Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Dobra, teraz czas na mnie. :P Postaram się w miarę chronologicznie opisać znane mi dzieje Honmaru.

[center]Było sobie Honmaru[/center]

Pierwsze forum, czysty OldSchool. Tak prostego forum dziś już nie znajdziecie ;) :

Strona Głowna

Manualny system listy użytkowników

Lista sparring partnerów

KingKY vs. Dumian


Drugie forum, bardzo podobne do ówczesnego (warto dodać, że rejestracja działa do dziś;)):

Forum Tekken 3 Online - Honmaru


[center]Było sobie Honmaru sezon 2, czyli dzieje po przybyciu Actiona[/center]


Na Honmaru przybyłem jakiś czas po powstaniu najnowszego forum (które, sie trzyma do dziś), wiec nie mam za bardzo jak się wypowiedzieć na temat tych starszych forów. Mimo wszystko przez te półtorej roku działo się wystarczająco wiele, bym mógł napisać posta.

Odc. 1: Korsarz

Zaraz po zarejestrowaniu się na Homarze zyskałem status Korsarza (nie mylić z piratem :P), który funkcjonuje do dziś. Zaczęło się od niewinnej prośby Any, która poprosiła na forum o linki do kopii zapasowej (bo zgubiła oryginała od course ;)) FFVII na PSXa a ja jako, że mam dobre serce (etc. etc.) to nie mogłem odmówić podesłania owych linków na PW. Ana, widać wychowana była, podziękowała za linki na ShoutBoxie... i sie zaczęło. Jakieś 90% aktywnego grona forumowiczów przypomniało sobie o porysowanych/zepsutych/zjedzonych/zgubionych (niepotrzebne skreślić) gierkach i zaczęło o nie prosić na SB, który zamienił się w prawdziwy czat. W związku z tym Dumian z [kimś-tam] zaczęli zapraszać wiarę na nowo powstałego IRCa, lecz raczej bezskutecznie. Po tym małym (aczkolwiek długo trwającym) incydencie zyskałem rangę "Corsair Cicholinek" (warto zaznaczyć, ze sama ranga zachowała się na Honmaru do dziś... czeka na następce ;)).

Odc. 2: IRC & Op-Wars

Jak już wcześniej napisałem, za sprawą zmiany ShoutBoxa na ChatBoxa Dumian zaczął zapraszać wszystkich na IRCa. Byłem jednym z nielicznych, którzy dali się namówić. Była nas garstka. Oprócz mnie, Pattricka i opów (IRC Operatorzy, tacy Admini kanału - wtedy byli nimi Dumian, SubZero i Oen) sporadycznie pojawiali się tylko stali userzy Honmaru (KingKY i paru innych)... do czasu. :] Po jakimś czasie nasza gromadka zaczęła rosnąc i dołączył do niej niejaki Baro, sąsiad SubZera (i przyszły twórca Henryka, ale o tym później) i Sil3nt, Honmarowy znawca Japońskiego, tzw. Wiecznie-niewyspany-otaku-z-Malborka. :P
Ale do rzeczy... pewnego razu po wejściu na IRCa zauważyłem, że Sil3nt ma opa. Nic nie dały nawoływania moje jak i później przybyłego Bara. Niby nic istotnego, ale dzięki temu właśnie zaczęliśmy z Barem rozmyślać o tym "co zrobić, aby zdobyć opa". Powinienem zaznaczyć, ze działo to się zaraz po zawodach organizowanych przez Dumiana, które polegały na wykopaniu Oena, zanim on wykopie ciebie (tzn. Dumian dawał np. mi na moment opa i jeżeli wykopie Oena zanim on wykopie mnie, to mam szanse go zbanowac... cziterska komenda na kicka rlz :D). No coż, spodobało nam się po prostu wykopywanie Oena, który słynął z dawania kicków i banów (tzw. KopacaBana) za nic. Po czasie wpadliśmy na banalny sposób pozyskania opa, który polegał na zmianie nicka na nicka opa (Baro, jako sąsiad Suba korzystający z tej samej sieci co on, i ja jako, że korzystam z Neostrady tak jak Dumian - posiadamy tego samego hosta). No i się zaczeło. :) Chociaż na początku skromnie gdyż robiliśmy z Barem wszystko co się dało by żaden z opów się o naszym sposobie nie dowiedział (nie ma to jak grzebanie w ustawieniach IRCa przez Bara, a pozniej naprawianie tego przez Actiona ;)). Jednak po czasie (i paru kopach) zabawa się zaczęła.
Leciały kicki, leciały bany, leciały ww. kopacabany. Widok kilku(nastu) opów na 3 zwykłych userów (którymi byli Sub, Dumian i Oen) nie był wtedy czymś nowym. :D Oen nie wytrzymywał presji przez co probował wlepiac osty na forum, lecz bezskutecznie. :P Z tego wszystkieg akcja z Pattrickiem ownowała... w czasie gdy opa dostawał każdy oprocz tych, którzy powinni go dostać przyszła i kolej na Pattricka, który... wykopał wszystkich i przez cały dzień siedział cicho. xP Wojna opów minęła wraz z odkryciem rejestracji nicka na IRCu. :P

Odc. 3: Henryk i Ś.P. Rudy

Tu nie ma się co rozpisywać, wystarczy poszukać dwóch tematów na forum. ;) Obaj walczyli o status maskotki Honmaru. Henrykowi chyba się udało, gdyż Rudy zaginał w akcji.

Odc. 4: Wioska Smerfów zwana Honmaru

Przykład tego co może strzelić do łba na %. :P Zacząłem porównywać userów Honmaru do różnych smerfów. :D KLIK... od jakiegoś roku planuje update. :P


[center]Ciekawostki[/center]

Dziwne, że nikt tu nie wspomniał o starej wersji TK3O (tylko Dumian coś napisał o poradniku :P). Otóż kiedyś nie było tak hop-siup zainstalowane i działa. Była jakaś tam instalka TK wraz z emulatorem, ale wszystko trzeba było ustawić samemu (co było banalne za sprawą poradnika, ale i tak masa ludzi sobie z tym nie radziła). Dzieki temu w TK3Online grali tylko ci, którzy naprawdę chcieli zagrać, nie było problemu z "noobami" i przepełnieniem serwerów.

Co do innych ciekawostek... polecam obejrzeć Professional Combo Video's Pitrexa (gdzieś tam jeszcze na forum muszą byc). :P
Dumian pisze:(btw. pamięta ktoś czarka?)
No ba. :D Czarek22 i jego sklerotyczne telefony rulez. :P



Ogólnie pragnę pogratulować całej ekipie Honmaru. Póki co Homar ma się dobrze, z małej stronki staliśmy się centrum TK3Online a teraz i centrum bijatyk w ogóle. Oby tak dalej! :)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Arucardo_1 »

:zdrowko: Niech Honmaru żyje nam 100 lat :zdrowko:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dumian »

Action pisze:Co do innych ciekawostek... polecam obejrzeć Professional Combo Video's Pitrexa
No dzieła Pitrexa robiły swego czasu niezłą furore na Honmaru hehe, pozdro Pitrex ;)

Edit: Swoją drogą warto tez odznaczyć (chociaz to nie taka stara historia:P) pamiętny zlot u Jo-Ja, na którym zjawiły się, uwaga uwaga, 3 osoby z róznych końców Polski. Szacun dla ekipy :respekt:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: AK »

przegladam temat i z ciekawością szukałem swojego nicku w choćby jednej wypowiedzi,ale na daremne...z miałem wrażenie że byłem jednym z najbardziej charyzmatycznych użytkownikow i że honmaru nie było by takie samo beze mnie... może i nie robiłem strony,nie bawiłem wie w moderowanie czy inne recenzje...z tego co pamiętam byłem jednym bardzo znaczącym filarem dawnego,jedynego słusznego klimatu honmaru...ale widze że wystarczy zejść troche w cień zająć się prawdziwym życiem a nie gniciem przed kompem a już każdy o tobie zapomina...
przykre to ale prawdziwe, tym bardziej sie ciesze ze nie jestem skazany na ślęczenie przed kompem(honmaru) bo jak widać nie warto i bym żałował spedzonego tu czasu jeszcze bardziej niż teraz gdy przejrzałem ten temat...

sajonara honmaru
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dumian »

AK, to ze nie padł jeszcze twój nick nie znaczy, ze nie byleś jedna z kluczowych postaci starych czasów i nikt tego nie pamięta. Zauwaz, ze temat dopiero sie zaczął i póki co kazdy opisuje początki Honmaru (sporo innych nicków tez nie padło). Ze byleś filarem potwierdza chociazby to, ze pojawiłeś się na zlocie, na którym mnie by nie było gdybyś ostatniego dnia mnie nie namówił ;)
Inna sprawa, ze od kiedy sie pojawiłeś zawsze byłeś bardzo wyrazistą postacią i trudno by cie nie zapamiętać. Jak dla mnie gdyby nie ty to forum nie było by takie samo :P
PS. Jesteś w smerfach ( :lol: ) a to coś znaczy :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Action »

Masz racje AK, bez ciebie Honmaru by nie było takie samo jak teraz, ale powaga o czym mieliśmy się wypowiadac? O twoich sprzeczkach z innymi ludzmi? Może i jesteś pełen charyzmy i się po prostu "nie pierdolisz" z wieloma rzeczami, ale co to ma do tematu? Przeminąłeś byśmy mogli o tobie wspominać? Także jak już powiedziałeś, nic takiego nie zrobiłeś dla Honmaru by można by cię bez zastanowienia w czymś wymienić (dopiero po zastanowieniu - mea culpa, mogłem wspomnieć o Legendarnym Dashu lub o twoim kumplu Ninja-Naruto ;)). Wiec AK nie obrażaj się jak panienka i nie opuszczaj nas, by Homar nie stracił tego jedynego słusznego klimatu o którym mówisz. ;)

No i tak jak Dumian pisze, temat dopiero się rozkręca. Wielu nie wymieniliśmy (w tym Luca i Maste np.). :)
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: czit »

początki honmaru były bardzo ciekawe , niby wbiłem tu zaraz po założeniu stronki (bo przypadkiem 'jakiś Dumian' założył temat na mojej ulubionej stronce o emulacji , granie z żywym przeciwnikiem mnie zawsze ciekawilo bo tak defakto w okolicy nikt nie umial w to grac i ciekawilo mnie czy istnieje ktoś kto potrafi uniknąć unblocka :P ,odwiedziłem stronke i co ? widze jeden wielki zastój :| więc myśle sobie 'ehh kolejna stronka zrobiona przez jakiegoś nooba która zapewne jak tysiące innych zaniedługo zostanie rozwiązana' więc tylko wpisalem sie na liste graczy(optymizm) i dałem sobie spokój , dopiero po jakimś czasie odzewnął sie do mnie jakiś nailerk który chcial ze mną zagrac i dopiero on mnie w to wciągnął - dzięki niemu przejrzalem na oczy bo nie wiedzialem ze zycie stronki skupia sie na forum zamiast na głównej :P zmusił mnie zebym zagadal do Dumiana który miał mnie w to wszystko wciągnąć. więc sie odezwalem .. i to spowodowalo ze zacząłem mieć mało czasu na pozahonmarowe sprawy bo trzeba bylo przypomnieć sobie jak w to sie gra (bo zwykle grywalo sie z 20 dni rocznie 4fun z kompem i sie szybko nudziło ) , po niedlugim czasie nazbierało sie z 20 osób więc siłą presji większości wymiataczy trzeba było zorganizować turniej, rozrysowanie przebiegu calego tura było dość czasochlonne, w międzyczasie Dumian wyznaczył mi mission impossible - stworzyć skrypt turniejowy , po 2-3 miesiacach stwierdziłem ze chyba jednak mi sie to nie uda :P pozatym pomysł ten i tak juz na jakis czas został zapomniany do czasu pojawienia sie nowszej ekipy.
z ciekawszych rzeczy mozna dodać tez cokilkudniowe przypominanie naszego wodza zeby klikać w toplisty ,a jeśli chodzi o zlot honmaru to moim zdaniem najlepiej nam to wyszło na PGA rok temu , tyle ze po imprezie ludzie sie porozsypywali więc wspolne picie nie wyszło (chyba głównie dlatego ze nikt nie rzucil takiego pomysły - bo nie było kreliana?:P )
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Jo-Jo »

Tiaaa.... po tym zlocie mój piesek jest znany w całej Warszawie jako Cerberus XP


BTW Dumian zawsze mnie zastanawiało .... kiedy to ja zostałem Oficjalną Maskotką Honmaru ? :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Dumian »

A zostałeś?
Mnie nie pytaj, ja ciebie żadną maskotką nie mianowałem a nawet jakbyś został to chyba nieoficjalną jak już :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: KRELIAN »

Honmaru ...spory kawalek historii zatem wypada napisac cos wiecej.

Czesc 1

W moim przypadku granie w tk3 online rozpoczelo sie znacznie wczesniej niz pojawienie sie honmaru na sieci. Jakby sie dobrze zastanowic to wszystko zaczelo sie u mnie od konwentu mangi i anime Baka 2004 w pazdzierniku 04 (na ktorym przy okazji poznalem Yamade/Aramisa) , a wlasciwie od jego zakonczenia. Dzien po tym jak wrocilem do domu, wszedlem sobie na forum poswieconym Bace i zaczalem czytac komentarze. Wsrod wielu pozytywnych opinii pojawil sie post niejakiego Siano ktory pozdrowil srodkowym palcem osobe ktora ukradla mu pada. Po kilku godzinach wpada do mnie Camus pograc w Taga, a od czasu przyjazdu jeszcze sie nie wypakowalem. Otwieram plecak i widze trzeci pad ktory jak sie okazalo wsadzil Camus myslac ze to moj. Odezwalem sie do Siana i okazalo sie ze ten pad jest jego oraz ze mieszka we Wrocku. Ustawilismy sie zatem pod Baka w okreslony dzien i oddalem mu pada. Po krotkiej rozmowie (m.in na temat PESa w ktorego wtedy gralem dosc ostro) powiedzial mi ze od pewnego czasu siedzi na polskiej scenie Winning Eleven online dzieki mozliwosciom jakie daje epsxe. Jak sie okazalo scena jest juz dosc mocno rozbudowana i aby wystartowac w turze trzeba przejsc kilka faz eliminacji. Z racji jednak tego ze okazalem sie fair oddajac pada i ze Siano mial wtyki na scenie dostalem propozycje przystapienia do turnieju z miejsca. Nie skorzystalem wprawdzie z tej opcji jednak przez pewien czas zaczalem wchodzic do nieistniejacego juz subforum na psx extreme poswieconemu scenie online. To wlasnie tam po raz pierwszy zetknalem sie z tematem Tekken 3 online. Nie moge sobie przypomniec nicka osoby ktora zalozyla ten temat ale pamietam ze choc byl on dosc obszerny to jednak zainteresowanie bylo znikome. Sama wizja grania online oczywiscie popchnela mnie do szybkiego zagadania i ustawki na spar. Bezbledna szybkosc, mozliwosci grania z kim i kiedy chce online – wizja ta upadla juz po pierwszej walce kiedy to okazalo sie ze ow osobnik nie ma specjalnie pojecia na temat konfiguracji , co ciekawe nasza pierwsza (i ostatnia) walka zakonczyla sie wynikiem 10:0 dla mnie natomiast z jego punktu widzenia bylo 10:0 dla niego :D. Tak tak – wtedy jeszcze nie wiedzialem co to znaczy Out of Sync :P . jak sam pozniej mowil zalozyl ten temat jako zwykla ciekawostke i nigdy wczesniej sie tym nie bawil. Po tej probie dalismy sobie spokoj, jakis czas pozniej zlikwidowano subforum online i granie w tk3 online odeszlo w zapomnienie.

minal rok i 2 miechy kiedy na forum pe w dziale bijatki pojawil sie niejaki Dumian zakladajac posta o mozliwosci grania w tk3 online. pierwsza mysl – kolejna osoba ktora oswiecilo a ktora nie wie o co cho. Z dnia na dzien jednak Dumian pisal coraz wiecej na temat konfigu, ustawien, mozliwosci bezstresowej gry itp. Postanowilem zatem dac druga szanse tej grze online. zagadalem, skonfrontowalismy ustawienia i zagralismy !! nie bylo oos, predkosc choc nie offline’owa to jednak zjadliwa. Nie to jednak bylo glownym powodem mojej zajawki. Pierwszy nasz spar zagralem na klawie co oczywiscie skonczylo sie ostra porazka co tylko zmotywowalo mnie do dalszej gry za co do dzis dziekuje Prezesowi :) . wtedy tez postanowilem ze naucze sie grac na klawie a troche pozniej ze wygram na niej turniej (co udalo mi sie dopiero przy okazji Little Tournament do czego jeszcze wroce). szybko wkrecilem sie na forum widzac ze sporo z osob tam siedzacych ma srednie pojecie na temat sceny i turow offline. To byl dla mnie okres najwiekszej zajawki w historii honmaru. Do dzis nie zapomne jak wlazilem do ksiegi gosci i zagadywalem do kazdego bez wyjatku. Nie mialo dla mnie znaczenia czy ktos potrafi grac czy mnie bije – tak tez poznalem m.in Lobo, Czita, Disa, Jo-Jo, Veritasa i wielu innych z tzw 'starej gwardii'. Pamietam ze w tamtym okresie mialem na liscie gg ok 500 osob zwiazanych wylacznie z graniem w tk3 i do ktorych sam zagadywalem !! jesli wziasc pod uwage ze kazda z tych osob chocby wkrecona chwilowo dala znac garstce swoich znajomych to efekt komunikacji zewnetrzenej dawal ostro rade w trakcie kreowania wizerunku i promowania serwisu :). Musze tu jeszcze wspomniec o moim pierwszym nicku a mianowicie: nailerk , ktory powstal pod wplywem zajawki tamtego okresu na Castlevanie (Alucard :P) oraz nie do konca 100 % pewnosci co do rozrostu tego serwisu – czasem warto sie mylic :) ....

z racji natloku obowiazkow ciag dalszy posta pojawi sie w przeciagu nastepnych kilku dni
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Jo-Jo »

Dumian pisze:A zostałeś?
Mnie nie pytaj, ja ciebie żadną maskotką nie mianowałem a nawet jakbyś został to chyba nieoficjalną jak już :P
Tia.... a teraz to się nie przyznaje :P ..... nie gadaj tylko dawaj mi podpis nad avkiem " Honmaru (Un)Official Mascot " XP
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Tygrys »

No Jo-jo ty zaslugujesz na taki podpis ale nie "Honmaru (Un)Official Mascot", a "Najwiekszy spamer Honmaru" (nie umialem po angielsku :P )
Bardzo mile wspominam poczatki Honmaru, chociaz dolaczylem do ekipy jak bylo "nowe" juz forum, w pamieci utkwily mi okresowe zloty ekipy na "jakis" czatach poki nie wymyslono #honmaru :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Aserot »

No to ja też dodam swoje trzy grosze w tym temacie, bo jak by nie było troszkę czasu z homarem :) spędziłem. Trafiłem na Honmaru całkowicie przypadkiem od szukałem jakiś stronki z grami na ePSXe (nie nie szukałem T3), gdy nagle moim oczom ukazał się napis Tekken 3 online. A że w mojej mieścinie nie można narzekać na nadmiar sparing partnerów szybko zainteresowałem się tematem.

Szybki instruktarz prezesa jak to emu skonfigurować i zaczęła się zajawka na T3 online. Na początku luźne sparing gdy uzbierała się już liczniejsza ekipa zapaleńców nadszedł czas na pierwszy turniej. On przetarł szlak udowadniając niedowiarkom że jest to możliwe :). Ale kto się nie rozwija ten stoi w miejscu i z tą dewizą zaczęła się nowa era na honmaru. Już nie tylko tekken ale ogólne promowanie gry online w bijatyki. Pierwszy komplet memorek pierwszy tur w Soul Edge który niestety zakończył się fiaskiem ale i tak zabawy sporo :P. Zaczynają się pojawiać 2d tutaj też wiele prób bardzo oryginalny tur 2vs2 w Marvel'a. Lecz dopiero Garou: Mark of the Wolves udało się przebić na i przeszedł do historii jako pierwszy tur 2d. Również ekipie z Honmaru udało się rozgryźć GG:XX#r online z czego nie jedni się pewnie cieszą do dziś :). I tak powoli dochodzimy do obecnego wyglądu Honmaru, które jest przyjaznym schronieniem dla wszystkich fanów wirtualnego oklepywania maski. Za co dziękuje wszystkim użytkownikom forum który tworzą panujący tu klimacik.

A i jestem pewien że prezes i jego gwardia :D zapewnią świetlaną przyszłość Henrykowi i jego ulubionej arenie.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Hakuzaijo »

No, no... muszę się przyznać, że pozytywnie jestem zaskoczony waszym odzewem na założony przeze mnie temacik. Nie myślałem, że aż tyle ciekawego można się dowiedzieć od was ,,dziadki" ;) Honmaru to jednak kawał historii.

Kurczę, a jeszcze paręnaście miesięcy temu, zajrzawszy tu po raz pierwszy, wydawało mi się, że nie będzie to miejsce warte zaglądania (tak, wiem; shame on me :) ), ale mimo wszystko myliłem się - warto było (dzięki K' :padam: ).

I mała dygresja: Tekken zbliża ludzi :D
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Oby drugie tyle - czyli 1000 temat

Post autor: Jo-Jo »

Tygrys pisze:No Jo-jo ty zaslugujesz na taki podpis ale nie "Honmaru (Un)Official Mascot", a "Najwiekszy spamer Honmaru" (nie umialem po angielsku :P )
Bardzo mile wspominam poczatki Honmaru, chociaz dolaczylem do ekipy jak bylo "nowe" juz forum, w pamieci utkwily mi okresowe zloty ekipy na "jakis" czatach poki nie wymyslono #honmaru :D
Tygrys popatrz sobie na Kilka Innych Osób an tym forum i zobacz ich ilośc postów a może drogą dedukcji dojdziesz do tego kto więcej spamuje :] ....

Że niby ja?
Ostatnio zmieniony 15-01-2008, 20:26 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 1 raz.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”