Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Ranking TK3Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Lukas »

master pisze:szczerze to ja tam nie patrze jak cos zawsze jak grałem ustawki to były spoko zero oszustwa. oos to zbytnio nie kojarze bo z tym problemów nie miałem!!! zawze było git i to mi sie zdarzyło pierwszy lub moze drugi raz wiec admin... takich ludzi powinnno sie usówac z listy którzy zgadzają sie grac ranka a pózniej oidwalają maniane... ip pewnie masz?? ja tylko gram hoobby bo lubie T3 ale nie wiem?? ja nie jestem administratorem. Moim zdaniem jak bym prowadził taki serwis duzy itd to bym sie nie patyczkował... szczrze mówiąc nara
Szczerze, to jest wyłącznie twoja wina, że tam nie patrzysz.
OOS = Out Of Sync - to okienko , które zasłanie pasek energii zawodników - nie da się nie zauważyć i nie trzeba do tego być administratorem xD
I skąd admin strony internetowej ma mieć IP typa, z którym grałeś na nie wiadomo jakim serwerze, a może nawet przez p2p? xd
Do tego wiele ludzi ma zmienne IP.
Bany powinny być rozdawane właśnie takim ludziom jak ty xD
I jak ja bym prowadził serwis, to bym się nie patyczkował :P
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: mcl »

To że koleś ma problemy z providerem nie znaczy że trzeba go od razu usuwać. Żeby uniknąć problemów zawsze przed grą możesz poprosić o wyłączenie gg/innego komunikatora czy przeglądarki. Zawsze parę kb więcej na gre i mniej ms pingu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

hehe koles fajnie to napisał/a osoba wyzej... dzieki za rade
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Wiadomo, że podstawa to jest się dogadać między sobą. Jeśli więcej osób zgłasza problem z graczem to można coś zrobić ale trudno, żebym usuwał ludzi z rankingu po jednostkowych sytuacjach, być może niekoniecznie z winy danej osoby. Skoro Lukas też pisał, że ma z nim OOS to coś musi być na rzeczy. Zobaczymy czy sytuacja się będzie powtarzać i wtedy najwyżej będzie trzeba zadziałać.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

Mam takie pytanie, moze ktos zrobi nowy rank?? ten temat juz od dawna istnieje!!!!
tutaj nic sie nie dzieje:P od nowa zapisy dla choc troche chcących ludzi cos pocykac... i jak aodpowiedz???
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Nie da się ukryć, że z rankingiem nie jest najlepiej i od dłuższego czasu nic się nie zmienia. Już niedługo zamierzam coś z tym zrobić i na poważnie zabrać się za rozkręcanie rankingu. Oczywiście po podsumowaniu tabeli lista obecnych graczy zostanie całkowicie wykasowana bo to podstawa, ruszymy zupełnie od nowa z trochę zmienionymi zasadami i regularnym, cyklicznym czyszczeniem nieaktywnych, a być może nawet wprowadzi się podział na sezony. Nie napiszę dokładnie kiedy bo nie chcę robić tego na szybko w stylu byle wyczyścić listę, lecieć od nowa i a nuż się uda. Czas świetności rankingu powinien nadejść już wkrótce;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Elite player
Elite player
Posty: 153
Rejestracja: 07-02-2008, 19:57

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: master »

Wiec to co napisałes było by swietne!!! Ale tez trzeba to zrobic!!! Wiec??? Czas na zmiany KONKRETNE
Awatar użytkownika
mateusz3652
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 17-10-2008, 13:20
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: mateusz3652 »

Nie obraźcie się ale ostatnimi czasy ta strona bardzo upadła. Pamiętam jak jeszcze rok temu grało tu dużo ludzi a teraz zaledwie gra z 5-10 osób. Kiedyś jak grałem to nie było problemu ze znalezieniem przeciwnika, ale z powodu braku czasu musiałem zrezygnować z rozgrywek rankingu i usunąć konto. Teraz jak wróciłem do gry okazuje się ze dużo osób które znajdują się w rankingu i to nawet na wysokich pozycjach już nie gra od pół roku a nawet od roku, oni tylko niepotrzebnie się tam znajdują
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Zgadza się ale przeczytaj to co napisałem powyżej - już w najbliższym czasie zrobimy z tym porządek, formuła rankingu zostanie trochę zmieniona, m.in. tabela zostanie wyczyszczona i zostaną tylko aktywni gracze. Tymczasowo tabela z osobami które jeszcze grają znajduje się tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
vons'
Friend
Posty: 15
Rejestracja: 04-12-2007, 17:02
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: vons' »

dodałem pomiar aktywności graczy (w tabeli można zobaczyć), oraz jest wersja angielska rankingu która jest dostępna po zmianie w profilu na forum na język angielski.

-dodałem jeszcze graczy online (zalogowanych na forum i zarejestrowanych w lidze) w prawym menu ;)
Miszczuniu1996
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 17-06-2009, 18:44

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Miszczuniu1996 »

A Ja To Nie Wiem .

Gram Sobie A Tu Nagle

[ LOST CONNECTION ]

I Wyszło Mi Z Gry . Nie Czaje Ale ...

Chinczyk

Gram dzisiaj sobie ranking i trafiam na gościa o ksywce Masmerro gramy na serwerze Honmaru przy stanie 3-0 dla mnie wyskoczył LOST CONNECTION kto dzisiaj grał wie jak często sie to pojawiało ,a Masmerro na to że lagerem jestem czy coś tam i mówi nie będę z tobą grał i sobie poszedl.
LuBie TeKKeNa ;] :P
LuBie TeKKena :] :P Ale 3 xD :P
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: MatiByd »

Mam pytanie,kiedy zacznie się wreście ranking ?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Teraz gramy turniej, nie wszystko na raz. Spokojnie, jak będzie ranking to się o tym dowiesz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
pon4ila
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02-03-2010, 13:08

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: pon4ila »

vshystkim czesc,moze ktos povie zkad vziasc ten gadu-gadu. bo ja niebardzo rozumiem. dziekuje odrazu za odpowiedz
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Cześć.
Gadu-Gadu in English: download, instruction
Newest version (official site) - download (pobierz).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranking”