NSIS ERROR

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

NSIS ERROR

Post autor: Arris »

Hej , od ostatniego czasu pokazuje mi sie blad gdy probuje cos zainstalowac na moim PC...oto cytat z komunikatu
the installer you are trying to use is corrupted or incomplete This could be the result og a damaged disk , a failed download or a virus. You may want to contact the author of this installer to obtain a new copy.
It may be possible to skip this check using the /NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED)
Pojawia mi sie to przy kazdej instalce...tomb raider anniversary , the sims (siora chciala) , oraz przy instalatorze jakiegokolwiek programu ktory wczesniej sciagalem :szok:
czy moglibyscie pomoc w tej sprawie albo cos zaradzic?
antyvirus : panda platinum AV+FW aktualizowany do dzisiaj
prosze o szybka pomoc :/
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: NSIS ERROR

Post autor: SubZero »

Tak jak pisze, instalator jest uszkodzony. Jeśli masz go na dysku spróbuj dorwać inną wersję (z płyty, ściągnij jeszcze raz z netu itp). Jeśli instalujesz np. z płyty to problem może być poważniejszy (uszkodzony hdd lub ram), jeśli masz taką możliwość sprawdź na innym kompie. Możliwe też że jakiś wirus załapałeś. O Pandzie słyszałem nieszczególnie pochlebne opinie.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: NSIS ERROR

Post autor: Arris »

ok dzieki Sub..najwyrazniej serwer instalki sie psiepsiul :] zainstalowalem need for speed z plyty i wszystko dziala :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”