Odpowiedz do tematu
Talenty w tekkenie:)
Autor Wiadomość
szyper 
Grand Master

Wysłany: 09-07-2008, 21:12   

Cytat:
a co w tym dziwnego? imo w t5 jest łatwo sie rwac z rzutów itp, a jeszcze jak dostal info jak to robic to normalne, a jak typ ma dobry reflex, bo na oko to ciężko ale tez sie daje... no to koles sie rwie i kontruje... oto cala filozofia ;)

A więc... Aby wyrywać na practice w tk5, to oczywiście wystarczy pół godziny, ale aby robić to w ferworze walki, gdzie nie każda akcja to rzut, to już naprawdę potrzeba długiego treningu a mimo to skuteczność i tak nie będzie wynosić więcej jak 80 proc. Natomiast w tk3 wystarczy wymaszować 3 kombinacje (wymaszować, bo guziki znajdują się obok siebie). Offline robiłem to ze skutecznością ok 85 proc. bez żadnego treningu (a nie grałem dużo w t3 OFFline).
Pjona i poćwicz!

P.S Koleś miał po prostu farta, bo jedyne na czym miał palce to pewnie rzuty (czyli i czikeny i wyrywki mogły mu dobrze iść).

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 09-07-2008, 21:55   

Szyper jeden wyjatek, Knee ma chyba 100% skutecznosci wyrywania sie z rzutow :szok:
bartaaz, jak jej powiesz ze ma robic to i to wtedy i wtedy ? :P

bartaaz 
Grand Master

PSN ID: brtz86
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Street Fighter 3rd strike
Wysłany: 09-07-2008, 22:48   

będe rozkładał kawałki banana na przyciskach:)chyba pamiętasz ten filmik z małpą karate...spinning kick

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 10-07-2008, 02:05   

Frizen napisał/a:
Szyper jeden wyjatek, Knee ma chyba 100% skutecznosci wyrywania sie z rzutow :szok:

Nikt na świecie nie wyrywa sie w 100% z rzutów tak samo jaki i nikt nie zrobi EWGF'a za każdym razem.

szyper 
Grand Master

Wysłany: 10-07-2008, 12:36   

faktycznie, jak koleś jest we formie, to wyrywa niemal wszystko i blokuje niemal wszystko. tak czy siak nawet on nie ma w szczycie 90% (w wyrywkach akurat Nin jest najlepszy, i być może on w szczycie osiąga 90, ale i tak watpie).

JędrnyCyc 
Beginner

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-07-2008, 14:23   

szyper napisał/a:
faktycznie, jak koleś jest we formie, to wyrywa niemal wszystko i blokuje niemal wszystko. tak czy siak nawet on nie ma w szczycie 90% (w wyrywkach akurat Nin jest najlepszy, i być może on w szczycie osiąga 90, ale i tak watpie).

Dokładnie ile razy widziałem jak Knee nie wyrywał się z mad axes albo innych bufforów. Poza tym teoria 100% legnie w gruzach przy Xiao i jej rzucie z którego rwiesz się z 1+2 a wygląda jak z 2, czy np. King i jego niewidoczne mutlipartsy z Jaguar stepa. Czyli wyrywanie na pijanego Krzysia.

Ja np. widzę z której ręki mnie się łapie, ale co z tego skoro jestem za słaby żeby zareagować tak szybko a tym bardziej jak dostaję rzut w czasie mojego ciosu. Wtedy dupa zbita. W sumie wychodzi jakieś 40-50% czyli janowanie xD

P.S. A wracając do kolesia który rwał się z rzutów i chickenował tak często po 5 min grania. To pewnie reversala mu robiliście zawsze na to samo i chwytaliście go z jednego rzutu.