Odpowiedz do tematu
Muzyka z gier - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 07-08-2008, 11:51   

IMO Love Theme nie pasuję zbytnio do MGSa ( wógole niezbyt lubię twórczość łebków od Portable Ops ... )

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

JJK 
Grand Master

Wysłany: 07-08-2008, 13:02   

Ja podzielam zdanie Yamady. MGS4 OST to solidna, ale skupiona na grze robota, jest tylko kilka utworów które da się posłuchać więcej niż raz. "Love Theme", "Metal Gear Saga", na upartego ten "Here's To You" choć to tylko pospolity "wyciskacz łez", „Everything Begins” i „Everything Ends” ujdą też, poza tym nic szczególnego.

IMO Co do najlepszego OSTa w roku to mało będzie produkcji (z tych już zapowiedzianych ;) ), które będą w stanie zagrozić pozycji SC4. Jeżeli taki Infinite Undiscovery okaże się tym czego od niego oczekuję to będzie to zdecydowanie najgroźniejszy rywal.
W tym roku było niestety więcej wpadek niż sukcesów. Dajmy na to DMC4, przereklamowany niestety, poziomem nie dorównał DMC3. Lost Odyssey - bardzo efektowny OST, nutka świeżości wokół powrotu do korzeni Uematsu, ciągle jednak czegoś w tym brakowało. Na dokładkę już poza OSTowo - TBM3 to była wielka porażka. Wiele oczekiwałem po tym albumie i się bardzo zawiodłem. Poziom jak u jego poprzednika.

SC4 OST nie pasuje do gry, ale przy całkowitym wykluczeniu tego hermetycznego myślenia i oceniając go jako muzykę, a nie element gry, jest to imo zdecydowanie najbardziej udany soundtrack w serii. Idealnie trafną decyzją Namco było w tym przypadku dołączenie Masaharu Iwaty do zespołu kompozytorskiego. Większość z jego kompozycji na SC4 OST została nad wyraz fachowo złożona. Bardzo ceniłem tego kompozytora za jego dotychczasową twórczość, ale dopiero przy SC4 wyrósł w moich oczach wystarczająco by dodać go do grona ulubionych.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 05-09-2008, 16:58   

Teraz kiedy już mi słabo od nadmiaru SC4 stwierdzam, że to najgorszy ost w serii. Z kolei na 'sucho' potrafie słuchać tylko jednego wałka. Ostem roku będzie muza z Fallout 3 ;) .

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

JJK 
Grand Master

Wysłany: 06-09-2008, 00:43   

KRELIAN napisał/a:
Ostem roku będzie muza z Fallout 3 ;) .

Zdrajca :P a Tenchu 4? Asakura powraca i ponoć cały OST jego będzie ;) . I tak pewnie Infinite Undiscovery rozłoży wszystkich na łopatki.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 07-09-2008, 19:53   

Podoba mi się motyw muzyczny z ekranu tytułowego Gears of War , oraz gdy zabierzemy c. taga. MGS4 też ma niezłe momenty - choć nie takie jak pierwsza 3d odsłona. SC IV natomiast zawodzi - to nie to co SB , czy SC III. Ninja Gaiden 2 oraz VF5 w stosunku do poprzednich odsłon to duży krok w przód.

teraz pozostaje czekać na to co zaprezentuje nowa Castlevania na DS oraz Diablo III.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 08-09-2008, 21:13   

JJK napisał/a:
KRELIAN napisał/a:
Ostem roku będzie muza z Fallout 3 ;) .

Zdrajca :P a Tenchu 4? Asakura powraca i ponoć cały OST jego będzie ;) . I tak pewnie Infinite Undiscovery rozłoży wszystkich na łopatki.

No ten, tego :P . Nie słyszałem jeszcze ani jednego wałka z T4, zaś z F3 już trzy. I w ogóle chciałem tylko napisać że SC4 ost jest biedny :P . Tylko mi nie pisz, że już masz jakiś 'importowany' ost. Albo lepiej napisz bo ja ostatnio mniej na necie siedziałem ;) .

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 23-09-2008, 17:22   

Dziś przesłuchałem The Witcher OST i jest po prostu swietny. Pierwszy raz od dłuuugiiego czasu trafiłem na OST na którym wszystkie utworki prezentują conajmniej dobry poziom.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 23-09-2008, 17:28   

Yamada napisał/a:
Dziś przesłuchałem The Witcher OST

a który?

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 24-09-2008, 15:53   

Erm no ja mam go podpisanego jako 'The Witcher OST' po prostu :) . Pierwszy wałek nazywa się 'Dusk of a Northern Kingdom'.

'River of Life' jest piękne - póki co mój ulubiony wałek z tego OSTa (w inne się jeszcze nie wsłuchałem).

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 24-09-2008, 16:04   

Yamada napisał/a:
Pierwszy wałek nazywa się 'Dusk of a Northern Kingdom'.

Aha, czyli "prawdziwy ost" ;) Mimo wszystko polecam jeszcze dorwać "muzykę inspirowaną grą Wiedźmin" no i zagrać w samą grę (za niecałe 80zł dostaniesz edycje rozszerzoną + oryginalne soundtracki + opowiadanie Sapkowskiego + dużo innego stuffu) :)

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 24-09-2008, 16:22   

Powiem, ze napaliłem się troszkę na tą grę, ale mój komp jej nie dźwignie niestety (ni rasowałem go bo od początku mial mi służyć do netu). Ale spox jakoś w styczniu / lutym planuję sobie kupić całkowicie nowy sprzęt i wtedy Wiedźmina na bank łyknę :) .

'River of Life' wyladował w folderze 'muza do snu' - usypia szybko i bezboleśnie:P.

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 24-09-2008, 17:15   

A ja Wam tylko powiem ze gm.pl odeszło w niebyt ;(

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 24-09-2008, 18:41   

Ana napisał/a:
A ja Wam tylko powiem ze gm.pl odeszło w niebyt ;(

czemu ? =o

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 24-09-2008, 20:46   

Zajrzyj do grupy GM na laście: http://www.lastfm.pl/group/GameMusic.pl

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 26-09-2008, 13:48   

No wiec tak - jak ktoś zna to bardzo prosiłbym o jakieś ciekawe utworki z chórkiem. Jest jednak ALE - to mają być prawdziwe chórki, a nie syntetyk (czyli takie Chaos Legiony odpadają). Stykną same tytuły (muza z anime też moze być) chyba ze któryś ejst trudno dostępny to poprosił bym o upload;].