Stepmania

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Stepmania

Post autor: AK »

gra w to ktos tu na honmaru ?
ja mam mate i swego czasu sporo skakałem :) robie na macie kawałki na 6,7 stópek a na klawie 9,10+ :)
na początku myslałem ze granie w to na klawie to lipa ale jak juz mnei nogi na maxa bolały i nie mogłem skakać to troche pograłem na klawie i sie wkreciłem bo niektore kawąłki sa świetnie zrobione pod klawe :)

przeważnie na klawie robie na 2x predkości zeby było dynamiczniej :)
najfajniejsza nutka jaka chyba robiłem na klawie to Z.X.Z
ja robie na 1x bo i tak szybko po pierdziela :) max combo jeszcze w nim nie zrobiłem ale jestem blisko (mowie o poziomie heavy 9 stópek ) :) ogolnie to mam około 800 kawałkow, a mam i takie które na 9,10 stópek robie na max combo :)

wrzucajcie Tu swoje najfajniejsze wałki jak i wyniki w postaci fotki itp :) pozdro

edit : własnie znalazłem fajny kawałek i powiem wam ze takei lubie najbardziej :)zajebisty układ
za pierwszym podejsciem na 2x predkości wykreciłem taki wynik :) prawie max combo
Obrazek
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Stepmania

Post autor: Arris »

niezle Adriankiller :] tylko najlepszy jest marathon z wszystkimi remixami ayumi hamasaki trwajacy ponad 30 min.!! a jednak dotrwlem i mialem 980 combo jednak nie mam zdjecia :dontgetit: bo dawno usunalem je razem z gra :( ale raczej powroce do skakanie na macie itd. ;))
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Stepmania

Post autor: AK »

stary temat ale jest sprawa :D zarzucił by ktoś linkiem do jakiejś paczki z klasycznymi kawałkami jak beethoven mozart itp. remixowane najlepiej. kto gra w stepmanie ten wie o jaki typ mi chodzi :)

PS. ale ten czas zapier... :/
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”