Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Hakuzaijo »

Tak jest, to już 1000 temat założony na Honmaru. Kawał historii i przeżyć. Radości, śmiechu, smutku i innego badziewia. Bla, bla, bla... Dobra, coby nie przedłużać i ściemniać niepotrzebnie; są tu jakieś dinozaury :hyhy: , na pewno, a więc niech napomkną młodszemu pokoleniu ,,Jak to na początku ciężko było - czyli historię honmaru", bo skoro forum dobrnęło tak daleko znaczy, że i historię ma ciekawą, prawda?

Może każdy z jedną anegdotę związaną z forum zapoda a ciekawy temacik się rozwinie. Do boju.

Anyway, oby następne tysiąc topiców. Howgh.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Oen »

Anegdota? Mam jedna był tu kiedyś taki junior admin co określał się mianem szeryfa i by dał Ci warna za taki temat uznając go za bezcelowy, a i zarazem fajny pretekst do wykonania jego ulubionej czynności :D cholera wyleciało mi z głowy jaką on się zwał? ;p
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Oen pisze:cholera wyleciało mi z głowy jaką on się zwał?
Ty też go znasz? :D Dodam tylko, że ów szeryf troszkę się irytował gdy tracił miano szeryfa za sprawą paru bandytów na IRCu. :P
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Oen »

Jasne, że znam to chyba najfajniejsza osoba na tym forum była :P a z tymi bandytami to miał istne urwanie głowy eh to były piękne czasy ale przynajmniej koleś już nie ma takiego pedalskiego "junior admin" przy nicku :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Czy najfajniejsza... znany był z wmawiania sobie rożnych dziwnych rzeczy. :P Acha, wg niego pomarańczka wcale nie jest pedalska. :P
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Oen »

No nie da się ukryć czasem wykazywał się lekką dozą autoironii, ale w zatrważającej ilości przypadków miał racje ;] A tak w ogóle to nie jest pomarańczka tylko brzoskwinka, a ja lubię brzoskwinki :P
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Aserot »

Oen pisze:] A tak w ogóle to nie jest pomarańczka tylko brzoskwinka, a ja lubię brzoskwinki :P
Ale bez pestek :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: K' »

Aserot pisze:Ale bez pestek :P.
Czyli kto jest z pestką, a kto bez ? :D

A tak to może który z prezesów napisałby coś na temat bo niegłupi był pomysł utworzenia tego topica (Przynajmniej moim zdaniem :P).
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dumian »

Przez te prawie 3 lata (tak tak jeszcze trochę i właśnie tyle nam stuknie) sporo sie działo. Już chyba od roku zabieram sie za napisanie "Historii Honmaru" i coś zabrać się nie mogę.
Z lepszych ciekawostek to warto napisać, że Honmaru było prawdopodobnie pierwszym (chyba nawet największym) na świecie serwisem poświęconym w całości rozgrywkom online w Tekkena (później ogólnie w bijatyki) na Kaillerze i zajmującym się promocją gry online za pomocą ePSXe na taką skalę. Na naszych ustawieniach, wersjach pluginów itp. grają ludzie nie tylko w Europie ale i poza nią. Nasze wersje umieszczane są nawet na Azjatyckich stronach a pomyśleć, że pierwotnie Honmaru miało być co najwyżej dodatkiem w downloadzie na pierwszej lepszej stronie poświęconej Tekkenowi ale niestety (a raczej stety) z braku chętnych zmuszony byłem wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić swoją pierwszą w życiu stronę ;)
Z ciekawostek forumowych to najstarszy (stażem;) i w dodatku nadal tu zaglądający AnTeK to pierwsza osoba, która wiedziała o istnieniu Honmaru i na dodatek przyczyniła się do jego powstania (ehh stary, to były czasy, rozkminianie po nocach ustawien ePSXe, perypetie z OOS, odblokowywanie wszystkich postaci online żeby stworzyć memorke, plany podboju świata itp. :]).
Osoby które trzymają się tu najdłużej (prócz Antka) to Aserot (pierwszy multibijatykowiec Honmaru), Wawrzyn (kiedyś jeszcze pod innym nickiem), Krelian (ahh te złote rady z serii standardy offline teraz także online;), czit (i początki jego tekkenowej kariery:D) no i do niedawna KingKY, który jakiś czas temu zaginał w akcji (btw. pamięta ktoś czarka?) :P
Hakuzaijo pisze:Jak to na początku ciężko było (...)
Trochę było, szczególnie przekonać ludzi, że w Tekkena Online rzeczywiście da się bezproblemowo grać no i odwieczny problem nieczytania poradnika itp. Potrafiłem godzinami ludziom indywidualnie na GG tłumaczyć co i jak ustawić żeby śmigało, nawet największe nooby miały 100% support, no nie było łatwo to wszystko rozkręcić :)
Hakuzaijo pisze:to już 1000 temat założony na Honmaru
To jest już nawet temat numer 1359 licząc te usunięte itd. ;-)

Na koniec bonus, pierwsze w historii Honmaru logo strony (good job Antek!) i pierwsze logo forum (sam zrobiłem w Paincie, yeah:).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Yamada »

Sam dołączyłem bodajże 2 tyg po powstaniu forum, a stało się to dzięki Krelianowi, który poczęstował mnie linkiem :D . Strona stopniowo ewoluowała i z T3 online stała się polską kaileera center. Z czasem dochodzili nowi userzy a wśród nich "perełki" takie jak Sub, rodzeństwo trojanów, Eq, którzy mają ogromny wkład w rozwój serwisu. Od tego czasu ekipa "nadzorująca" honmaru się w sumie nie zmieniła, co tylko utwierdza w przekonaniu, ze odpowiedni ludzie znaleźli się na odpowiednich stanowiskach:).

Dobra okazja, aby pogratulować Dumianowi serwisu, bo z całą pewnością kosztowało go to sporo nerwów i zarwanych nocek :) . Gratulacje man :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Wawrzyn »

Warto wspomnieć że to nie jest pierwsze forum honmaru ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Jo-Jo »

Właśnie Wawrzyn ( wcześniej jeszcze na dawnym forum bodajże JinKazama ;p ) ... na pierwszym forum bardzo aktywny był niejaki Lobo który jednak zaginął w akcji po zmianie forum :P ... pamiętam ze starego forum Aserota, Kreilan'a ( jeszcze wtedy jako nailerk ), KingKY ( jeszcze wtedy jako Chris ), Antka, czita no i Dumiana ;p ..... a akurat tego czarka o pamiętam tylko nie pamiętam co on tam zrobił takiego epickiego XP
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Wawrzyn pisze:Warto wspomnieć że to nie jest pierwsze forum honmaru ;)
Dokładnie, ale na ten temat wypowiemy się później. ;)

EDIT

No i masz, nie zdążyłem. :(
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dumian »

Wawrzyn pisze:Warto wspomnieć że to nie jest pierwsze forum honmaru ;)
Nie pierwsze i nawet nie drugie ale w sumie i tak wszystko co było warte uwagi zostało tutaj przeniesione :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Wawrzyn »

Jo-Jo pisze:Właśnie Wawrzyn ( wcześniej jeszcze na dawnym forum bodajże JinKazama ;p ) ... na pierwszym forum bardzo aktywny był niejaki Lobo który jednak zaginął w akcji po zmianie forum :P ... pamiętam ze starego forum Aserota, Kreilan'a ( jeszcze wtedy jako nailerk ), KingKY ( jeszcze wtedy jako Chris ), Antka, czita no i Dumiana ;p ..... a akurat tego czarka o pamiętam tylko nie pamiętam co on tam zrobił takiego epickiego XP
Na dawnym JK i tutaj też dosyć długo :) Lobo pogrywa czasem w tekkena(ostatnio nawet do mnie pisał) ale na forum sie nie wypowiada... pamiętam jak bardzo przejmowałem się walkami z jego lei'em :P KingKY(wcześniej Chris jak wspomniał Jo-Jo) - przez długi czas mój jedyny sparingpartner i bardzo wporządku koleś... Pamiętam też że już wtedy Dumian był "zalatanym" człowiekiem ;)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”