Street Fighter IV

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Street Fighter IV

Post autor: Sylvan Wielki »

Trochę nowych informacji:
Will Super Street Fighter 4's Tournament Mode DLC have brackets?

Seth: Brackets [will] be a part of the Tournament Mode DLC that's coming to SSFIV after launch (it's free!). We should have a flood of new info about the Tournament Mode coming in ~2 weeks, so rather than tease with some vagueness, I'll just say "stay tuned" and give you the full story then.

If I'm not fighting, can I watch matches being played in SSF4's Endless Battle mode?

Seth: Even if you are not playing, you CAN still watch the match being played while you're in "Endless Battle" (aka arcade-style lobbies) mode, or in "Team Battle" mode. Voice chat also works, so you can discuss what's happening with everyone else while you're waiting to play.

Will there be an option in SSF4 to enable Japanese names for the cast members? I'd like Boxer to be M. Bison, etc.

Sven: I believe the names are selected by the region associated with the hardware. So if you bought your machine in Japan and it has a Japanese location setting, you should see the Japanese names.

Edge: 9
GamesTM Review: 9
GameInformer Super Street Fighter IV Review Score: 9/10

SUPER Street Fighter IV Dojo Edition for both 360 & PS3 are now all SOLD OUT at the Capcom Store.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: SubZero »

Sven: I believe the names are selected by the region associated with the hardware.
A co się stało z 'ustandaryzowanymi' imionami postaci wprowadzonymi przy SF4?
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Street Fighter IV

Post autor: Sylvan Wielki »

Jeszcze tylko dni. Zapowiada się przednia zabawa. SF IV bowiem dostarczył mi ogrom zabawy. Jednak już od kilku miesięcy leży na półce. Wersja "super" tchnie weń nowego ducha walki. Tym bardziej, iż niemal każdy znajomy sprzedał swoją wersję, a nową odsłonę kupią niemal wszyscy, którzy mieli podstawową wersję. Będzie z kim grać, co cieszy.
Awatar użytkownika
maciekww28
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 01-08-2009, 21:38
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: maciekww28 »

mam takie małe pytanko:
- sf4 czy ssf4 bo nie wiem co kupić?
-da radę ogarnąć klawiszologię na padzie od x360?
-jak wygląda sprawa z online - dużo ludzi gra po xbl - pewien ziomek twierdzi że w sf4 mało ludzi pyka

miało być jedno wyszły trzy :-)))

dzięki za odp.
Awatar użytkownika
pablo_g_82
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 27-03-2007, 12:48

Re: Street Fighter IV

Post autor: pablo_g_82 »

to jest oczywiste ze SSF4 a na sieci gra sporo ludzi co do zwykłego pada to raczej za wiele nie ugrasz a na rankingu graja sami wymiatacze prawie heheeh wiem bo czasem wbijam na ranking.
Awatar użytkownika
maciekww28
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 01-08-2009, 21:38
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Re: Street Fighter IV

Post autor: maciekww28 »

chciałem popykać czysto rekreacyjnie, z moim skilem to nawet najlepszy arcade stick nie pomoże :-)

no i bardziej offline bo na xbl to za kilka miechów dopiero
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”