Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Za zorganizowaniem jakiego turnieju jesteś najbardziej?

Bloody Roar 2
29
23%
Dead or Alive
18
15%
Soul Edge
34
27%
Wystarczy mi Tekken
30
24%
Inny (podaj jaki)
13
10%
 
Liczba głosów: 124

Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: AK »

jestem za w 100% głównie jeśli chodzi o soula bo w br2 i doa to raczej mało bede grał.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Ana »

Dumian: ja jestem za :) jesli mi tylko łacze wydoli (pipipipi 128 :( ) Soul Blade/Edge i Dead or Alive 1 z wielka checia.
A co byscie powiedzieli na Tekkena 2? :>

Po glowie mi chodzi jeszcze turniej jakiegos Mortala 2D bo np. w takiego MK3U grałam na emu przez net i było bardzo fajnie :)
Jakby co turniejem MK też mogę się zająć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Łącze 128 powinno w zupełności wystarczyć. Sam do niedawna miałem neo 128 i grałem bez większych problemów. Poza tym słyszałem już nawet, że z przekroczonym limitem na neostrade i z prędkością 4kB/s da się grać :!:

Jeśli chodzi o turnieje w inne gry niż te wcześniej wymienione to myśle, że wszystko jest do zrobienia. Jak narazie jednak nie ma co przesadzać i myślę, że lepiej skupić się na tym co jest. Każda gra jest do przyjęcia, wszystko zależy od odzewu ze strony graczy i to czy będzie z kim grać te turnieje. Jak wszyscy dobrze wiemy z jednym turniejem Tekkena niektórzy mieli problem, a co dopiero będzie z czterema.

Co do Tekkena 2 to jednak trochę przesada organizawać turniej. Zawsze z sentymentu można sobie pograć zwykłe spary ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Ana »

Głosowałam na wszystkie trzy chociaż w Bloody Roar 2 nie grałam :) Post wyżej wszystko jaśniej wypisane.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Aserot »

Jak narazie mam na liście same tytuły 3d i troszke dyskryminujemy 2d więc ja rzuce tutaj jeden tytuł w który zagrał bym z przyjemność online najlepiej turniej ewetułalnie regularną lige:

SFA3 (wersja ARC albo PSX)
osobiście wole wersje PSX można powalczyć fighterami z trybu world tour (do teraz mam save)!!!!
Wersja arc bardzo dobrze chodzi na mame32 0.64 (stoczyłem już nie jedną walke online) co wy na to czekam na wasze opinie.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: KRELIAN »

nie mam nic przeciwko organizowaniu turniejow w inne bijatyki . swoj glos oddaje na soul blade , w reszte w/w nie gralem zbyt dlugo ale jesli wam sie uda zebrac ekipe to powodzenia ...

a tak swoja droga : jak juz chcecie grac w bloody roar to darujcie sobie dwojke bo ta padaka nie dorasta jedynce nawet do piet

Dumian : jak mozesz to dodaj jeszcze MK TRILOGY , giera do dzis jest w czolowce bitek 2d i na pewno znajda sie chetni :)
M@TI
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 23-03-2006, 22:10

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: M@TI »

Chętnie bym zagrał w jakieś inne bijatyki (Jak narazie to grałem tylko w DOA i Tekkeny) ale nie wiem jak byłoby z połączeniem (mój problem opisałem w dziale Pomoc).Narazie prosze o linki do RIPów tych gier abym troche poćwiczył :D
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Oen »

Bardzo mnie cieszy pozytywny odzew w tej sprawie. W ankiecie co zreszta nie jest dla mnie niespodzianka prowadzi SE na ktorego tez oddalem swoj glos, jesli zas chodzi o inne niz wymienione w ankiecie bijatyki jestem jak najbardziej za, ale bym jednak poroponowal sie z tym troche wstrzymac do czasu pierwszego turnieju SE(lub DoA/BR) gdyz angazowanie sie w 10 gier naraz to pomimo wszystko byla by pewna przesada.

M@ti obejrzyj poprzednia strone tematu ;)
Milon_PL
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 25-03-2006, 23:52

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Milon_PL »

Shinhwa pisze:W little fighters 2 sobie lepiej pograjcie
WoW :shock:

Ale jeśli chodzi to zajebiscie bylo by grac w bloody roar 2 :D doa 1 jest taki troche (gdyby nie latajace postacie)a souledge hmm....................

Ja bym też wprowadził cos 2d np Gulity gear :D (przedewszystkim)
Moje moto-życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Magus »

Ja jestem najbardziej za DoA i Soul Edge (w tej kolejności) :)
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Tygrys »

Bardzo mi sie podoba ten pomysl wprowadzenia innych bijatyczek. Dodal bym jeszcze Mortal Kombat Trilogy jak ktos wczesniej wymienil. Przydala by sie jakas bijatyka 2D, mysle ze MKT to jeden z najbardziej znanych i lubianych gier tego typu. Ewentualnie moznaby bylo dodac Tekken 1 , pewnie nie jedna osoba by powrocila do starych dziejow (ja napewno) . :-)
Michalek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27-03-2006, 17:23

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Michalek »

no ja tez jestem za ale PODAJCIE MI ROMMYYYYYYYYYYY albo linki wraz z potrzebnymi emulatorami a jak by dalo rade to wszystko zrobic w ePSXe to bede w niebo wziety i pomoge w turniejach moge np postawic server bo nie mam FW i mam neo 256 ;D:D walic na GG 3711855 :]]] pozdro (moj server w grach typu warcraft sluzyl nawet do rozgrywania polskich finalow WCG badz tez waznych klanowek wiec mysle ze i tutaj sie sprawdzi :D:D)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: Dumian »

Nie pytajcie tutaj o linki do romów. Gdy będzie już wiadomo w co gramy turnieje, to pojawią się one w odpowiednich działach. Poza tym bardziej rozgarnięci i spostrzegawczy sami sobie poradzą ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
deha26
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-02-2006, 17:05

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: deha26 »

Ja tam bym se pograł w Dragon Ball Final Bout:PP
MeGa
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28-03-2006, 21:17

Re: Tekken jest, to może i inne bijatyki?

Post autor: MeGa »

Gdybym miał ustalić priorytet turnieji to wybrał bym:
1 miejsce - Soul blade / edge
2 - Tekken 3
3 Bloody Roar 2
Zablokowany

Wróć do „Strona, forum, sociale”