Grupa 2 - druga faza turnieju

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Grupa 2 - druga faza turnieju

Post autor: Got »

luc_october pisze:można powiedzieć że ci którzy trafili do tej grupy i nie wyszli mieli po prostu pecha. jeśli ktoś znał wszystkich grających w tej grupie mógł łatwo wytypować kto przejdzie :)
niby cos racji masz ;), ale jakbym mial troszke czasu zeby sie do t3o przyzwyczaisc to ta 4 mogla by inaczej wygladac, bo ja dopiero teraz czuje, ze potrafie grac po necie ;). w nastepnym sie odegram ;).

powodzenia dla tej 4 ;)
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa 2 - druga faza turnieju

Post autor: KRELIAN »

Ok czas na ostateczne podsumowanie. W przypadku dwóch walk zapodałem randomowe walkowery. W przypadku pojedynku danielmarley vs Nadra dostałem loga od danielamarleya...

Grupa 2 podliczona. Lista osób, które zakwalifikowały się do DE jest następująca:

1. K' (18 pkt.)
2. Masta (18 pkt.)
3. luc_october (15 pkt.)
4. Krelian (12 pkt.)




Powodzenia wszystkim, którzy przeszli dalej, a także podziękowania dla reszty za stawianie mocnego oporu ;).

DE powinno być rozpisane jeszcze dziś wieczorem.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”