Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Ranking TK3Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Oscar »

Witam wszystkich mam PROBLEM( po to jest ten temat ).
Grałem przed chwilką z Arminem i nie dokończyliśmy naszego meczu gdyż sie odłaczył lub coś nas rozłączyło jak było 4:0 dla mnie.
Rozmaiwałem z nim na Gadu Gadu ale nie odpisywał mi na pytanie czy chce dokończyc.
Co mam robic ???


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e8807e93129cedf.html

(to jest na dowód że z nim grałem Armin 0 : 4 Oscar)
Ostatnio zmieniony 21-09-2008, 08:31 przez Oscar, łącznie zmieniany 1 raz.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: kemot722 »

Awarie sieci może mieć każdy w najmniej oczekiwanym momencie. Lepiej najpierw nawiązać kontakt z graczem, którego rozłączyło i spróbować wyjaśnić z nim zajście, a potem wrócić do tematu ;)
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

nom heja rzadko pisze bo nie ma mnie nigdy w domu..... a własciwie dlaczego gracze którzy juz nie grają od kilku miesiecy są na liscie??? a jak ustawka na mecz to juz ze nie grają!!! to jest do bani nie grają a cos mają za siedzenie!! maybe kilka miechy... zróbcie cos dla aktywnych graczy jaką tabele, a nie 150 osób z których gra 20 i to jest lipa... i moim zdaniem wypierniczac gracxzy którzy nie grają i... czekam na odp
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Gracze, którzy nie grają i to zgłoszą są usuwani z listy. Jeśli ktoś się zapisuje to znaczy, że zamierza grać, trudno byłoby na bieżąco wszystkich sprawdzać kto gra a kto nie. Pewnie tak jak piszesz jest już sporo zupełnie nieaktywnych, więc może za jakiś czas wyzerujemy tabelę i zrobimy nowe zapisy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
vons'
Friend
Posty: 15
Rejestracja: 04-12-2007, 17:02
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: vons' »

mogę zrobić tak że Ci co nie grali przez dłuższy czas (np 3 miesiące) będą usuwani z listy rankingu, punkty im zostaną i będą widoczni na liście nieaktywnych. Dopiero po rozegraniu walki wrócą z powrotem do rankingu.

A tak poza tym to za parę dni będzie rok trwania rankingu ;)
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Primo »

Tak zrób :)

A dałoby się jeszcze żeby komentarze do walk były widoczne w profilu użytkownika przy liście rozegranych meczy?
iTrick2Kill !!!
vons'
Friend
Posty: 15
Rejestracja: 04-12-2007, 17:02
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: vons' »

tabela i gracze nieaktywni powinni wczytywać się teraz znacznie szybciej + dodałem komentarze do meczy w profilu gracza.
pozdro.
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

sczerze jestes admin.... i nic cie to nie rusza liga!!! tak jak masz od dawna! moje sugestie nowe zapisy kto chce grac ranka i to lubi bo wyjadacze sie juz wyjedli ale młode aligatory czekają na starszyzne... i tak nie jest to dobre... kilka meczy w sezonie i tak układa sie tabela.... wiesz zrób lige mocną na europe!!! bo duzo osób sie wbija.... z innych stron pozdra MASTER
vons'
Friend
Posty: 15
Rejestracja: 04-12-2007, 17:02
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: vons' »

tutaj podaje link do tabeli z graczami którzy grali coś przez ostatnie 7 tygodni.

https://www.honmaru.pl/tk3ranking/index.php?p=tabela2
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

w sumie vons ma racje fajnie to zrobił z ludzmi którzy od 2 miesiecy grają ja ich tam naliczyłem 21 i to jest ranking na cos ponad chyba 140 osób 1/7 z rankingu gra a reszta??? pograli chwile i zapomnieli! czas zmian,,, wiec admin zrób cos !!!

a tak jak pisałes wczesniej nie kazdy pisze ze chce sie usunąc z listy, dla nie których jest to strata czasu i wogóle.. jezeli czasami pisze do niektórych gosci o spara to oni piszą juz nie gramy od dawna a na tabeli są... sprawdz i wtedy cos zrobisz :zdziwko:
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez master, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

własnie przed chwilą grałem z niejakim D3l3t3 przy stanie 4:0 dla mnie wyłaczył gre i od nowa cały czas włanczał pauze dawał masakra ze szok 120% i róznie w koncu grał na 140% zycia to jakas chyba zabawa z jego strony,,, zatwierdziłem mecz jako walkower i ze daje pauzy a on mecz odrzucony,,, wiec ?? czekam na odp mam tez rozmowe z gg :szok:
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Lukas »

Generalnie, to ja z D3l3t3 miałem wczoraj oos (nonstop). xd
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Wygląda na OOS, czyli zgodnie z regulaminem powinieneś wiedzieć co robić.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

szczerze to ja tam nie patrze jak cos zawsze jak grałem ustawki to były spoko zero oszustwa. oos to zbytnio nie kojarze bo z tym problemów nie miałem!!! zawze było git i to mi sie zdarzyło pierwszy lub moze drugi raz wiec admin... takich ludzi powinnno sie usówac z listy którzy zgadzają sie grac ranka a pózniej oidwalają maniane... ip pewnie masz?? ja tylko gram hoobby bo lubie T3 ale nie wiem?? ja nie jestem administratorem. Moim zdaniem jak bym prowadził taki serwis duzy itd to bym sie nie patyczkował... szczrze mówiąc nara
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Mr_Editor »

i po co się tak spinać? usuwać kogoś tylko dla tego, że ma źle skonfigurowany emulator? no bez przesady... jak widzisz okienko "out of sync" to dalsza gra nie ma sensu... uświadom o tym swojego oponenta a nie rzucaj się z byle powodu. A jak mówisz, że grasz dla hobby to tym bardziej nie rozumiem po co ta gadka... jeśli to cię zirytowało to nie graj już więcej z tą osobą lub jej powiedz o co chodzi... tyle ode mnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranking”