Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
29-11-2007, 00:27
Tekken 3 Online Tej Tournament
Autor Wiadomość
szyper 
Grand Master

Wysłany: 13-11-2007, 22:40   

slyszalem ze nie gra wiec mu pewnie poprostu spadl, tzn mam taka nadzieje dumik ;)

Devil DS 
Beginner

Wysłany: 16-11-2007, 10:00   

Szyper upgrade the elimination board thanks ; )

wdwdwdwdwdwdwdwd

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 16-11-2007, 16:24   

nie wiem co Wy tu w ogole wkrecacie... tego devila jechałem na jiny nawet... a jak brąłem ostagtnio ogra co w ogole juz wsumie nie gram w ten shit to chłopak nie wiedział co sie dzieje... Dumian ma lepszego skilla zdecydowanie i tu nawet nei ma o czym mowic. to ds to nawet nie jest top 5 honmaru, poprostu obsada tego tura jest marna jak nigdy...

SRALES SZYPER A NIE JECHALES A W OGOLE TO SSIJ KIJ. I TAK JESTES FRAJER

Ostatnio zmieniony przez AK 17-11-2007, 08:00, w całości zmieniany 1 raz  

szyper 
Grand Master

Wysłany: 16-11-2007, 17:42   

fajny jestes ak. Ja cie jechalem jak chcialem, a DS mnie pokonal, mimo to go obrazasz. Mial sporo szczescia (naprawade duzo ale hu*), ale i tak uwazam go za lepszego od Ciebie. Uwazam ze jest lepszy od Dumiana, nie chce mowic dlaczego, bo nie chce juz obrazac Dumiana, poniewaz bedziecie mieli jakies waty potem. Niewazne.

Chce tutaj wszytskich zaprosic na TTT5. Bedzie to pierwszy turniej w Polsce w T5DR. Radze Wam nie przegapic bo bedzie to najprawdobniej jedyny turniej w TDR w Polsce a nawet jesli nie to nie bedzie juz drugiego tak duzego. Wiadomo przeciez ze w marcu przyszlego roku wychodzi T6 i bedziemy grali juz w tamto. Cala czolowka Polski bedzie. Pojawia sie tez ludzie z zagranicy.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 16-11-2007, 18:06   

ta rozmowa nie ma sensu - Dumian jest najbardziej ograny i zna wiekszosc postaci wiec nie moze przegrac w turze w ktorym mozna wybierac sobie postaci

poza tym jesli prezes nie wygra tego finalu to ja zostaje adminem a Dumian modem takze nie moze byc inaczej :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 16-11-2007, 18:21   

Bardzo boli szyper, że ktoś tak wspaniały jak ty w tak słabo obsadzonym turnieju jak ten nie doszedł nawet do finału?
Wpadasz na Honmaru robiąc z siebie wielkiego wymiatacza, piszesz jak to byś nie pojechał Kreliana, jaki to jesteś fajny, grasz wspaniale i w ogóle nikt nie dorasta ci do pięt a jednocześnie robisz z siebie pośmiewisko. Trochę skromności chłopie...

Pomijając to, że w Tekkena tak naprawdę nie gram już od dawna na rzecz wiele ciekawszych zajęć to i tak graliśmy na tyle mało, że o moim skillu nie możesz nic wiedzieć. Poza tym jest też wiele osób, którzy dali sobie spokój z turniejami itd. a mimo to uchodzą za bardzo dobrych graczy (graczy którzy wypracowali swoją "pozycję" na Honmaru w licznych sparach, wieloma postaciami, stylem gry, a nie tylko w walce o punkty w kapiarskich turach), na pewno lepszych (chociaż to pojęcie względne) od ciebie.
Zresztą po co ja sie produkuje, co to obchodzi takiego samozwańczego killera jak ty :P

PS. Finał już w ten weekend.
Kaillera P2P Client

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 16-11-2007, 18:50   

Ja jestem na 99% ze wygra Dumian z jednego powodu Devil DS jest ograny tylko na jina i henia ,a co do kłótni kto ma lepszego skila to uważam ze Devil DS ma najlepszego manuala na honmaru wystarczy obejrzeć jego filmy z Tekkena 5 chociaż nie zawsze to pokazuje w walce za to Dumian jest najbardziej ogranym graczem z jakim grałem w Tekken 3 :D

Bardzo lubię grac zarówno z Devil DS'em jak i Dumianem wiec niech wygra lepszy ;)

A co do Szypera to nie musisz sie tak wywyższać bo bez problemu podam Ci 10 graczy honmaru ,którzy grają lepiej od Ciebie.

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 16-11-2007, 19:29   

Ja również stawiam na szefa bo:
-Dumian jest znacznie bardziej ograny to raz
-zna wiele postaci i nie musi grać Mishimą, którym każdy lag odbija się na poziomie prowadzenia postaci.
-diabełek wchodzi w najgłupsze set-up'y, a Dumian nie
-lubię go i wierzę w jego zwycięstwo:P

No, tyle;]

Aha no i nie wiem skąd dorwałeś tą datę bo z tego co wiem to data wydania T6 na stacjonarną konsolę jest w dalszym ciągu TBA;].

szyper 
Grand Master

Wysłany: 17-11-2007, 10:13   

wiec chinczyk.. ja juz wspominalem nie raz ze nie umiem grac w t3. czesto przegrywam dlatego ze ciosy tutaj maja inne wlasciwosci. zobacsz na ttt5 czy naprawde jestem taki slaby. wprawdzie ostatnio bardzo malo gralem i skill spadl na leb na szyje, to mysle ze cos tam jeszcze ugram. devil ds uwazam ze ma lepszego skilla tylko ma podobny problem co ja, gra glownie w innego tekkena. dumian nic mnie nie boli, przeciez nic nie napisalem, wiec nie wiem czemu skomentowales. slyszlalem zreszta od wielu ludzi, ktorych bije bezproblemu, ze jestes slabiutki. wygrales ze mna bo nie umiem grac w t3, przyznaje sie bez bicia, wystarczy brac na mnie leia (lub pare innych postaci) i mnie nie ma.
GLEBA

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 17-11-2007, 11:37   

szyper napisał/a:
slyszlalem zreszta od wielu ludzi, ktorych bije bezproblemu, ze jestes slabiutki

Bo Dumian swoich antyfanów ma... Strugi, "Cios za całe zycie połowe", "kop, kop, kop, w gore skok(...)" etc. :P

Di 
Grand Master

Wysłany: 17-11-2007, 14:49   

Szyper - jesteś z pewnością jednym z najbardziej utalentowanych graczy obecnej sceny Tekkena, ale czasem trzeba dać sobie spokój z dyskusjami i zamiast poświęcać energię na klepanie w klawiaturę lepiej poświęcić ją na robienie juggle'i na turnieju ;) W powyższej dyskusji jestem neutralny, a jeśli chodzi o Twój występ na przyszłotygodniowym turnieju, to mam nadzieję że zajdziesz dalej niż na poprzednim turnieju i zbijesz po drodze jakąś pewną siebie szychę z czołówki, ale porównaj sobie to jakim szacunkiem gracze darzą np. Tenshi, a jakim Matta - ot całe wyjaśnienie :)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 17-11-2007, 17:16   

[Law, Heichaci] Dumian 4 : 5 DevilDS [Jin, Heihachi]
[Law] Dumian 4 : 5 DevilDS [Jin]

Mega zacięte walki na żyletkach często przy remisach rundowych po 2. Ostatnia walka nie inaczej każdy po żyletce energii i czas rozdzielił walczących fighterów. Delay dosyć konkretnie przeszkadzał w grze, ping na p2p ok 120 dawał o sobie znać obu stronom. Walki były męczące i trwały bardzo długo, każdy kapił jak mógł :)

Thanks for fights DevilDS. Some lags made difficult anyway we played good and stressful matches (and long :P ). You get better from our last fight ;)
Gratulation.
Kaillera P2P Client

Devil DS 
Beginner

Wysłany: 17-11-2007, 17:38   

Thanks to Dumian for his comment, yeah you right it was a very stressed challenge the hardest i have ever played. I enjoyed a lot in this tournament (thanks to Szyper, Ren ;) ).
I fortunately came back in challenges, your law has a very solid pressing Good!
I hope to enjoy in some other tournament. :)

W JIn
wdwdwdwdwd

szyper 
Grand Master

Wysłany: 17-11-2007, 21:00   

świetnie, gratulacje dla zwycięzcy. Congratulations Devil DS. Rzeczywiscie znawcy Devil jest duzo gorszy od Dumiana, nie ma co.

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 17-11-2007, 22:10   

Interesujące, trzeba z tym gościem kiedyś więcej pograć. Co nie zmienia faktu, ze Dumian jest i tak moim zdaniem lepszym graczem:)