Mały problem

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Maazte
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 01-05-2008, 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mały problem

Post autor: Maazte »

Witam!

Zgodnie z poradami na stronce i Dumiana mam wreszcię TK3! Niestety nie orientuję sie jeszcze
więc proszę o pomoc :

-Jak pograć z kimś , co gdzie kliknąć?
-jak już włącze start game to na co nacisnąć? Jest kilka opcji min. Arcade Mode , VS Mode itd

Czy może mi ktoś z obrazkami dać poradnik lub link do niego? Bo nie znalazłem :( za pomoc bardzo dziękuje , i jak na forum jest system pochwał to z chęcią dam temu kto by mi wytłumaczył :)

Pozdrawiam

Maazte :D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mały problem

Post autor: Dumian »

Po co nowy temat skoro już zacząłeś pytać tutaj? Wszystkie odpowiedzi na pytania padły już wcześniej na forum. Sprawdź ten temat i pamiętaj, że wyszukiwarka nie gryzie. Poradnik z obrazkami jest na stronie. Tryb gry wybierasz jaki chcesz (tak jak offline na konsoli) ale do gry z przeciwnikiem to raczej VS chyba, że umówicie się inaczej. Systemu pochwał nie ma, jak pomagać to bezinteresownie :P

Jeszcze czegoś nie wiesz? Daj znać skoro już napisałeś a jak wszystko gra to temat do zamknięcia.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Maazte
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 01-05-2008, 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mały problem

Post autor: Maazte »

Ok! Dzięki już zacząłem ćwiczyć w arcade dopiero uczę się grać :) Dopiero jak mniejwięcej opanuję juggle itd. spróbuję grać z innymi :)

PS.Na razie grałem yoshem, xiaou , kingiem i ogrem :) Ale ogr za duży :) Z tekkena 5 najlepszy był jak dla mnie KIng ale tutaj przedstawia się inaczej hehe bo kiedyś z kolegami na ps2 wygrywałem , cały czas cisnąłem kopnięcie xD

A w grze mam taki sam nick jak na forum :)

Myślę że temat do kastracji . Upss przepraszam KASACJI
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”