Turnieje, Eliminacje, Zloty

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

No Siemka turniej był taki sobie musze przyznać bo zamiast najpierw być system grupowy był double elimination co nie sprzyjało moim kumplą, niestety tylko ja i Shogun patrz fotki na dole :P przeszliśmy dalej a było nas 6ściu, pierwszą walke grałem fengiem i PRZEGRAłEM :( niewiedzialem co robic więc wzięłem Bryana i wtedy była jazda na maksa pojechałem kolesia 2:1 grałem z Sylwester Promin (może ktoś zna :P ) :)
KRELIAN pisze:Arucardo i Pitrex : jak mozecie to napiszcie z kim odpadliscie , ewentualnie przeciwko jakim postaciom
no niestety przegrałem z Peter'em Bryan vs Bryan mo i przegrałem 2:0 :( potem przegrałem jeszcze z Cigen'em no i mnie zamurowało xiajka mnie pojechała :szok: Obrazek jest to cała ekipa która jechałam mnie nie ma ponieważ robiłem fote :P (ale widzieliście mnie w poprzedniej relacji z turnieju :) ) z lewej fredziol, potem Chemik 44 na końcu Wolf lecz go nie widać :/ z prawej Shogun i Gołąb Obrazek Shogun :) (BEKA :P ), i co mnie zdziwiło Boskon nawalał na arcade sticku <wow> Obrazek

Ps jakby ktoś chciał kilka walk ( z 10) zgranych z mojego phona i pare fotek to pisać na gg:6368994
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Wawrzyn »

no niestety przegrałem z Peter'em Bryan vs Bryan mo i przegrałem 2:0 :(
z jakim Peter'em?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: AK »

JinKazama pisze:z jakim Peter'em?
:zdziwko: poprostu z Peter'em...prawdopodobnie z Olimpu ale nie pytaj z jakiego Olimpu :P
czytałem relacje na forum psx i widze że to była całkiem udana impreza :D
a co do filmików i zdjęć z fona to najlepiej by było jak byś spakował i wzucił na rapida ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

nie jest zle Pitrex , najwazniejsze ze nie przegrales z byle mietkami , Peter z ktorym grales jest z Olimpu (jakiego Olimpu? ha :P) , bo ten z Kraka gra Ravenem
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Ja przerżnąłem z jakąś Julią, nie wiem kto to był bo znam tylko parę osób z polskiej czołówki ale gdy opisałem juggle które stosował to kumple powiedzieli krótko: Matt albo Ciuh

Chociaż to raczej nie był Matt bo zbyt wyrównanie było (jednego ciosu mi zabrakło do awansu)

W każdym razie kompletny brak ogrania na Julię bokiem mi wyszedł :P

Pitrex, jak możesz to daj swoją walkę z Duo, będę go tym obrazem męczył gdy mnie będzie wkurzał ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Aserot »

Z tego co udało mi się wyczytać imprezka była niezła szkoda, że nie dałem rady by się pokazać. Choć przy takich zasadach pewnie musiał bym się skupić na sparach :). Jeśli ktoś ma jakieś filmiki lub foty z iprezy niech zarzuci linkiem.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

no to na pewno byl Ciuh , trenuj :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Wawrzyn »

No jezeli to byl Peter Olimp to nie ma sie co trapic ze przegral Bryan vs Bryan... ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: vho »

http://manjikai.com/ttt/
Tak się grało w Poznaniu... Kto nie był, niech żałuje. Tak jak ja chociażby :D



Tylko takie info: z IE nie chce ściągać walk. Potrzebny Firefox, nie wiem jak z innymi.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

vho pisze:Kto nie był, niech żałuje
z czystej ciekawości - skoro cię tam nie było to na jakiej podstawie mówisz takie rzeczy...? ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Labik »

Arucardo pisze:
vho pisze:Kto nie był, niech żałuje
z czystej ciekawości - skoro cię tam nie było to na jakiej podstawie mówisz takie rzeczy...? ;)
ja ci to mówie ;)

szkoda ze na stoisku z tekkenem nie bylo monitorow jak na stoisku z fifą :D
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: vho »

Arucardo pisze:
vho pisze:Kto nie był, niech żałuje
z czystej ciekawości - skoro cię tam nie było to na jakiej podstawie mówisz takie rzeczy...? ;)
To takie hasło mające skłonić ludzi do odwiedzenia Tej-Miasta w listopadzie, przy okazji Poznań Game Arena :)

No a wogóle to na codzień raczej nie każdy ma możliwość zagrania z polską czołówką. Dlatego nieobecni powinni żałować swej nieobecności :D

EDIT:

Obrazek

Jak będę miał enough hajsu to sobie takiego kupię (nie, nie Boskona tylko sticka).
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Labik pisze:ja ci to mówie ;)
A ja tam podtrzymam swoje zdanie o tym turnieju, że były gorsze ale i były lepsze imrezy (zwłaszcza pod względem zasad) więc jeśli się nie było to nie ma się co ciąć ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

Arucardo pisze:Ja przerżnąłem z jakąś Julią, nie wiem kto to był bo znam tylko parę osób z polskiej czołówki ale gdy opisałem juggle które stosował to kumple powiedzieli krótko: Matt albo Ciuh

Chociaż to raczej nie był Matt bo zbyt wyrównanie było (jednego ciosu mi zabrakło do awansu)

W każdym razie kompletny brak ogrania na Julię bokiem mi wyszedł :P

Pitrex, jak możesz to daj swoją walkę z Duo, będę go tym obrazem męczył gdy mnie będzie wkurzał ;)
grałeś z Shogun'em to on nawalał tylko julką i mi mówił ze właśnie z toba grał i wygrał i małe pytanko czy ten gostek co grał julka mial dłuższe włosy:>?
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Miał je schowane pod czapką więc nie pamietam. Koleś ogólnie podobny do Brolly'ego, więc możliwe... Spytaj tego twojego Szoguna czy wygrał różnicą jednego ciosu i czy wplatał w juggle 7x taki śmieszny cios julką (nie wiem jak go opisać, pogram nią jutro to zobaczę co to było i jak sie to robi)

Jak w obu przypadkach odpowiedź jest "tak" - to może być on i wtedy liczę na rewanż na Pierniconie (konkretniejsze info będę miał wkrótce)

Swoją drogą fajnie masz, że masz sparring partnera grającego tą dendrofilką bo w Toruniu nikt nią nie gra i z powodu zerowego ogrania na nią w ogóle jej nie czaję :P więc szans nie miałem

tymczasem lista zwyciezców:
1. Devil
2. Matt
3. Swayman
4. TBT
5,6 Punisher, Pawlo
7,8 Robson, Kuba
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Zablokowany

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”