Ateizm

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Re: Ateizm

Post autor: d0c hjerne »

Prawda jest taka, że dzieci, które są genetyczno-socjalizacyjnymi ateistami nie ma sensu ich religii w szkołach nauczać nawet! To jest podstawowy błąd polskiego klero-kuratorium! Ateiści mają wyższe IQ od wierzących. Ateizm to racjonalizm i realizm! Wiara to Ciemnogród i zabobon! Ateiściaki jak i wierzący niech się zajmą płodzeniem dzieci, bo Polacy wymrą wkrótce! Myślmy już powoli o ekologii i XXII wieku oraz bardziej odlegle! Planetę ziemia wykańcza kapitalizm, materializm i przemysł z nadmiernym konsumpcjonizmem! Hedonizm umiarkowany i totalny to też zło! Boga nie ma! Nie było i nie będzie! Religię ludziom się narzuca, a ateizm, każdy odkrywa sam z wiekiem! God bless crematorium & memento mori śmiertelnicy! Raju und piekła nie ma! :cwaniak: :padam: :wstyd: :szok:
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
Awatar użytkownika
Arucardo
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 24-06-2012, 00:54
Lokalizacja: Z foruma
Ogrywam: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo »

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”