Turniej Mortal Kombat 2 Online

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Vert »

To jak w końcu wygląda moja sytuacja z Subem, czekamy czy jak, bo już nic nie rozumiem :wstyd:
Phobos
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 31-07-2007, 16:03

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Phobos »

Wygrałeś,
proszę żółwia o uzupełnienie tabeli...
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Żółw »

Dobra, kamraci, tabele aktualizowane...
W 1 tabeli została tylko walka Phobos vs Vert a wygrany gra finał z Aserotem...
W 2 tabeli zrobił sie zastój... Do 2 września macie czas na rozegranie wszystkich walk w 2 tabeli, oprócz finału...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Ana »

Komandos 5:2 Ana
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: KRELIAN »

dobra czas troche ponarzekac . niech mi ktos powie co to w ogole ma byc za tur? pozakladaliscie kilka tematow ktore teoretycznie maja sprawiac wrazenie porzadku a robia niepotrzebny syf. zasady z kosmosu - ja przegrywajac z kazdym wciaz jestem w kolejnej rundzie :padam: . pomine juz dawanie wynikow 'od reki' oraz fakt ze mozna bylo zrobic po prostu lige (skoro na de jest za malo chetnych) w ktorej kazdy by sobie pogral bez stresu a i tak najlepszy zostalby wyloniony.

jak bedzie tutaj robiony kolejny tur w mk2 lub umk3 to ZŁA RADA na pewno przejmuje dowodzenie, tyle na ta chwile
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Dumian »

No tutaj sie nie moge zgodzić...
Że niby zasady z kosmosu? Jak dla mnie właśnie bardzo ciekawy i przede wszystkim dobry pomysł. Przecież to takie lekko zmodyfikowane DE tylko w pierwszej rundzie zamiast par grają 3 osoby z czego tylko jedna spada do "drabinki przegranych". Dzięki temu można zagrać więcej walk nawet przy tak małej liczbie uczestników co czyni tur ciekawszym niż przy standardowej drabince czy nawet DE.
Wystarczyło rzucić okiem na rozpiskę/zasady, żeby wiedzieć, że dopiero po 3 przegranych sie odpada :P

Jeśli chodzi o
KRELIAN pisze:jak bedzie tutaj robiony kolejny tur w mk2 lub umk3 to ZŁA RADA na pewno przejmuje dowodzenie
Po pierwsze to nie wiem czemu zła :P a po drugie niby dlaczego koniecznie ktoś ma przejmować dowodzenie skoro są chętne osoby (i chwała im za to) do organizowania turniejów (a z tym niestety u nas ciężko)? Jeśli będą kolejne turnieje prowadzone przez te same osoby to powinno być już tylko lepiej a jak na debiut w roli organizatorów to jest i tak dobrze (widać starania, skrupulatnie opracowane zasady i ogólnie całość starannie a nie na 'odpierdol' :P).

Jedyne mankamenty tego turnieju to właśnie przerost formy nad treścią czyli tematów prawie tyle co uczestników (podczas gry wszystko można by dużo sprawniej przeprowadzić w jednym, max dwóch tematach) oraz gracze niegrający swoich walk (czy to z nieznajomości regulaminu czy olewania, nie ważne :P) chociaż tego trudno było uniknąć.
Co do wyników 'od ręki' to trochę dziwne podejście organizatorów bo takie rzeczy powinno się właśnie eliminować, jest jeszcze parę niedociągnięć ale to raczej wynika z małego doświadczenia w organizacji turów online, tak czy siak chyba jest nieźle :)

PS. Tak w ogóle to turniej się jeszcze nie skończył a już zabieramy się za podsumowania, lepiej by wszyscy zrobili jakby raz dwa zagrali co mają zagrać :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: KRELIAN »

prezes sie wystraszyl ze przejme tura i musial zainterwaniowac :P

to przeciez oczywiste ze fajnie jak pojawia sie inicjatywa o czym zreszta pisalem niejednokrotnie. rozumiem tez ze kazdy popelnia bledy zwlaszcza jesli zaczyna zabawe w orga i z tego powodu tez nie zamierzam nikogo szykanowac. ja po prostu zwrocilem uwage na zasady ktore faktycznie sa 'pomyslem' kiedy mozna bylo zrobic to prosciej (liga) a i wiecej by sie pogralo. no bo jak mozna dac szanse osobie ktora przegrala wszystko i jest w kolejnej fazie - tego autentycznie jeszcze nie grali :oczami:. niby powinienem sie cieszyc ze mam szanse bo akurat jestem w takiej sytuacji ale dla mnie to po prostu nielogiczne :)

a ze ZŁĄ RADĄ i przejeciem tura bys zrozumial gdybys najpierw sie odezwal na gg ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Dumian »

Dokładnie, prezes sie wystraszył, ze podejściem typu "zła rada przejmie dowodzenie bo wszystko tutaj jest źle" tylko zniechęcisz takie inicjatywy a przecież sam dobrze wiesz, ze są one potrzebne na Honmaru :P

Dalej nie rozumiem co niby jest złego w zasadach i gdzie widzisz przegrywanie wszystkiego i przechodzenie do kolejnej fazy? Przecież zamiast par w pierwszej fazie są 3 osoby (taka jakby mini grupa), po przegranej nie jesteś w kolejnej fazie tylko w "drabince przegranych", co tu jest nielogicznego?

Jak dla mnie liga byłaby gorszym rozwiązaniem a tak mamy niestandardowe podejście do tura i jest ok, poza tym od razu widać, że nie spojrzałeś nawet dobrze na zasady i tabele ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Vert »

Turniej odbywa się w bijatykę, w którą nikt w Polsce już praktycznie nie gra lub nie grał w ogóle. Z tego powodu niektórzy podchodzą do niego trochę "ospale" i bez emocji. Turniej toczy się swoim tempem i według mnie za bardzo ciśnieniujecie :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: KRELIAN »

Dumian pisze:Dokładnie, prezes sie wystraszył, ze podejściem typu "zła rada przejmie dowodzenie bo wszystko tutaj jest źle" tylko zniechęcisz takie inicjatywy a przecież sam dobrze wiesz, ze są one potrzebne na Honmaru :P
prezes za bardzo panikuje :P . po raz kolejny powtarzam ze jestem jak najbardziej za jakakolwiek inicjatywa w zwiazku z prowadzeniem turow. nie zmienia to jednak faktu ze jesli uwazam ze dane zasady i podejscie IMO moze byc zrobione lepiej to czyz nie mam prawa zwrocic na to uwage? czy ranga MODERATOR musi swiadczyc o tym ze zniechecam kogokolwiek skoro rownie dobrze moge zmotywowac do lepszej pracy na przyszlosc ?
Dumian pisze: Dalej nie rozumiem co niby jest złego w zasadach i gdzie widzisz przegrywanie wszystkiego i przechodzenie do kolejnej fazy? Przecież zamiast par w pierwszej fazie są 3 osoby (taka jakby mini grupa), po przegranej nie jesteś w kolejnej fazie tylko w "drabince przegranych", co tu jest nielogicznego?
no wlasnie 'drabinka przegranych' jest z zalozenia dla ludzi ktorym moze z jakichs powodow sie potknac noga (po fazie grupowej wiec najpierw trzeba na nia zasluzyc), za to wciaz maja realne szanse na wygranie tura. w tym przypadku takowa szanse dostaje nawet ten kto nie wygral zadnego meczu i to wlasnie jest pozbawione logiki. ja na to patrze z punktu widzenia prowadzenia turow dlatego tez nie dziwi mnie fakt ze nikomu takie zasady nie przeszkadzaja - jedni i tak wygrywaja swoje a drudzy 'psim swedem' wciaz chca pograc a przeciez mozna to bylo zrobic inaczej.

Dumian pisze: Jak dla mnie liga byłaby gorszym rozwiązaniem a tak mamy niestandardowe podejście do tura i jest ok, poza tym od razu widać, że nie spojrzałeś nawet dobrze na zasady i tabele ;-)
niestandardowe podejscie nie zawsze musi okazac sie lepszym rozwiazaniem. od razu mowie ze nie mam nic przeciwko eksperymentom bo nawet sam zapodalem kilka pomyslow w stosownym temacie odnosnie prowadzenia turow ale akurat te zasady sa IMO chybione . no i niby w jakim aspekcie liga bylaby gorszym rozwiazaniem jak wlasnie dzieki niej wiecej osob by sobie pogralo (pomimo wciaz malego zainteresowania) . a ten mi jeszcze pisze ze nie znam zasad :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Dumian »

Bo nie znasz zasad skoro piszesz:
w tym przypadku takowa szanse dostaje nawet ten kto nie wygral zadnego meczu
a to nie prawda :P

Co do ligi to wiem jak one sie odbywają i dla mnie to oczywiste, że byłaby wiele gorsza, wystarczy spojrzeć na frekwencje i trudność z jaką przychodzą ludziom kolejne walki...

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i spoko :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: KRELIAN »

o lol , 'takowa szansa' odnosila sie nie do wygrania tura a do dalszego grania przeciez ... ale czemu to jest IMO zle rozwiazane juz tlumaczylem wyzej a liga IMO jest wlasnie najlepszym rozwiazaniem w momencie mniejszej popularnosci ale to juz kwestia podejscia orgow jak i graczy
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Dumian »

Napisałeś
no wlasnie 'drabinka przegranych' jest z zalozenia dla ludzi ktorym moze z jakichs powodow sie potknac noga za to wciaz maja realne szanse na wygranie tura. w tym przypadku takowa szanse dostaje nawet ten kto nie wygral zadnego meczu i to wlasnie jest pozbawione logiki
ale jeśli
'takowa szansa' odnosila sie nie do wygrania tura a do dalszego grania przeciez
to ok :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: KRELIAN »

naprawde nie chcesz sie bawic w rozbijanie tego na czynniki pierwsze bo dostalibysmy bana za spamowanie :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej Mortal Kombat 2 Online

Post autor: Dumian »

Co racja to racja i tak już przesadziliśmy :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”