Silent Hill Movie

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Silent Hill Movie

Post autor: AnTeK »

Jako, że u mnie pogoda bardziej Silentowa niż wiosenna postanowiłem coś tu nasmarować. Jak zapewnie wiecie (musicie wiedzieć) szykuje się kolejny film na podstawie naszych ukochanych gier. Najstraszniejsze miasteczko w historii trafi do kin 21 kwietnia w USA i 12 maja w Polsce. Z tego co wiem są tu twardziele, masochiści(?) którzy byli w stanie ukończyć to grę i nawet im się podobało. :P Na wielu stronkach można znaleść trailerki filmu, które pokazują trochę brudu i syfu. Co myślicie ?? Uda się czy się nie uda ?? Film będzie wpyte czy słaby ?? Bo to że każdy obejży nie podlaga wątpliwości prawda ;)
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez AnTeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Silent Hill Movie

Post autor: czit »

im mniej szumu tym lepiej dla filmu bo nie oczekuje sie wtedy od niego niewiadomo jakich cudów, nie mam pojecia jak mozna przeniesc horror (który w grze przyzywamy na wlasnej skorze) na ekrany tv, mam nadzieje ze sie mile rozczaruje, aczkolwie malo filmow na podstawie gry odnosi zamierzony sukces, poczekamy zobaczymy
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Aserot »

Z trailera wnoskuje że akcja bedzie w dużej mieże nawiozywała do pierwszej cześci SH znane postacie, lokacje i identczne rozpoczecie historii SH :) wypadek i poszukiwanie dziecka przez matke (ja tam wolałem Harrego). W sumie sceptycznie podchodze do tego filmu boje się że bedzie to kolejne wielkie rozczarownia bo nie było jeszcze udanej kinowej produkcji (moje skromne zdanie) na podstawie gry.

Mam nadziej że film SH to zmieni i nie okaże się kolejnym średniakem lub jeszcze czymś gorszym.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Magus »

AnTeK pisze:Z tego co wiem są tu twardziele, masochiści(?) którzy byli w stanie ukończyć to grę i nawet im się podobało.
Ano są.

W kwestii filmu... Po pierwsze, jak mogli zrobić z Harry'ego jakąś kobitkę? Po drugie, scenariusz Silent Hill, żeby zostać zekranizowanym, musiałby trwać chyba około doby. A właśnie tego skrócenia i spłaszczenia, a nawet pominięcia ważnych wątków się boję. Zdecydowanie najbardziej oczekiwany przeze mnie film tego roku (zaraz przed kodem Da Vinci).
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Silent Hill Movie

Post autor: AnTeK »

Jak mam nie oczekiwać świetnego filmu po lekturze takiej gry. Dobra gra = dobry film. Słaba gra = brak filmu :P . Początkowo film miał opowiadać 1 cześć gry. Aktualnie wyglada na to, że będziemy mieli doczynienie ze zbitkiem najlepszych patentów ze wszystkich części. W trailerku i na plakatach możemy podziwiać pana piramidogłowego, który jak wiemy pojawiał się w najmniej odpowiednich momętach i dawał ostro popalić w 2 części gry. Mamy też sexowną mamusię zamiast naszego Harrego. Wiecie o co chodzi. Laska w horrorze która krzyczy przeraźliwie i ciągle powtarza "Oh my God" taki trochę Hollywood
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Jo-Jo »

Hehe.....zobaczymy jaką rolę będzie spełniał PH w filmie.......coś mi się nie wydaje, że będzie kimś w rodzaju " wymiaru sprawiedliwości " tak jak w SH2.....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Pitrex »

No mam nowinke o tym ja już ten film ściągam z Bitcomet'a i lada chwila będe go miał jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie na gg ;)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Aserot »

Jakość nie zaciekaw ale obejżeć można, dzięka Pitrex narazie szukam troszeczke lepszej jakościowo wersji. A co do horrorków to dość ciekawie zapowiada się The Pulse.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Silent Hill Movie

Post autor: AnTeK »

Już mogłem ściągnąć ze 3 wersjie filmu w słabych jakościach ale jakoś mi się nie widzi takie oglądanie i nie chce psuć sobie zabawy. Najpierw to trza iść do kina a potem można sobie piracić i ściągnąć jakiegoś DVDrip'a :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Dumian »

Dokładnie. Jak się jest fanem to nie ma co żałować tylko trza wyskoczyć sobie do kina :P Jeśli już sciągać to wersję jakościowo na poziomie :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Jo-Jo »

Ja jestem ogromnym fanem SH i nie mam zamiaru sobie psućklimatu itp. przez ściągnięcie badziewiastej wersji z neta :hyhy:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Ana »

Dumian pisze:Dokładnie. Jak się jest fanem to nie ma co żałować tylko trza wyskoczyć sobie do kina :P Jeśli już sciągać to wersję jakościowo na poziomie :)
Z filmow ktore teraz wchodza do kin to ja ide na Asterixa :D


Kazdy ma swoj gust no co.....
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: SubZero »

A to jakiś nowy Asterix ma być? Nic nie słyszałem...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Silent Hill Movie

Post autor: Ana »

SubZero pisze:A to jakiś nowy Asterix ma być? Nic nie słyszałem...
Asterix i Wikingowie^^
Obrazek
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Silent Hill Movie

Post autor: ChUmB@ »

Za niedługo w kinach będzie omen :hyhy:
Omen 666 premiera 06.06.2006 :D
Te liczby mi sie nie podobają :hyhy: :evil: coś w tym jest :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”