Odpowiedz do tematu
Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Co może zwiekszyc aktywnosc graczy w rankingu?
punkty za aktywnosc + wyzwania
48%
 48%  [ 33 ]
punkty za aktywnosc
13%
 13%  [ 9 ]
wyzwania
16%
 16%  [ 11 ]
ani jedno ani drugie, ranking sam sie rozkreci
14%
 14%  [ 10 ]
inne (podaj jakie)
7%
 7%  [ 5 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 18-12-2007, 02:49   

Stifler napisał/a:
W zwiazku z powyzszym wpadl mi pewien pomysl o ktorym juz rozmawialem z Krelem ale chcialbym poznac Wasze zdanie. Otoz wymyslilem(albo przynajmniej taki mi sie wydaje) cos takiego jak wyzwanie. Polegaloby ono na tym, ze jeden gracz wyzywa drugiego ktory ma poiedzmy 3 dni na rozegranie walki. Jesli jej nie rozegra gracz ktory rzuca wyzwanie wygrywa walkowerem. Nie jest celem tego pomyslu latwe zdobywanie punktow ani zmuszanie kogos do gry, lecz o jakis rodzaj mtywacji. Pewni ludzie wlozyli w ten rank na pewno wiele pracy a jak ktos ma to w powazaniu to niech zrezygnuje i tyle bo nie wierze ze w ciagu tych trzech dni ktos nie da rady znalezc 15 minut na rozegranie walki....

przerobilem temat z Dumianem i jestesmy ZA. propozycja jest nastepujaca: jesli ludzie wykaza zainteresowanie to mozna wprowadzic opcje Wyzwanie. kazdy gracz bedzie mial 3 mozliwosci skorzystania z tej opcji w miesiacu. osoba ktora zostanie wyzwana ma 14 dni na odpowiedz i rozegranie swojego spotkania. ponadto dana osoba nie moze byc wyzwana na pojedynek wiecej niz 2 razy w miesiacu - to w celu unikniecia walkow zwiazanych z nabijaniem na nieaktywnych graczach ;)

planujemy wprowadzic rowniez dodatkowe punkty za aktywne uczestnictwo w ranku - piszcie co o tym sadzicie i glosujcie w ankiecie :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Stifler 
Student

Wysłany: 18-12-2007, 02:57   

Jak najbardziej ZA, no i te punkty zaa aktywnosc to tez fajna sprawa, jesli tylko ludzie na ta aktywnosc pozwola

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 18-12-2007, 10:26   

Choć sam nie gram w rankingu to jak dla mnie pomysł jest mocno ok.
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

szyper 
Grand Master

Wysłany: 18-12-2007, 10:42   

ok, moze byc. ale ja jak co gram tylko przez p2p, wiec nie zycze sobie wyzywanie przez osoby ktore tego programu nie maja!

yarosh 
Grafik

Wysłany: 18-12-2007, 16:00   

ja za leniwy jestem i czasu trochę brać no i moja postać flagowa się nie sprawdza w kapiastych walkach :P ale jestem za a nawet za ;)

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Stifler 
Student

Wysłany: 26-12-2007, 23:49   

Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje to pytanie, a jesli nie to prosze mi wybaczyc. A pytanie brzmi nastepujaco: ile czasu ma drugo zawodnik na potwierdzenie meczu?

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 27-12-2007, 00:00   

Wynik powinien być potwierdzony najszybciej jak to możliwe czyli najlepiej zaraz po skończonym meczu. Wiadomo, czasami zdarzają się wypadki losowe i z jakiś powodów zostaje to przesunięte ale jeśli wynik nie zostanie potwierdzony na drugi dzień to są już podstawy do zgłoszenia problemu w odpowiednim temacie.

Jeśli chodzi o termin ważności niepotwierdzonej walki to nie ma na to limitu, można ją potwierdzić w każdej chwili chyba, że jest odrzucona.

Co jakiś czas będę czyścił mecze odrzucone i niepotwierdzone aby nie zaśmiecać rankingu. Info o tym będzie zawsze trochę wcześniej, żeby każdy zdążył potwierdzić zaległe pojedynki.
Kaillera P2P Client

rokita 
Użytkownik

Wysłany: 04-01-2008, 14:21   

Witam, a ja mam pytanie jak mam wyzwac przeciwnika? Czy to tylko wedlug wlasnego dogadania? tzn. np przez gg? pozdro

Dumian 
Administrator

Wysłany: 04-01-2008, 15:03   

Możesz sie z kimś umówić na serwerze Kaillery, na IRCu czy też na GG, poprzez Prywatną Wiadomość na forum lub maila. Jak wolisz jednak jeśli grasz z kimś kogo nie znasz to dla bezpieczeństwa w wypadku ewentualnych, późniejszych problemów z graczem pamiętaj, że:
Cytat:
6. Przed rozegraniem walki należy wysłać/odebrać wiadomość na Gadu-Gadu w celu potwierdzenia tożsamości.
Kaillera P2P Client

Nadra 
Student

PSN ID: eNadra
GamerTag: Nadratovsky
Zagram w: Tekken 7
Wysłany: 24-01-2008, 09:10   

Mam pomysł aby do rankingu, doszło coś takiego jak "Mistrz Honmaru". Odbył by się teraz taki turniej wyławiający obecnego Mistrza. Wygrany tego turnieju zostałby tym championem :) Za wygraną by doszło parę punktów rankingowych. Poźniej zadaniem zwycięzcy byłaby obrona tytułu. Jeżeli by przegrał tytuł przechodzi na następnego, a jak by obronił by został u niego :P Mniej więcej tak jak jest w boksie tylko mistrz niech też bierze udział w rankingu. Niekoniecznie mistrzem musi być osoba 1 w ranku. Ja myślę, że pomysł jest warty rozpatrzenia.

Dumian 
Administrator

Wysłany: 24-01-2008, 13:05   

Planowałem już wcześniej wprowadzić coś podobnego czyli np. szybkie turnieje co miesiąc (lub nawet rzadziej) dla osób z czołowych miejsc tabeli (8 lub 16) też na podobnej zasadzie walki o tytuł "Mistrza" ale patrząc na odzew ludzi w przypadku innych pomysłów to marnie to widzę. W każdym razie wydaje mi się, że aby jakaś inicjatywa przeszła powinien pojawić się odzew graczy a z tym to wiadomo jak jest...
Kaillera P2P Client

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 3. TTT.Q3A
Wysłany: 24-01-2008, 13:18   

Mi osobiscie pomysl Nadry wydaje sie ciekawy,ale sadzac po tym jak malo osob bierze udzial w rankingu ten pomysl ma mierne szanse na zaisntienie xD tak jak mowi Dumian trzeba poczekac na odzew xD

Nadra 
Student

PSN ID: eNadra
GamerTag: Nadratovsky
Zagram w: Tekken 7
Wysłany: 24-01-2008, 18:55   

Mi się wydaję, że pomysł przejdzie. Ludzie zaczną się interesować, bo to przecież fajnie mieć tytuł mistrza :D A może go posiadać niekoniecznie pierwsza osoba w ranku. Ja to myślę, żeby tytuł mistrza był częścią rankingu... Ale to decyzja wyższych osób na tym forum :P

Dumian 
Administrator

Wysłany: 27-01-2008, 22:13   

Uwaga!

Dnia dzisiejszego zaszły pewne zmiany w rankingu. Pierwsze co się rzuca w oczy to nieco odmieniony profil graczy. Druga i najistotniejsza sprawa to zniesienie oddzielnych kont w serwisie/forum i w rankingu. Od dzisiaj wystarczy jedno konto + zgłoszenie chęci uczestnictwa (więcej w tym temacie) i już można przystąpić do rozgrywek. Jeśli zainteresowanie rankingiem będzie wzrastać to być może vons uraczy nas kolejnymi ulepszeniami ;)

Poza tym proszę do 1 lutego potwierdzić wszystkie zaległe mecze, ponieważ tego dnia skasowane zostaną wpisy odrzucone oraz niepotwierdzone z wyjątkiem wyników dodanych po 20 stycznia 2008.
Kaillera P2P Client

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 03-02-2008, 10:57   

3 miejsce za Styczeń powinien mieć Primo. Ja wskoczyłem na jego miejsce już w lutym po tym jak 2 graczy wyzwało mnie na pojedynek.