Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
17-12-2008, 19:12
Turnieje, Eliminacje, Zloty
Autor Wiadomość
Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 04-06-2006, 22:09   

No Siemka turniej był taki sobie musze przyznać bo zamiast najpierw być system grupowy był double elimination co nie sprzyjało moim kumplą, niestety tylko ja i Shogun patrz fotki na dole :P przeszliśmy dalej a było nas 6ściu, pierwszą walke grałem fengiem i PRZEGRAłEM :( niewiedzialem co robic więc wzięłem Bryana i wtedy była jazda na maksa pojechałem kolesia 2:1 grałem z Sylwester Promin (może ktoś zna :P ) :)
KRELIAN napisał/a:
Arucardo i Pitrex : jak mozecie to napiszcie z kim odpadliscie , ewentualnie przeciwko jakim postaciom
no niestety przegrałem z Peter'em Bryan vs Bryan mo i przegrałem 2:0 :( potem przegrałem jeszcze z Cigen'em no i mnie zamurowało xiajka mnie pojechała :szok: jest to cała ekipa która jechałam mnie nie ma ponieważ robiłem fote :P (ale widzieliście mnie w poprzedniej relacji z turnieju :) ) z lewej fredziol, potem Chemik 44 na końcu Wolf lecz go nie widać :/ z prawej Shogun i Gołąb Shogun :) (BEKA :P ), i co mnie zdziwiło Boskon nawalał na arcade sticku <wow>

Ps jakby ktoś chciał kilka walk ( z 10) zgranych z mojego phona i pare fotek to pisać na gg:6368994

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Wawrzyn 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 05-06-2006, 04:56   

Cytat:
no niestety przegrałem z Peter'em Bryan vs Bryan mo i przegrałem 2:0 :(

z jakim Peter'em?

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 05-06-2006, 09:43   

JinKazama napisał/a:
z jakim Peter'em?
:zdziwko: poprostu z Peter'em...prawdopodobnie z Olimpu ale nie pytaj z jakiego Olimpu :P
czytałem relacje na forum psx i widze że to była całkiem udana impreza :D
a co do filmików i zdjęć z fona to najlepiej by było jak byś spakował i wzucił na rapida ;)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 05-06-2006, 12:26   

nie jest zle Pitrex , najwazniejsze ze nie przegrales z byle mietkami , Peter z ktorym grales jest z Olimpu (jakiego Olimpu? ha :P ) , bo ten z Kraka gra Ravenem

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 05-06-2006, 13:09   

Ja przerżnąłem z jakąś Julią, nie wiem kto to był bo znam tylko parę osób z polskiej czołówki ale gdy opisałem juggle które stosował to kumple powiedzieli krótko: Matt albo Ciuh

Chociaż to raczej nie był Matt bo zbyt wyrównanie było (jednego ciosu mi zabrakło do awansu)

W każdym razie kompletny brak ogrania na Julię bokiem mi wyszedł :P

Pitrex, jak możesz to daj swoją walkę z Duo, będę go tym obrazem męczył gdy mnie będzie wkurzał ;)

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 05-06-2006, 14:35   

Z tego co udało mi się wyczytać imprezka była niezła szkoda, że nie dałem rady by się pokazać. Choć przy takich zasadach pewnie musiał bym się skupić na sparach :) . Jeśli ktoś ma jakieś filmiki lub foty z iprezy niech zarzuci linkiem.
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 05-06-2006, 15:11   

no to na pewno byl Ciuh , trenuj :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 05-06-2006, 18:44   

No jezeli to byl Peter Olimp to nie ma sie co trapic ze przegral Bryan vs Bryan... ;)

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 06-06-2006, 16:44   

http://manjikai.com/ttt/
Tak się grało w Poznaniu... Kto nie był, niech żałuje. Tak jak ja chociażby :D

Tylko takie info: z IE nie chce ściągać walk. Potrzebny Firefox, nie wiem jak z innymi.

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 06-06-2006, 17:34   

vho napisał/a:
Kto nie był, niech żałuje

z czystej ciekawości - skoro cię tam nie było to na jakiej podstawie mówisz takie rzeczy...? ;)

Labik 
Elite player

Wysłany: 06-06-2006, 17:45   

Arucardo napisał/a:
vho napisał/a:

z czystej ciekawości - skoro cię tam nie było to na jakiej podstawie mówisz takie rzeczy...? ;)
ja ci to mówie ;)

szkoda ze na stoisku z tekkenem nie bylo monitorow jak na stoisku z fifą :D

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 06-06-2006, 20:25   

Arucardo napisał/a:
vho napisał/a:

To takie hasło mające skłonić ludzi do odwiedzenia Tej-Miasta w listopadzie, przy okazji Poznań Game Arena :)

No a wogóle to na codzień raczej nie każdy ma możliwość zagrania z polską czołówką. Dlatego nieobecni powinni żałować swej nieobecności :D

EDIT:

Jak będę miał enough hajsu to sobie takiego kupię (nie, nie Boskona tylko sticka).

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 07-06-2006, 12:54   

Labik napisał/a:
ja ci to mówie ;)

A ja tam podtrzymam swoje zdanie o tym turnieju, że były gorsze ale i były lepsze imrezy (zwłaszcza pod względem zasad) więc jeśli się nie było to nie ma się co ciąć ;)

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 07-06-2006, 14:37   

Arucardo napisał/a:
Ja przerżnąłem z jakąś Julią, nie wiem kto to był bo znam tylko parę osób z polskiej czołówki ale gdy opisałem juggle które stosował to kumple powiedzieli krótko: Matt albo Ciuh

Chociaż to raczej nie był Matt bo zbyt wyrównanie było (jednego ciosu mi zabrakło do awansu)

W każdym razie kompletny brak ogrania na Julię bokiem mi wyszedł :P

Pitrex, jak możesz to daj swoją walkę z Duo, będę go tym obrazem męczył gdy mnie będzie wkurzał ;)
grałeś z Shogun'em to on nawalał tylko julką i mi mówił ze właśnie z toba grał i wygrał i małe pytanko czy ten gostek co grał julka mial dłuższe włosy:>?

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 07-06-2006, 16:08   

Miał je schowane pod czapką więc nie pamietam. Koleś ogólnie podobny do Brolly'ego, więc możliwe... Spytaj tego twojego Szoguna czy wygrał różnicą jednego ciosu i czy wplatał w juggle 7x taki śmieszny cios julką (nie wiem jak go opisać, pogram nią jutro to zobaczę co to było i jak sie to robi)

Jak w obu przypadkach odpowiedź jest "tak" - to może być on i wtedy liczę na rewanż na Pierniconie (konkretniejsze info będę miał wkrótce)

Swoją drogą fajnie masz, że masz sparring partnera grającego tą dendrofilką bo w Toruniu nikt nią nie gra i z powodu zerowego ogrania na nią w ogóle jej nie czaję :P więc szans nie miałem

tymczasem lista zwyciezców:
1. Devil
2. Matt
3. Swayman
4. TBT
5,6 Punisher, Pawlo
7,8 Robson, Kuba