Rival Schools - PSX & DC

Pozostałe bijatyki 3D które nie posiadają osobnego działu. Ogólnie o bijatykach.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Rival Schools - PSX & DC

Post autor: ryu116 »

Rival School to bijatyka 3D przypominająca nieco Street Fighter EX,EX2 i jest produkcją CAPCMU firmą którą cenie sobie najbardziej z Japonskich ( głównie dlatego że przynajmniej oni robią jeszcze gry na PC ).

Najlepsze w grze jest to że przed walką nie wybieramy jednej ale dwie postacie tworząć tzw team i współpracując ze sobą podczas walki.

Są dwie części PSX Rival School United by Flame i na DC pod nazwą Project Justice: Rival Schools 2 . Obydwie te częśći mają cudną mangowa grafike z czego spodoba się fanom Japonskiej animacji noi tym którzy lubią SF, TEKKENY i inne bajery.
Polecam gorąco

Przykładowy filmik z RS PSX :
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=6

Przykładowy filmik z RS na DC:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=1

PS. Mam linki do RC na PSX ale niewiem czy moge je dodać ???
Czy niema ktos RS na Dreamcasta ???
Ostatnio zmieniony 02-01-2008, 10:42 przez ryu116, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: Primo »

Z tą cudowną mangową grafiką, to trochę przesadziłeś, poza tym dałeś link do wersji arcade a nie PSX.

i jak to jest w końcu z tymi dwiema postaciami do wyboru? Na ekranie widziałem 3 :niepewny:
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: SubZero »

Standardowo każda drużyna (szkoła) ma 3 zawodników, z czego do gry wybierasz dwóch, jednak walki są 1 na 1 (druga postać może uczestniczyć w niektórych specjalach i można ją wybrać do następnej rundy). Aha fakt, w kontynuacji na DC w drużynie są 3 postacie.
Co do grafiki to nie jest najgorsza, tylko twarze suxx (jedna płaska textura :D ).
A link jest do wersji PSX :) tylko że ta składa się z dwóch cdków - evolution i właśnie arcade, gdzie arcade to można powiedzieć główna gra a evolution to dodatkowe minigierki itp.
Dawania linków raczej nie widzę potrzeby, ktoś będzie chciał to się zgłosi. A co do wersji na DC to ja mam ;)
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: Zachariasz »

:padam: o dzięki stary :padam:

kilka lat temu widziałem tą grę i mi się strasznie spodobała tyle, że nie znałem nazwy :zdegustowany:

Miło tak powrócić do przeszłości :)
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: Pychu »

nie podoba mi sie ta gra, w ogole twory 3D z bijatyk capcomu powinny zostac wszedzie zbanowane -_-" sic!
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: Chris »

nie wybrzydzajmy:> Gdyby nie ta seria to kto wie czy bylyby inne SF ex i czy w ogole sf4 bylby w takiej postaci jaka teraz probuje nam zaprezentowac:>
Obrazek
prowo
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04-11-2008, 00:52

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: prowo »

kurde miałem tą gierkę pocinałem z kumplami na piracie i na emulatorze i pożyczyłem ją komuś jak i wiele innych i nie pamiętam komu :/ ale gierka wypaśna jak dla mnie, za każdy cios był przyznawany punkt aż uzupełniło się pasek co pozwalało na przyzwanie kumpla :D, można było tworzyć też własne kombosy i wykorzystać limit z paska rzucając coś w stylu "kameame", postacie też były ciekawe: piłkarz(roberto), basebolista(shoma), siatkarka(natsu), loozak z bujną wryzurą i z nożem(edge), motocyklistka(akira) i wiele innych, każda postać mogła posługiwać się swoim orężem :D, niektóre miały kilka stroi, można było zmieniać wielkość paska życia, a raczej siłę ciosu osobno dla siebie osobno dla przeciwnika, a i jeszcze walki w powietrzu, też coś jak DB
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Rival Schools - PSX & DC

Post autor: Martins »

Swietna gierka, przede wszystkim dlatego, że posiada fajny klimat japońskich liceów. System i postacie też dają radę. Oprócz dwóch wyżej wymienionych części, posiadam jeszcze jakąś ulepszoną wersję pierwszej części w wersji psx. Jest to wersja japońska, z dwoma dodatkowymi postaciami: nurkiem i laską- szkolnym fotografem. Wie ktoś może, czy ta gierka została wydana poza Japonią?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 3D (Fighting Corner)”