Torrent

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Torrent

Post autor: Shinhwa »

Pewnie się zastanawiacie, co mnie tak dawno nie było tutaj widać. Jak zapewne wiecie, albo nie pracowałem nad nowym projektem, a zarazem pierwszym, w który zainwestowałem aż tyle pieniędzy i serca.

Otóż otworzyłem tracker torrentowy z muzyką oraz filmikami z gier (popularnie nazywanych w środowisku VOD-ami). Chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników honmaru, by sprawdzili jego możliwości, założyli konta oraz w miarę możliwości uczestniczyli w jego rozwoju.

dla niezdecydowanych przygotowałem także konto testowe, którym możecie przeglądnąć nieco zawartość mojego dziecka.

Adres trackera: http://NWTracker.org
konto testowe: test
haslo: nwtracker

Dodaję, że istniejemy od 9 dni, czyli od 5 wrzesnia a już mamy blisko 300 użytkowników z czego ok. 220 aktywnych, oraz ponad 100 wstawionych torrentów.
Awatar użytkownika
Młody
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 29-07-2007, 17:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ogrywam: TTT2, MK9
Kontakt:

Re: Torrent

Post autor: Młody »

przy takich gigantach jak PolishTracker, HeavenTracker, PolishBytes czy TorrentGigs, ciężko jest być zauważonym, ale powodzenia życzę, no i oczywiście się rejestruję ;] (na torrentach jako: MDG)
Obrazek
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Torrent

Post autor: Oen »

Cos owo konto testowe nie dziala ;)
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Torrent

Post autor: Shinhwa »

bo ktos pozmienial haslo ;p

wlasnie dlatego ze przy tych gigantach ciezko sie wybic, zdecydoalismy na torrent monodematyczny, wiadomo, ze jezeli chodzi o wstawki filmowe, nigdy nie uda sie ich dogonic, bo maja ludzi, ktorzy pracuja w wytworniach i maja wstawki powiedzmy "6 min po premierze" :)

Dlatego inicjatywa z muzyka, upac moze kazdy i wstawiac prosby tez, chcialem zrobic tracker dla ludzi, by mogli sie dzielic niejedokrotnie swoimi tworami.

[ Dodano: 21-10-2007, 08:36 ]
Nie wiem czy ktoś z Was się zarejestrował, ale po 1.5 miesiąca istnienia ten tracker zaczyna na prawdę przyzwoicie wyglądać.

Oprócz tego, że jest to tracker z muzyczką i każdy może robić wstawki, chciałem przypomnieć, że jest też taka kategoria jak VOD/POV są to filmiki z każdego rodzaju gier, miło by było, gdyby zagościły tam także filmiki z tekkena, czy to koreańskiego DR, czy naszego TK3 Online
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”