Odpowiedz do tematu
Warcraft
Autor Wiadomość
Argoh 
Elite player

Wysłany: 10-07-2008, 10:53   Warcraft

Zacząłem grać w W3 (rychło w czas) i nadal uważam że gra jest najlepszym RTS (fantasy :P ) jaki powstał dotychczas jakby ktoś grał battle net (narazie lamie tylko w RoC) to piszcie na PW :D

[ Komentarz dodany przez: KRELIAN: 10-07-2008, 16:34 ]
Na przyszłość zakładaj tematy podając nazwę gry. Nie dzieliłem na daną część także można się skupić na całym uniwersum od gier po książki przez karcianki.

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Ostatnio zmieniony przez KRELIAN 10-07-2008, 15:35, w całości zmieniany 2 razy  

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

PSN ID: MrOscarPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken Revolution
Wysłany: 19-02-2010, 10:03   Warcraft 3 - Dota

Gra ktoś może w Dote w WC3 ? Szukam chętnych :)

Ostatnio zmieniony przez Oscar 22-10-2010, 19:39, w całości zmieniany 1 raz  

Kare 
Student

Wysłany: 04-06-2010, 23:52   

Pobawię się w archeologa (gomen :) xD). Jakieś 7 lat temu zacząłem grać w W3 - gram do dzisiaj. Byłem jednym z współtwórców Polskiej sceny W3 roc (TFT już nie, żeby była ścisłość). Wprawdzie skill już nie ten, a i cw się gra mniej, ale...nadal gram 4fun x].
Stare konta: Paligator (>5k gier, ogólnie...zbanowane za coś bardzo głupiego i nie wartego wspomnienia XD) z ROC'a.
i z tft: AkatsukiLeader (słabe staty + uczyłem się na nim grać na TFT, wiec bez hejtu! xD)
Garena (głóóóóóóóóównie do DotA): Heros[GodEneru] na którym jestem najbardziej rozpoznawalny z tych "trzech" kont. :P

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 05-06-2010, 09:20   

Też lubię WC3 i miałem epizod (z miesiąc) że grałem z kolegą na garenie:) Jako gracz SC musiałem się przestawić się bardziej na micro niż macro ale jakoś szło:] Dota jakoś mi nie leży... wolę klasyczną grę 1x1. Jednak realia Warcrafta podobają mi się bardziej niż te ze SC, chętnie zagrałbym w coś o mechanice Starcrafta i realiach WC... :oczami:

Kare 
Student

Wysłany: 05-06-2010, 10:49   

Garena>BN :P . Skillowo lepsi gracze + cała śmietanka tam przeszła. Nie ma tego delayu co na bn (chyba, że masz hosta z LC/botem lub masz internet tak over 9k, że ja pie...rdziele xD) + skillowo lepsi :P . Tylko, że ja nie mam czego szukać na garenie...jestem za słaby XD. Pozostają mi jedynie Battle netowe mixy 3/3 z członkami zagraniczych klanów (stare znajomości nigdy się nie kończą x]) i CW. Ostatnio wygrałem dwie solówki podczas clan war, co zapewniło wina mojemu klanowi 7:6 :P ...w tym jedna była jedną z moich najdłuższych gier evah (45 minut, expy prawie wyczerpane...micro od dawien dawna u mnie tyle nie znaczyło). Kiedyś podczas turnieju na BN stawiłem czoła 4k. Grubbemu, który grał z dwoma innymi...jaka to była przyjemność, gdy przegraliśmy tylko dlatego, że mieli dużo większe doświadczenie, a my tego nie skończyliśmy, bo...nie wiem czemu xD, ale GG WP na koniec napisali i mieli ku temu powody - gdybyśmy byli uzależnieni od szlugów, to byśmy w trakcie tej gry wyjarali z 10 XD.
A jak chcesz solo, to można się umówić :P .

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 05-06-2010, 21:22   

Nawet teraz WC3 nie nie mam na dysku... choć za 2 dni koniec bety Starcrafta II i kto wie może Warcraft wróci do łask...hehe ;)

Kare 
Student

Wysłany: 06-06-2010, 00:11   

SC II imo ssie :P (dłużej się rozpisałem w tamtym topicu fakt trochę niezgrabnie, ale...da się chyba zrozumieć xD), dlatego lepiej się przenieść z tą dyskusją do tamtego tematu :] .