Customize w SC 3

Wszystko na temat gier z serii Soul Edge/Soul Blade/Soul Calibur.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Customize w SC 3

Jest wprost kapitalne
8
57%
Załosne , nie to co w VF5/T DR
0
Brak głosów
Nie bawiłem/am się z tym w ogóle
3
21%
Różowe ćmoki rox....
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Customize w SC 3

Post autor: Sylvan Wielki »

Skoro jest temat o customize w T5, nie wypada podobnego założyć dla tej przewspaniałej pozycji.

Jak wiadomo w materii samego , bazowego customize SC 3 nie ma się czym jak VF5 szczycić i pozostał na etapie Tobal No 2 oraz DS od CAPCOM. Choć sama w sobie zmiana kolorów nie jest zła - śnieżnobiały Asta , cały skąpany w czerni Sieg.... różowy Cev. Jest nieźle w sumie.

Jednak prawdziwą zabawą i to solidnie rozbudowaną jest tworzenie swego zawodnika. Opcji jest masa, dodatkowo można stworzyć kilka postaci. Fakt , obiekty juz są gorzej animowane i wykonane, jednak daje to masę zabawy - i nie chodzi mi tylko o wspaniałe "Kroniki...."
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Customize w SC 3

Post autor: s[h/z]inden »

jeżeli tylko kiedyś wpadne na pomysł, jak przesłać moje postaci, możecie mieć pewność, że je zobaczycie.
wydaje mi się, że szczególnie spodoba się wam walkiria (chyba barbarian) o imieniu Muriel. Mam jeszcze Assasina, którego chciałem zrobić pod Yamazakiego z KoF'a i z kółkiem wygląda przekomicznie xD

jeżeli chodzi o przekolorowane postaci. mam oczojebnie różowego Aste, Siegfrieda w stylu Cloud (zółty blond i niebieska zbroja) i Sephiroth (czarna zbroja biąłe włosy), czerwoną tirę (z zielonego stroju), Zasa jest czarno-zielony (z kapdurem) i zółty (bez). Mam jeszcze zlotego Night'a... robi wrażenie :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Customize w SC 3

Post autor: SubZero »

Dobra, jako że po części z mojej inicjatywy temat powstał trzeba by coś w nim pokazać :P
Niestety większość moich customów zmarła na popularną w caliburowym świecie chorobę zwaną Corrupted Save. To co udało się uratować:

Name: Yukiko
Job: Ninja
Weapon: Kunai lub Soul of Taki
ObrazekObrazekObrazek

Name: KOS-MOS (to chyba standard jest :P )
Job: Saint
Weapon: Staff
ObrazekObrazekObrazek

I dodatkowo moja customowa Taki (widziałem to w jakimś filmiku i cholernie mi się spodobało):
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Customize w SC 3

Post autor: Sylvan Wielki »

Ja wykupiłem wszystko co tylko się dało i porobiłem sporo tych postaci - tz ile fabryka dała.
Być może jak będę miał czasu nieco więcej , to je pokaże.
s[h/z]inden pisze:Siegfrieda w stylu Cloud (zółty blond i niebieska zbroja) i Sephiroth (czarna zbroja biąłe włosy),
Jak zauważyłem bardzo okazale prezentują się postaci całe w czerni, opcjonalnie - białe.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Customize w SC 3

Post autor: Ana »

Only KOS-MOS z kazda wersja Soul of *_*

A tak serio mam jeszcze własnej roboty Ayane i Xiaoyu/Miharu z Tk.

Z kolorowanek to hmm przerabialam juz mase wersji i co chwila sie zmieniaja :D

2P Taki na 1 savie mam taka jak ma Sway (blondynka i ubrana na jasnorozowo) a na 2 chyba zrobie taka jakTy Sub tylko z czarnymi kłakami :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Customize w SC 3

Post autor: Sylvan Wielki »

Jeśli takiej jakości customize znajdzie się w SC IV , co we wspaniałym SC 3 , to będzie wprost znakomicie.
Faranel
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 13-12-2009, 01:15

Re: Customize w SC 3

Post autor: Faranel »

Oj megazawaliste jest CUSTOMIZE i CREATION w SC3 ;)

[ Dodano: 31-03-2010, 13:57 ]
Hmm a powiedzcie mi bo widziałem że w kreowaniu swojej własnej postaci jest dostępna spódnica Sophitii, ale ja jej nadal nie mam a do przejścia zostało mi TYLKO ostatnia misja w Chronicles of the sword

Czy po jej przejściu będe mógł ubrać swoją postać tak jak Tirę, albo Cassandrę?

Zajebiaszczo by było ^^
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Customize w SC 3

Post autor: JJxenon »

Pamiętam że jak miałem jeszcze istniejący sejv z SC3 to tak jak Sub miałem KOS-MOS tylko przerobioną na czarno ( wyglądała naprawdę nieżle ) . Większość moich zrobionych charakterów przepadła wraz z utratą stanu gry , ale kostiumy dalej pamiętam i może kiedyś wrzucę jak odrobię straty :)

Sub masz fajną Taki :) Ja miałem czerwonowłosą i czarno czerwony kostium w C2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soul Calibur”