-09-2007, 23:29   Torrent

Pewnie się zastanawiacie, co mnie tak dawno nie było tutaj widać. Jak zapewne wiecie, albo nie pracowałem nad nowym projektem, a zarazem pierwszym, w który zainwestowałem aż tyle pieniędzy i serca.

Otóż otworzyłem tracker torrentowy z muzyką oraz filmikami z gier (popularnie nazywanych w środowisku VOD-ami). Chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników honmaru, by sprawdzili jego możliwości, założyli konta oraz w miarę możliwości uczestniczyli w jego rozwoju.

dla niezdecydowanych przygotowałem także konto testowe, którym możecie przeglądnąć nieco zawartość mojego dziecka.

Adres trackera: http://NWTracker.org
konto testowe: test
haslo: nwtracker

Dodaję, że istniejemy od 9 dni, czyli od 5 wrzesnia a już mamy blisko 300 użytkowników z czego ok. 220 aktywnych, oraz ponad 100 wstawionych torrentów.

Młody 
Student

GamerTag: MichenDG
Zagram w: TTT2, MK9
Wysłany: 15-09-2007, 18:54   

przy takich gigantach jak PolishTracker, HeavenTracker, PolishBytes czy TorrentGigs, ciężko jest być zauważonym, ale powodzenia życzę, no i oczywiście się rejestruję ;] (na torrentach jako: MDG)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Oen 
Friend

Wysłany: 15-09-2007, 18:59   

Cos owo konto testowe nie dziala ;)

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 16-09-2007, 07:48   

bo ktos pozmienial haslo ;p

wlasnie dlatego ze przy tych gigantach ciezko sie wybic, zdecydoalismy na torrent monodematyczny, wiadomo, ze jezeli chodzi o wstawki filmowe, nigdy nie uda sie ich dogonic, bo maja ludzi, ktorzy pracuja w wytworniach i maja wstawki powiedzmy "6 min po premierze" :)

Dlatego inicjatywa z muzyka, upac moze kazdy i wstawiac prosby tez, chcialem zrobic tracker dla ludzi, by mogli sie dzielic niejedokrotnie swoimi tworami.

[ Dodano: 21-10-2007, 08:36 ]
Nie wiem czy ktoś z Was się zarejestrował, ale po 1.5 miesiąca istnienia ten tracker zaczyna na prawdę przyzwoicie wyglądać.

Oprócz tego, że jest to tracker z muzyczką i każdy może robić wstawki, chciałem przypomnieć, że jest też taka kategoria jak VOD/POV są to filmiki z każdego rodzaju gier, miło by było, gdyby zagościły tam także filmiki z tekkena, czy to koreańskiego DR, czy naszego TK3 Online