JJK's Scribbles & Untunes

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: Jo-Jo »

no nie powiem najbardziej mi sie Castlevaniowe aranżacje podobały ;) ... good work ... ale wolałbym jednak aranżacje pierwotnego VK :D
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: KRELIAN »

Mniamuśny stuffik, dysie zostawiam :*
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: JJK »

SubZero pisze:chyba sobie go wytnę i jako osobny utwór wrzucę ;)
Po co od razu wycinać, wrzucę w jakości 320kbpps, a jak ktoś chce to nawet nieskompresowany :). A może coś jeszcze się podobało, mogę zawsze sklecić coś w rodzaju "The Best of" w osobnych plikach ;).
Jo-Jo pisze:ale wolałbym jednak aranżacje pierwotnego VK
Zobaczymy, może uda mi się coś wykombinować :), ale na razie robię sobie przerwę ;)


Poza tym. Dzięki wszystkim, normalnie aż mi głupio :wstyd:
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: SubZero »

Oooo! Lunatic Pandora! Jeden z moich ulubionych wałków z FF8OST i to świetnie zrobiony :)
Jeszcze bym prosił o Under Her Control ;)
JJK pisze:Po co od razu wycinać, wrzucę w jakości 320kbpps, a jak ktoś chce to nawet nieskompresowany :) . A może coś jeszcze się podobało, mogę zawsze sklecić coś w rodzaju "The Best of" w osobnych plikach ;) .
Jestem za, a nawet bardzo za :D

A i jeszcze mirrory:
Act II
Final Act
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: Ana »

Clash on the big bridge... :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: Aserot »

Przyznam, że lista Final Act wygląda kusząco :D więc już się zabieram za ściąganie.

Edit:

No i przesłuchałem do 50 min dla mnie rewelka, JJK musisz zacząć szukać managera czy coś :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: Jo-Jo »

Ana pisze:Clash on the big bridge... :)
ale i tak wersja Sakimoto rlz xP
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: JJK »

Wszystkie prośby zostały spełnione + bonus ;). Paczka (jakość VBR0 ~256kbps) już się ładuje :). Szczegóły - jak wrzucę linka.

Jo-Jo pisze:ale i tak wersja Sakimoto rlz xP
A gdzie mi do Sakimoto :P
Asertot pisze:JJK musisz zacząć szukać managera czy coś
Dzięki :wstyd: ale póki co I don't think so ;). Swoją drogą mam w planach zaoczne studia na kierunku menadżerskim, jeżeli nie zdecyduję się na inne eksternistyczne :D

Wrzucone :)

http://www.sendspace.com/file/bksot1

Lista kawałków:

- Clash on the Big Bridge from Final Fantasy V - dla Any :)
- Lunatic Pandora from Final Fantasy VIII - dla Suba
- Spread the Wings (Ver.1.1) from Garou ~Mark of the Wolves~ dla Szefa :D (mam nadzieję że mnie nie zbanuje za beszczeszczenie ;P)
- The Wind Calls to Shevat in the Blue Sky from Xenogears dla wszystkich
- Theme 1 from Flimbo's Quest - a to tak wczoraj mnie napadło na podobne klimaty ;), no i Aserot przypomniał mi o tej gierce w innym temacie
- Under Her Control from Final Fantasy VIII - dla Suba na życzenie
- Vampire Killer from Castlevania - dla Jo-Jo (bliżej się nie dało xD)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: SubZero »

Wielkie, wielkie dzięki :) Pewnie już to parę razy było pisane, ale jesteś wielki :)
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: JJK »

SubZero pisze:Wielkie, wielkie dzięki :) Pewnie już to parę razy było pisane, ale jesteś wielki :)
no tu może troszkę się zgodzę, tak gdzieś ok. 200 cm (dowodzie mam 199) :P :D
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: SubZero »

A ja tak nieco z innej beczki :P JJK możesz napisać coś więcej o swoim 'warsztacie' ? Tzn. komp only, czy używasz też jakiegoś 'zewnętrznego' sprzętu ? Używasz partytur, czy jedziesz 'ze słuchu' ;) ? Itp.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: JJK »

Komp only niestety. Skupiam się na aranżacji z poziomu trackera, a dokładniej Madtrackera, posiłkując się Adobe Audition. W znacznej części opieram się na partyturach dostępnych w sieci, bo ze słuchu wszystko szło by znacznie wolniej ;), no i jakość pozostawiałaby wiele do życzenia przez co najmniej rok. Dlatego tworzenie struktury utworów w tym przypadku lepiej lepiej nazwać "małpowaniem" niż tworzeniem, Jej modyfikowanie, to jest to co najbardziej mi w tym wypadku chodziło - dopasowywanie poszczególnych sampli odrębnych instrumentów do konkretnych linii w na odpowiedniej szerokości pasma, z odpowiednio natężonymi efektami, oraz kosmetyczne zmiany całości.

Będę już niestety powoli kończył to przedsięwzięcie i jako że nabrałem nieco doświadczenia przy takiej formie aranżacji, chciałbym zacząć koncentrować się tylko i wyłącznie na kompozycji i właściwej aranżacji z gruntownymi zmianami linii, a do tego potrzebny mi co najmniej jeden średnio-zaawansowanie opanowany instrument oraz conajmniej podstawowo opanowane klawisze. Co do pierwszego nie długo zamierzam rozpocząć intensywne samokształcenie (lepiej późno niż wcale :P ), zaś jeśli chodzi o drugie - moja ambicja posunęła się nieco za wysoko jak na moje możliwości, ponieważ postanowiłem wybrać japoński flet shakuhachi, który nie dość że jest bardzo trudny do opanowania, to na domiar wszystkiego bardzo trudno go nabyć w naszych warunkach (trzeba zamawiać za granicą, a ceny oscylują tam w granicach od 350 do nawet 10 tyś. dolarów o.O). Dlatego ciągle myślę nad alternatywą, celując tylko i wyłącznie w instrumenty etniczne (najbardziej azjatyckie), bo one najbardziej mnie ciekawią. Badania w toku ;).
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: JJK »

http://cure.the.princess.patrz.pl

Fragment "Cure the Princess" czyli "Execute the Corrupt Minister" :)

(intryga budzi zainteresowanie ;))

Tak na serio to ten kawałek nie ma tytułu, ponieważ nie ukazał się na oficjalnym OSTcie ;).
A wersja europejska czy amerykańska to zwykły bootleg.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: JJK »

Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: JJK's Scribbles & Untunes

Post autor: Ana »

Kurde wiesz... ładne to to
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”