Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
29-11-2007, 00:27
Tekken 3 Online Tej Tournament
Autor Wiadomość
Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 3. TTT.Q3A
Wysłany: 31-10-2007, 17:00   

Tak patryk mozesz sie wpisac od razu do finalu.......

Bury 3: 5 Devil DS

fuck niewiele brakowalo... no coz i tak jestem zadowolony ze doszedlem do najlepszej 8(wraz z moja klawiatura) :) :) :) :) :)

Obawialem sie gry z devil i nie chodzi tu o poziom gry lecz o to ze gdy gramy to straszne lagi( ktos o pingu 100-Devil nie moze marzyc o plynnej grze)

no coz teraz trzeba sie wykazac w drabince przegranych :kwasny: :) :)

szyper 
Grand Master

Wysłany: 31-10-2007, 18:09   

Szyper 5:3 Czit

Zapisz Ren.

Dzieki za gre czit!

Patryk304 
Użytkownik

Wysłany: 01-11-2007, 13:15   

wiem troche sie spuznilem ale niewie ktos kiedy bedzie nastepny turniej zebym sie nie spuznil :D

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 01-11-2007, 14:19   

Patryk304 napisał/a:
wiem troche sie spuznilem ale niewie ktos kiedy bedzie nastepny turniej zebym sie nie spuznil :D

Bedzie jak sie zorganizuje

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 01-11-2007, 17:00   

Chinczyk 5:3 Stifler

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 02-11-2007, 14:19   

Dumian 5 : 0 Primo

Przy stanie 4:0 padł draw i jak sie okazało wynik pozostał bez zmian (4:0). Wcześniej byłem pewien, że przy remisie dochodzi po 1 dla obu graczy a tu zonk :P

No w każdym razie dograliśmy walkę i wynik jest jaki jest...
Kaillera P2P Client

Primo 
Master

Wysłany: 03-11-2007, 16:33   

Primo 5 : 4 Bury

Mocno wyrównana gra. Najpierw chodziło na chyba na 20klatkach/s a jak zrestartowaliśmy to waliło szybciej niż na P2P. Czasem serwer daje radę :)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 03-11-2007, 16:36   

jesli to was zbytnio nie przemeczy to piszcie jakimi postaciami gracie zebym wiedzial na kogo kim trenowac w przyszlosci :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 04-11-2007, 05:06   

Prowadzącym ten turniej chyba nie spieszy sie wiec ja pozwolę sobie napisać pary jakie ze sobą grają ;)

Dumian vs Devil Ds
Chinczyk vs Szyper
Primo vs Bury
Stifler vs Czit

Jeden z prowadzących ten turniej pozwolił sobie poprawić rozpiskę w pierwszym poście ;)

a tym podawaniem postaci ktorymi gracie obok wyniku mowie serio, bez tego jak sie wbija do tematu i go czyta to ten tur wydaje sie lekko jałowy a tak to mozna sobie jakos zobrazowac przebieg poszczegolnych walk ;)
Ostatnio zmieniony przez KRELIAN 04-11-2007, 13:48, w całości zmieniany 2 razy  

Primo 
Master

Wysłany: 04-11-2007, 14:43   

Chińczyk widać że ty też tematu zbyt uważnie nie śledzisz, bo jedna walka jest już rozegrana :P .

Co do postaci to mogę się przyznać że od początku gram lowtierowym Eddym :oczami: i w dwóch walkach z Burym zmieniłem na Kinga (1win, 1lose)

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

Wysłany: 04-11-2007, 15:13   

Walka z Primo byla naprawde twarda i zacieta :) :)

Ja gralem kapiarskim henkiem :] :] ale i tak nie dalem rady niesamowitemu edkowi Prima ;) ;) :kwasny:

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 05-11-2007, 19:44   

Chinczyk 2:5 Szyper
Ja grałem Heniem i Jinem Szyper tak samo bylem prawie pewien ze przegram od początku dlatego ,ze musiałem grac na AS na którym nie jestem jeszcze jakimś zaawansowanym graczem(pad odmówił mi posłuszeństwa) w każdym razie grało sie całkiem fajnie Szyper jeszcze raz dzięki za gre :D

szyper 
Grand Master

Wysłany: 05-11-2007, 22:03   

ja chce przede wszystkim podziekowac za gre fair play Chinczykowi. W dowch momentach gdy byl oos mialem wygrana runde ale wlaczyla sie pauza i runda byla teoretycznie niedograna. Jednak Chinol zachowal sie fair (pierwszy taki przypadek jak gram) i doliczylismy te rundy dla mnie, BRAWO. Co do gry, dla mnie nawet na tym ASie wyrabiales :D

[ Dodano: 05-11-2007, 22:07 ]
Krelian ty jestes smieszny. Zal cie w huj. Ja ma to w dupie ze chcesz wiedziec kto kim gral. I tak przejade po tobie jak po masle :P

"a po ilu warnach Ty się uśmiechniesz?"

brawo za blyskotliwy komentarz idealnie ilustrujacy moj zal , oczywiscie masz racje , nie Ty pierwszy zreszta ...

[ Dodano: 05-11-2007, 23:50 ]
Krelian co ty se zazyczysz zeby wiara pisala dla ciebei jakies rzeczy i mamy to robic :O trza sie bylo zapisac i grac

mnie naprawde srednio obchodzi czy to ktos napisze bo i tak wiem kto kim gra w wiekszosci przypadkow. aktualnie nie biore udzialu w turach bo nie siedze tak czesto online jak wczesniej. przeczytaj co napisalem w poscie Chinczyka na spokojnie a moze zrozumiesz co mialem na mysli i nie pusz sie tak bo to zbedne
Ostatnio zmieniony przez KRELIAN 06-11-2007, 00:15, w całości zmieniany 8 razy  

czit 
Grand Master

Wysłany: 06-11-2007, 00:53   

Stifler (xiao) 3:5 czit (bryan,yoshi,henryk,paweł,bob,nina,julka,henryk)

Krel masz okazje bardzo mocno wysilić swą wyobraźnie :)

nie moge sobie wyobrazic Ciebie i pawła, to mnie przerasta
Ostatnio zmieniony przez KRELIAN 06-11-2007, 02:07, w całości zmieniany 2 razy  

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

Wysłany: 06-11-2007, 07:38   

szyper napisał/a:
Krelian ty jestes smieszny. Zal cie w huj. Ja ma to w dupie ze chcesz wiedziec kto kim gral . I tak przejade po tobie jak po masle

Omg co za LOL-ek heheh chcialbym to zobaczyc...( hmm szyper mowiesz ze lubisz jezdzic po masle?? to chyba jakas nowa zabawa.... hehe)

szyper napisał/a:
Krelian co ty se zazyczysz zeby wiara pisala dla ciebei jakies rzeczy i mamy to robic :O trza sie bylo zapisac i grac

O kur** co szyperku raczka Ci uschnie?? Jakie on robi z tego wielkie halo , co to za problem napisac kto kim gral( no chyba ze szyper gral Kuma i sie wstydzi napisac) :D :D :hyhy:

Dobra, wyluzujcie trochę. Kto jest lepszy od kogo - tego nie sprawdzicie na forum tylko na serwerze.

Aha a postacie którymi grają zawodnicy są bardzo często podawane w relacjach z turniejów więc nie wiem po co to halo.

Ostatnio zmieniony przez Yamada 06-11-2007, 14:05, w całości zmieniany 2 razy