Odpowiedz do tematu
Street Fighter Online: Mouse Generation
Autor Wiadomość
ryu116 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 21-02-2008, 20:44   Street Fighter Online: Mouse Generation

Co myslicie o tej gierce i oczywiście podoba wam się sterowanie ( myszką ) a nie padem ???

Trailer
http://video.google.pl/vi...earch&plindex=0

Trailer z prezentacją walki

http://video.google.pl/vi...earch&plindex=3

Moim zdaniem gierka przednia tylko grafa nie dzisiejsza ale może dla tego będzie darmowa (tego nie wiem) no i możliwość grania online ?
Ostatnio zmieniony przez Action 22-05-2008, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 21-02-2008, 21:15   

Sterowanie myszką ... hmmm mogłoby być ciekawe ale wolałbym sam zobaczyć jak to by działało (jakieś demko czy cuś) , bo trailery nie dają takiego odczucia... sama gra nie wygląda źle , grafika jest dość dobra , a że nie dzisiejsza to nie powinno raczej robić problemu jeśli się grało w t3o lub 2d i lubi się klimaty sf :P możliwość grania online to chyba główny pomysł gry... jeśli będą jakieś lepsze dodatki , nie robienie z postaci hybrydy (strasznie to by wyglądało) to może być całkiem miło. system walki to przypomina trochę MvsC , 33 ciosowe comba (dosyć prosto wyglądają) i te sprawy (pewnie można lepsze combosy robić bo nawet nie użyto super powera :P ).

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 23-02-2008, 11:22   

ciekawe co z tego wyrosnie i czy mi sie myszka nie zepsuje jak w to bede grac :hyhy:

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 05-03-2008, 23:33   

Arris napisał/a:
ciekawe co z tego wyrośnie i czy mi sie myszka nie zepsuje jak w to będę grać :hyhy:

Odnośnie tego czy myszka się nie zepsuje, to (według mnie) wcale nie głupia obawa. Mi pad się już zaczyna sypać po 3 miechach intensywnego użytkowania. Pad jest do grania przystosowany, ale mysz? No cóż, pasjans, saper, kierki.... ;)
Szkoła Sztuk Walki RED DRAGON prowadzi treningi JEET KUNE DO (metoda walki Bruce'a Lee) w Warszawie, przy ul. Zawiszy 13, pn. i śr. 18:30. Zapraszamy!

Seven 
Student

Wysłany: 06-03-2008, 21:51   

kemot722 napisał/a:

Pad jest do grania przystosowany, ale mysz? No cóż, pasjans, saper, kierki.... ;)

Haha lol co to za post? Mieszkasz w buszu ze swoją konsolą czy sobie żartujesz, a ja nie załapałem?:D Nie no prze jaja.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 06-03-2008, 21:58   

Seven napisał/a:
kemot722 napisał/a:

Pad jest do grania przystosowany, ale mysz? No cóż, pasjans, saper, kierki.... ;)

Haha lol co to za post? Mieszkasz w buszu ze swoją konsolą czy sobie żartujesz, a ja nie załapałem?:D Nie no prze jaja.

Ech, przeczytalem rano posta kemota, mialem pozniej odpowiedziec, ale zapomnialem :P

Drogi kemocie, grales ty kiedys w jakieś FPSy albo RTSy?

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 11-03-2008, 10:47   

Action napisał/a:
Seven napisał/a:
kemot722 napisał/a:

Ech, przeczytalem rano posta kemota, mialem pozniej odpowiedziec, ale zapomnialem :P

Drogi kemocie, grales ty kiedys w jakieś FPSy albo RTSy?

Początkowo je wyliczyłem przed edycją posta, ale w FPSy i RTSy zawsze grałem używając myszy ...ale i klawiatury. Choć powiem szczerze po zobaczeniu w trailera z walką do SF Online, moje wątpliwości co do sterowania zmalały do minimum ;)
Szkoła Sztuk Walki RED DRAGON prowadzi treningi JEET KUNE DO (metoda walki Bruce'a Lee) w Warszawie, przy ul. Zawiszy 13, pn. i śr. 18:30. Zapraszamy!

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 11-03-2008, 14:09   

a mnie jedna rzecz zastaniawia ... jak się blokuje , normalnie (może być trudno) czy jakoś specjalnie (naciśnięcie i przytrzymanie środkowego przycisku lub coś w tym stylu , choć to by było hardcorowe) ?

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 17-05-2008, 20:13   

mozliwe ze gdy ktos robi cios to ty energicznie wciskasz lewy i prawy przycisk myszy i kierujesz kursor w lewo :]

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 21-05-2008, 15:28   

yyyy....czy sa wiadome dane kiedy ta gra wyjdzie i jakie bedzie miala wymagania??

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 21-05-2008, 21:27   

Też jestem ciekaw tego czy to już jest dostępne, bo sklepach nie widzę, a niusów nie szukam, bo mi wystarcza stara poczciwa "dwójeczka" (SF2: CE)

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 21-05-2008, 22:11   

Trwa trzecia edycja zamkniętych beta testów.

edit: zmieniłem nazwę tematu.
Ostatnio zmieniony przez Action 22-05-2008, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 22-05-2008, 09:42   

aa ;] dzieki za info Action i fakt Kemot dwojeczka jest extra ;]

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 14-06-2008, 23:39   

Dorwałem obrazki, które i tak pewnie już wszyscy widzieli...
Pic 1
Pic 2

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 08-11-2008, 16:08   

i co dalej z projektem? rzucili czy nadal jest??