Odpowiedz do tematu
Czy to gra czy test pamięci ??
Autor Wiadomość
Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 09-08-2006, 11:45   

Ok, tyle że jak cytujesz to nie myl xywy... ja jestem ARUCARDO a nie Nadine :zalamany:

-------------------koniec offtopu-----------------------------

Mati 
Elite player

Wysłany: 16-08-2006, 13:57   

przepraszam pogubilem sie z tymi cytatami:P UWAGA to Arucardo napisał nie Nadine!!!!:P

KorAs 
Elite player

Wysłany: 30-08-2006, 15:53   

czit napisał/a:
ze swej strony pragne dodać tylko tyle żę :
h) potrzebny jest jeszcze sprawny pad (kto z was jeszcze nie mial tego problemu?:P )
ja nie mniałem bo gram na klawie :lamer: :D :wstyd:

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 30-08-2006, 17:06   

Ale Klawiatura Też się psuje :P :(

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 01-09-2006, 14:53   

Próbowałem dać tej grze szansę, ale widzę, że jednak to nie ma sensu, bo po co sie okłamywać skoro ta gra sobie kpi z gracza. Z takim jinem nie da sie sensownie grać - bo jak atakujesz to jego magicznie ss+2 zawsze cie zciagnie. No to bronimy sie i próbujemy go przeczekać - ups zapomniałem - jin przecież nie ma kar wiec i tak mu gówno zrobisz. No i te mega skillowe juggle z laserami... .O Paulu i Heńku nie bede sie wypowiadał bo wiadomo jakie biedne są to postacie. Grajac Xiao i starając sie grać ładnie i widowiskowo po prostu nie da się grać skutecznie na te postacie bo wszytskim ze wszystkiego Cię zciągną.

Jako, ze moja PS2 już żyje olewam T3Online i wracam do mojego SC3. Naprawdę współczuję fanbojom którzy są tak kurewsko w tą gre zapatrzeni, że nie widzą jej wad. No ale to są goście którym te wady zasłania Jin, "fspaniały elo dżudo czempion Pol" i inne pokemony.

Chuj w dupe tej grze.

Żegnam

Pozdro to all xiajka players
Kij w ryj to all other chars. players :p

czit 
Grand Master

Wysłany: 01-09-2006, 15:38   

ja tam uważam ze xiao moze bardzo wiele zdziałać , jina wprost nienawidze ale co by to byla za gra bez takich mocarzy :]

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-09-2006, 17:30   

cały trick polega na tym, żeby nie patrzeć sie na swoją postać, tylko na przeciwnika i obserwować jego kroki oraz ruchy nóg i rąk

czit 
Grand Master

Wysłany: 01-09-2006, 20:14   

Shinhwa napisał/a:
cały trick polega na tym, żeby nie patrzeć sie na swoją postać, tylko na przeciwnika i obserwować jego kroki oraz ruchy nóg i rąk

skąd ty takie genialne teksty bierzecie :|

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 01-09-2006, 21:19   

Yamada napisał/a:
Naprawdę współczuję fanbojom którzy są tak kurewsko w tą gre zapatrzeni, że nie widzą jej wad.

LOL, są tacy...? :zdziwko:
Nie zauważyłem, aby ktoś tak ślepo zapatrzył się w T3 online... :suchy:

Yamada napisał/a:
Kij w ryj to all other chars. players :p

Miły jesteś, nie ma co :P

AnTeK 
Friend

Wysłany: 02-09-2006, 00:58   

Yamada napisał/a:
Jako, ze moja PS2 już żyje olewam T3Online i wracam do mojego SC3.

No to teraz żeś dowalił. SC3 jest już dawno oficjalnie zbugowaną grą. :P Aha, żeby nie było oprócz Tekkena gram w SC, DOA2, SC3, VF4evo i inne bitki rekreacyjnie. Wkurza mnie, że w że w T3 postacie nie mają praktycznie żadnych opóźnień (w T5 jest już o niebo lepiej), wkurza mnie bezopóźnialny, niekaralny, wszędzie i zawsze wchodzący Jin (dobrze że od 4 części walczy innym stylem), wkurza mnie prostacki i tani jak barszcz Paul, wkurza mnie, że piwo zawsze się szybko kończy, wkurza mnie tygodniowa sraczka.
Tak Tekken jest testem pamięci, nerwów, psychiki i przedewszystkim wytrzymałości pada na uderzenia

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 03-09-2006, 00:39   

O jeju chodzi mi o serię w ogóle a nie tylko o T3.

Cytat:
No to teraz żeś dowalił. SC3 jest już dawno oficjalnie zbugowaną grą.

Oficialnie? A kto tak napisał? Mashter? Jeżeli sugerujesz się opinią jego lub takiego Adamckyego to pozdrawiam i daje krzyżyk na drogę, bo obydwoje nie mają zielonego pojęcia o tej grze. Wg Adamckyego Kilik jest słabszy niż w SC2 a ten kto pogra nim tydzień zauważy, ze to gówno prawda i, ze go właśnie w SC3 wzmocnili. Mashter z kolei nie ma zielonego pojecia o tej grze - nawet swoje faqi do niej spisał z netu i to do tego z takimi bykami jak jaja mamuta. Dla nich VC jest ultra-elo-strasznym błędem. Dla mnie z kolei jest, świetną opcją defensywną - po prostu pogodziłem się z jego obecnością w grze i sam zacząłem wykorzystywać korzyści z niego płynące. Ivy w drugim porcie? Lol przecież w Polsce nikt z wyjątkiem mnie (trochę) i reseta nie pogrywa raczej Bellą, więc w czym problem? Ja wiem, że łatwo jest kopiować opinię innych, ale kurde miejscie ludzie trochę rozumu. Jestem pewien że pisząc te słowa sugerowałeś się opinią innych, a sam tych bugów jakoś znowu strasznie nie doświadczyłeś. Ja z kolei SC3 pojąłem już w takim stopniu, że mi te bugi wiszą. Zresztą grając w Katowicach kilkadziesiąt walk może ze 2-3 razy przytrafił się jakiś randomowy bug - reszta była absolutnie przemyślana i użyta jako element gry (np VC po GI). Jakoś za granicą mają wszystko w dupie i na luzie sobie grają w SC3. Tylko w Polsce zawsze muszą sobie coś uroić. Podsumowując - Ci co sądzą, ze SC3 jest "oficialnie zepsute" nie mają o tej grze wg mnie zielonego pojęcia.

A jak ktoś jęczy na random to niech sobie gra pięciorundowe pojedynki - zdecydowanie tak powinno się grać w tą grę - męczące, wymagające wysiłku starcia - w Kato tak graliśmy i było rewelacyjnie.

No czekam, aż się teraz ktoś doczepi balansu w SC3 bo to kolejny wałkowany temat, a prawda jest zgoła odmienna niż sądzi połowa "znawców".

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 03-09-2006, 00:55   

A ja się tylko tak bezczelnie wtrącę (gomen ^_^), gdzie i kiedy w Kato był jakiś turniej SC3? I dlaczego ja nic o tym nie wiem? :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 03-09-2006, 01:11   

26 Sierpień. Katowice Ligota. Centrum wspinaczkowe Transformator. Extreme Party 5, a na nim było kilka turnieji min T5, SC3, GT4. Nagrody nie były znowu takie janowe jak mogłoby się wydawać. Po SC3 pojechaliśmy do Mutty na chate i łoiliśmy dalej;].

Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-06-2007, 12:44   

Shinhwa napisał/a:

to jest też wazne :padam: ale przechwyty np. raczej się robi intuicyjnie a nie na refleks, chyba że kombo idzie ;] :cool:

Mr_Editor 
Support

PSN ID: Mr_Editor-PL
Zagram w: TTT2, T7
Steam ID: mreditorcustomize
Wysłany: 04-09-2007, 14:05   

Ja powiem tyle.....
Paul może i jest łatwy i przesadzony.... Jin może ma to swoje SS+2 ale jeśli ktoś ma przegrać to i tak przegra. Na paula są sposoby i na Jina też (Counter b+1+3 można wyrwać Chicken Reversal f+1+3 ) mój kolega opanował paula do niemal perfekcji a i tak go czasami jadę xiao NA KAŻDEGO JEST SPOSÓB!!!!
https://www.facebook.com/moocha.ziom