Dead or Alive Online na PC?

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

JJXENON pisze:Fajny mógłby być dodatek do całej gry DOA U :D . Taki jak VIRTUA FIGHTER KIDS ! na S SATURN ( lubiałem te chibi Kidsy :hyhy: ) . I ANA masz rację , chibi są słodkie :P
W Boże Narodzenie emulowałem Virtua Fighter Kids i proporcje ciał postaci sprawiały mi problemy. Jeśli w DOAO na PC mieliby wrzucić możliwość gry chibi, to mam nadzieję, że nie będzie problemów typu "ciekawe czy ta krótka rączka dosięgnie duży łebek". Czasem w VFK sie miało wrażenie, że te postacie uderzają sie na odległość, a te stanie na rękach... hmmm... głowie ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: SubZero »

kemot722 pisze:the most successful online games in China
To to nieco niepokojące jest. Mam nadzieję, że na tym China się nie zakończy...
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

DEAD OR ALIVE ONLINE PC ALPHA!!!

Już wiadomo jak będzie wyglądać klawiszologia:
Obrazek

Strona poświęcona DOA ONLINE

Na stronie zastaniecie filmik prezentujący zachowania chibi.

Wersję Alpha podobno można ściągnąć, ale mimo tego, że udało mi się tam zarejestrować, to nadal wszystko jest po chińsku :( - poluję na info jak dorwać ten 740 MB plik, który zainstaluje nam 1,68 GB danych.

Niestety z tym dorywaniem mogą sie wstrzymać użytkownicy procesorów AMD Athlon 2500+ i Intel [krzaczek] 1.5G oraz użytkownicy systemu Vista. Mówiąc po polsku: to jest wersja alpha :/

Może będziecie mieć więcej szczęścia ode mnie, więc oto mini-tutorial do rejestracji:

1) Po prawej stronie są 2 pola - oczywiście na login i hasło
2) Kliknąć obok górnego w drugi tekścik od lewej (poza przyciskiem)
3) Rejestracja rozpoczęta, więc teraz będę pisał o kolejnych polach do wypełnienia.
4) Pole nr 1 - test na androida, który oczywiście trzeba oblać, przepisując treść obrazka
5) Pole nr 2 - login
6) Pola nr 3 i 4 - hasło i potwierdzenie hasła
7) Pole nr 5 - e-mail
8) Pole nr 6 - MSN Messenger (można olać)
9) Trzeba zarzucić ptasiur w pole wyboru i kliknąć przycisk na dole
10) To już koniec rejestracji - prawda, że proste? ;)

Póki pamiętam - otworzyłem stronę na IE, bo nie wiem czemu na Firefoxie wyświetla się tylko lewa strona.

[ Komentarz dodany przez: Action: 09-05-2008, 10:40 ]
Sub, jedziem z tym koksem:P Firefoxowy translator niezle na tej stronce dziala

[ Komentarz dodany przez: SubZero: 09-05-2008, 09:58 ]
Pytosz, a wiesz :P
Ostatnio zmieniony 09-05-2008, 08:44 przez kemot722, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Action »

Dobra, poszperałem trochę na stronie i dowiedziałem się, że są to zamknięte beta (czy tez alpha) testy, a po zaproszenia (zostalo ich jeszcze okolo 100) trzeba zgłaszać się na forum (chinese anyone?).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: KRELIAN »

Ci ziomale od konfigu chyba troche nadużyli vibowitu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Arris »

teraz musze czekac...i dowiedziec sie czy ta gra :
1.ma wysokie wymagania bo inaczej mi nie pojdzie
2.czy jest P2P bo jesli bedzie to powiem DoA online papa :Y
albo inaczej...gdzies jest na tej zoltej stronie dzial download? XD
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

Arris pisze:gdzies jest na tej zoltej stronie dzial download? XD
Żółtej stronie... Hmm... Zaglądaliśmy chyba do gazety Rzeczpospolita, a tam nie ma działu download ;)

Ups, ups, ups... VICTORY!!! Po co komu znajomość chińskiego do szukania linków w gęstej chińszczyźnie? :D

Koniec żartów!

śCIąGAć!!! :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Action »

Ktoś się połapał w tym kliencie? Po zainstalowaniu udało mi się go aktualizować, wybrałem wybrałem jakieś lobby (chyba), po czym wystąpił błąd "nie wysyłaj" client.exe. Teraz gdy uruchamiam klienta ponownie PC-Speaker zaczyna mi piszczeć jak szalony :P (to chyba problem z automatycznym update'rem gdyż jak uruchamiam update.exe, występuje to samo).
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Arris »

O.O lol moj easy zlom nigdy tego nie sciagnie XD 20 godzin 30 minut i 2 sekundy O.O
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

Arris pisze:O.O lol moj easy zlom nigdy tego nie sciagnie XD 20 godzin 30 minut i 2 sekundy O.O
Mi FlashGet przewidział ściąganie tych 590 MB na 8 godzin, ale teraz zmienił prognozę na 19 godzin 40 minut, bo prędkość spadła do 6 kb/s. Kochane Chello Easy :kwasny:

Chińczycy przystosowali dział DL pod bliższe im programy do ściągania plików, w tym jakiś CATPOWER

...myślicie, że sie zorientowali, że Polacy ściągają i dlatego spadła prędkość transferu? ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Action »

Polecam ściągać za pomocą zwykłej przeglądarki. ;) Max transfer (64kb/s) i w 3h ściąganie się zakończyło. :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Ana »

1h 40min w FireFoxie....
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

Może wolicie TORRENT

Drugi serwer z którego ściągnąć można 590 MB instalator.

Jeśli ktoś miał więcej szczęścia, to może powie czy widzi dla DOA Online PC przyszłość na Honmaru ;)
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Arris »

kemot nie mam chello...mam easy com. Takie g**no z Góry xDD..zreszta jakie sa minimalne wymagania tej gry??
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

Info o wymaganiach gry ci z krzaczków nie wywróżę :kwasny:

Ściągnął mi się instalator - wreszcie! :D

Zainstalowałem grę, uruchomiłem i...

1. Pierwsze co się rzuca w oczy to fotka ze świecami, ale chodzi o żałobę narodową w Chinach, a nie o pogrzebanie projektu gry.
2. Pełno linków do chińskich stron, w tym poświęconych innym grom online by SNDA.
3. Klikamy kolorową kulę w prawej-dolnej części ekranu - zacznie sie coś ładować, przypuszczalnie aktualizacja (pasek u dołu sie dłuuugo przewijał) i na końcu uruchomi się klient.
4. I tu mam kolejną zagadkę - lubię zagadki, ale niekoniecznie tego typu:

Mamy do wypełnienia 3 pola, w czym drugie to na pewno hasło, pierwsze coś nakazuje mi myśleć, że login i trzecie... nie wiem. Oczywiście bez wypełnionych pól lipa.

Jeśli zamkniemy okno logowania zostaniemy przekierowani na inną stronę o DOA Online. przypuszczam, że chodzi o rejestrację, ale zagadkę będę rozwijał rano, bo już... świta, a jeszcze nie spałem :spi:

Po, dżemce...

Ojej, jaki banalny ten chiński - zarejestrowałem się małpim stylu i uzyskałem jakiś numer 9-cio cyfrowy :D

Pozostaje, więc problem - co nadal źle wpisuję do tych trzech pól? Pomijam fakt, że nie znając języka ciągle daję się odsyłać do czegoś co wygląda jak lista kondolencyjna :kwasny:

Póki pamiętam... rozwiązałem opisany przez Actiona problem:
Action pisze:Ktoś się połapał w tym kliencie? Po zainstalowaniu udało mi się go aktualizować, wybrałem wybrałem jakieś lobby (chyba), po czym wystąpił błąd "nie wysyłaj" client.exe. Teraz gdy uruchamiam klienta ponownie PC-Speaker zaczyna mi piszczeć jak szalony :P (to chyba problem z automatycznym update'rem gdyż jak uruchamiam update.exe, występuje to samo).
Wchodzimy do folderu, gdzie zainstalowaliśmy grę. Jeśli nie pamiętamy gdzie, to szukamy jedynego folderu z "krzaczastą" nazwą ;) Wchodzimy do podfolderu "FINAL" i walimy na pulpit skrót do "client.exe" - problem nie istnieje, bo otwieramy bezpośrednio klienta. To jednak lepiej wykonać po update, jedynym możliwym.

Zagadkomania w Kliencie - ciąg dalszy:

Pole nr 1 - jednak nie login (?)
Pole nr 2 - musi być hasło, bo te same krzaczki są w każdej rejestracji przy polu na hasło
Pole nr 3 - numer 9-cio cyfrowy, można tam wpisać tylko cyfry

...i na tym będę musiał przerwać czasowo rozwiązywanie zagadki z Klientem do czasu odwołania żałoby narodowej w Chinach. Strona na której trzeba się rejestrować w celu uzyskania 9-cio cyfrowego numeru, przekierowywuje sie na listę kondolencyjną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”