Odpowiedz do tematu
Muzyka z gier - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 25-05-2008, 20:17   

http://forums.ffshrine.org/forumdisplay.php?f=63 .... poszukaj tutaj .... MUSI tam być :P ( z tej stron wytrzasnąłem dużo OST'ków których nie ma na GH/wielu innych stronkach :P )

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

JJK 
Grand Master

Wysłany: 25-05-2008, 20:22   

Jo-Jo napisał/a:
http://forums.ffshrine.org/forumdisplay.php?f=63 .... poszukaj tutaj .... MUSI tam być :P ( z tej stron wytrzasnąłem dużo OST'ków których nie ma na GH/wielu innych stronkach :P )

Jest zestaw 81 tracków, ale tylko na MU http://www.megaupload.com/?d=S6RY4IRJ (wrzucam tu, bo może więcej osób skorzysta)

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 25-05-2008, 20:35   

O dzięki, już się ściąga :] Jak będzie to wrzucę na jakiś 'przyjaźniejszy' hosting.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 26-05-2008, 17:23   

No to ja nazywam OSTem. JJK saved the day once again :D .

EDIT: LOL do tych 81 wałków trzeba dodać 40 z best sellection czyli cały pełny OST to 121 wałów! Upadłem z fotela :D .

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-05-2008, 17:58   

Ma ktoś może na zbyciu OST'a [ Soundtrack ] z gry Final Fantasy VIII :?: Miałem go gdzieś kurde na płytkach, ale zgubiłem ;]. Więc jak macie jakas mozliwosc udostepnienia [ najlepiej żeby to nie był rapid/megaupload , chociaż w ostatecznosci sie kumpla z neostrada wykorzysta :D ] to chętnie skorzystam ;] .

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 26-05-2008, 19:02   

Ja mam tylko nie wiem czy wiesz, że tego jest 4CD = koło 300MB. Zresztą pewnie na GH będzie i nie tylko bo to raczej dość popularny OST.
Yamada napisał/a:
EDIT: LOL do tych 81 wałków trzeba dodać 40 z best sellection czyli cały pełny OST to 121 wałów! Upadłem z fotela :D .

Tyle, że duża część z nich jest dość podobna, co nie zmienia faktu, że jest to ponad 4h Kajiury :]

Karate Tradycyjne - Sho Dan

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-05-2008, 19:21   

SubZero napisał/a:
Ja mam tylko nie wiem czy wiesz, że tego jest 4CD = koło 300MB. Zresztą pewnie na GH będzie i nie tylko bo to raczej dość popularny OST.

Wiem bo miałem, jest w czym wybierać :] a tak na marginesie to co to jest to GH ? :oops:

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 26-05-2008, 19:23   

mclxbox napisał/a:
a tak na marginesie to co to jest to GH ?

Galbadia Hotel

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-05-2008, 19:37   

no w GH jest cholernie duzo ostów, ale nie ma akurat ff8 ;/ sprawdze na tej stronie co Jo-Jo podał. Anyway dzieki ^.^

JJK 
Grand Master

Wysłany: 26-05-2008, 20:27   

GH... Nie lubię jak ktoś podaje linki do tej strony (a jak znajdę forum z tematem o muzyce z gier to wszędzie linki do GH :zdegustowany: ). Syf tam niesamowity, masa albumów z błędnie ponazywanymi utworami, połowę miejsca zapychają RIPy chiptune'ów, które można nabyć na innych stronach i samemu sobie zripować w lepszej jakości (do tego jeden OST w chiptune'ach liczy się w kilobajtach ;) ), sporo RIPów nieudolnie zrzuconych z gier (nie ponazywane tracki, bez fadeoutów, w kiepskiej jakości). No i jeszcze tak bezczelnie chwalą się swoim śmietnikiem (czyt. bezpośrednio udostępniają ;) ), a 90% tych najprzyzwoitszych (jeśli nie 100) albumów skopiowali bezczelnie z innych bardziej kryjących się źródeł. Ile razy ja widziałem założycielkę (no żeński nick ma ;) ) tej "inicjatywy" w pewnym znanym tylko wybrańcom ;P;) miejscu to ja nie wspomnę (ostatnio tam jej nie widuję może w końcu bananem ją poczęstowali :P ). Kiedyś w końcu "przyjdzie kryska na Matyska". Bo udostępniać też trzeba umieć. Na forum już jest lepiej, można znaleźć ciekawe rzeczy z metką "unrelesed". Denerwują mnie jednak ludzie którzy zakładają tematy typu "My OST Collection" i post na półtora metra (aż mi się pewna sygnatura przypomina :P ) i z pozycji które wymienili w rzeczywistości nie posiadają ani jednej. Żal mnie ogrania jak to wszystko czytam.

Hakuzaijo 
Master

Wysłany: 26-05-2008, 22:55   

No, wreszcie się pojawiła jakaś duszyczka, która jak ja nie lubi GH :)
W ogóle, korzystacie z tej strony ludzie? No weźcie. Syf niemiłosierny, że aż żal wchodzić, zresztą co ja się będę rozwodził jak JJK zrobił to za mnie :P Ja tam nie narzekam, mam inne źródełka i jest dobrze. A w ogóle - wiecie, że istnieje coś takiego jak ,,komiksowy raj" w internecie? Damn, chyba się zajadę ze ściąganiem. :D A! BTW Rapid to shit!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 27-05-2008, 06:26   

Ja odwiedzam raczej shadowhaxora i tego typu stronki, gdzie cały ost mam pod jednym linkiem i nie muszę męczyć się z każdą mp3'ką z osobna.

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27-05-2008, 14:27   

JJK napisał/a:
Jo-Jo napisał/a:

Jest zestaw 81 tracków, ale tylko na MU http://www.megaupload.com/?d=S6RY4IRJ (wrzucam tu, bo może więcej osób skorzysta)

koffam Cie :*

to mówi wszystko, prawda?

JJK 
Grand Master

Wysłany: 27-05-2008, 23:19   

Ojej :zawstydzony: nie ma za co naprawdę... brak mi słów ;)

Edit. Mam request: impossible :P Ma ktoś z was namiary na OST z Dreams to Reality? (nie wiem czy ktoś pamięta, średnia gierka z gatunku a&a 3D ze świetną ścieżką dźwiękową (wielki sentyment ;) ). Nigdzie tego nie mogę znaleźć (może źle szukam ;P). Miałem ten soundtrack już parę lat temu ,ale w kiepskiej jakości i na dodatek płyta gdzieś przepadła. Mierzę siły na zamiary, bo za kilka dni prawdopodobnie tę grę będę miał, ale to w razie czego gdyby nie udało mi się z niej nic wydobyć (nie pamiętam czy to był redbook :kwasny: ).

Edit. No i mam :D -
http://files.filefront.co...;/fileinfo.html

Teraz jeszcze muszę to samo zrobić z Ubikiem ;P (OST tego samego kompozytora).

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 02-06-2008, 21:04   

Ma ktoś muze z Kwonho? Ja niestety odinstalowałem grę i wywaliłem instalator ale jakby ktoś miał to gdzieś tam w folderze chyba siedziały wałki w zjadliwym formacie. Będę wdzięczny za jakiś up czy coś ;)
Kaillera P2P Client