KwonHo : The fist of Heroes - I co dalej ?

Pozostałe bijatyki 3D które nie posiadają osobnego działu. Ogólnie o bijatykach.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Monk
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 22-05-2008, 13:09

KwonHo : The fist of Heroes - I co dalej ?

Post autor: Monk »

:wstyd: Cześć. Dziwnym trafem dziś , budząc się pomyślałem w co by zamłucić na kompie , i wtedy przypomiałem sobie KwonHo , jednak sekundę potem przypomiałem sobie również , że Angielska wersja tej gry już nie istnieje ...Nabrałem jednak ochoty zagrania w tą grę i zadaję wam pytanie , czy już wszystko stracone ? Kto (firma) ma prawa do wydania KwonHo ? Czy powróci w europie ? Czy ktoś podejmuje ku temu jakieś kroki ?Dla nie kumatych : KwonHo : The fist of Heroes to bijatyka przeznaczona do gry OnLine ( Chyba gatunek jedyny w swoim rodzaju.) .

- http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8895 - Opis gry.

- Nie tylko mi jej brakuje... :zdziwko:

... I nie tylko dla mnie była legendą :| ( Wiem , patrząc na tego posta można mnieć wątpliwości co do stanu mojej psychiki jednak zastrzegam , że jest on dobry :P )
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: KwonHo : The fist of Heroes - I co dalej ?

Post autor: Di »

Psychika psychiką, ale inteligencja i wzrok...

viewtopic.php?t=786
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: KwonHo : The fist of Heroes - I co dalej ?

Post autor: Dumian »

Gra jest niedostępna już od dłuższego czasu - klik. Niestety nic nie wiadomo o jej przyszłości w Europie, nie wiadomo czy ktokolwiek zajmie się dalej projektem bo prawa do Kwonho należą chyba nadal do ijji. Jedyną szansą jest emulator serwera majstrowany przez zagranicznych fanów gry ale póki co nie ma konkretów i nie wiadomo jak to sie dalej potoczy. W każdym razie jeśli będzie coś wiadomo to info z pewnością pojawi się na Honmaru oraz tutaj. Poza tym jak podał Di temat na forum o Kwonho już jest ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Bijatyki 3D (Fighting Corner)”