mr editor the masta of honmaru

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
kamilmedit
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 17-07-2008, 11:50
Lokalizacja: jesteś??

mr editor the masta of honmaru

Post autor: kamilmedit »

Normalnie nie mogę :rotfl:
Nasz kolega kamilmedit założył sobie stronkę www.psxonline.socjum.pl :rotfl: na której to właśnie stronie będą organizowane turnieje gier na psx przez emulator epsxe (najnowszy :rotfl: ) . Może i pomysł dobry ale jak zobaczyłem tą stronę to normalnie myślałem że się posikam ze śmiechu :rotfl: . zobaczyłem tylko fragment strony i muszę powiedzieć, że kawał dobrej roboty :D pokazany jest filmik z gry online (łooo) w tekkena (łojaaa) żeby zaprezentować jak to wspaniale się w to gra :D przy włączonym dźwięku i okienku OOS które jak widać nikomu nie przeszkadza :D ponad to Admin tej zacnej strony zrobił sobie drugie konto (chyba żeby pokazać że strona jest popularna) i wszystko było by ok gdyby nie fakt, że obydwa konta mają podobne nazwy :D pewnie zaraz będzie tam pisał posty i sam sobie na nie odpowiadał :D
LOL :D :D :D :D :D :D
_________________
__
Nie odpisuję na gg osobom spoza mojej listy, ponieważ nie widzę wiadomości... Więc jedynie PM









mr.editor ty zrobisz lepszą (na pewno my masta).
:padam: :padam: :padam:

no widzisz ty pierwszy kliknąłeś na mój link :szok:

nie spodziewałem sie i jestem w szoku i wiesz co??

no właśnie... ty nie wiesz nic poza tym którym przyciskiem myszki kliknąć żeby właczyć przeglądarke(reszte robi mama [a jak mamy brak :przestraszony: :szok: :przestraszony: :szok: :przestraszony: ])

no cóż nie chce wplątywać w to reszty userów ale na pewno zauważyli że owy pan mr.editor miał na prawde ciężkie dzieciństwo w domu dziecka o zaostrzonym rygorze



biedne neo kid :(



ps:poćwicz ortografie :] :] :]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: mr editor the masta of honmaru

Post autor: Dumian »

Jak z dziećmi...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”