Odpowiedz do tematu
Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)
Autor Wiadomość
eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 18-11-2010, 11:54   

mcl napisał/a:
Mógłbyś tylko obiektywnie zauważyć, że Opyliusz nie radzi sobie zbytnio z 'konstruktywną i przemyślaną krytyką', jak i 80% społeczeństwa i 100%userów tutaj z wiekiem <18lat

Dyskryminacja z powodu wieku? Jakbym siebie czytał, a nie jest to przyjemne doświadczenie. Jeśli uważasz mclu, że "konstruktywna krytyka" to napisanie czegoś w stylu pojebało cie to jesteś w ogromnym błędzie i wnioskuję, że jesteś młodszy ode mnie (testosteron zalewa mózgownicę, z wiekiem przestaje), więc - idąc Twoim tokiem myślenia w tym temacie - nie za bardzo wiesz co piszesz i właściwie mógł byś nic nie pisać. Ale tak nie jest, tu nie chodzi o wiek, a o osobę, o to jaki jest człowiek. Więc wyluzuj, przestań się spinać postami tego, czy tamtego użytkownika forum, który jest tu na takich samych prawach jak Ty. Nie przyszliśmy się tu gnoić i pokazywać jakie się ma wielkie, wirtualne muskuły. Moderatorzy dają sobie radę z porządkiem na forum, są także tacy użytkownicy jak Ren, Ania, ja, którzy także doradzą, uspokoją, itd. Więc - jeszcze raz - nie spinaj się tak, nie ma powodu.

A dla Twojej informacji - nie mogę dodawać ostrzeżeń, ale zmieniać wartość nadanych już tak.

edytka

mcl napisał/a:
pojechałem językiem chamstwa i pospólstwa - prawdopodobnie bliżej mu znanym

Pierwsze i ostatnie słowne ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony przez eq2D 18-11-2010, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-11-2010, 17:41   

Nigdy nie pisałem, że napisany przeze mnie zwrot 'pojebało cię' jest konstruktywną krytyką (nawet by mi to przez myśl nie przeszło, nie robię z 'szamba perfumerii' ). Tą zaniechałem przed napisaniem posta i pojechałem językiem chamstwa i pospólstwa - prawdopodobnie bliżej mu znanym. Za co zostałem nagrodzony zwiększeniem czerwonego paseczka pod avkiem - nie mówię, że nie słusznie.

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 18-11-2010, 23:14   

Czasami opłaca się posłuchać starszych mcl, ale skonczmy juz ten temat bo znowu bede musial wystawic warna i znowu zacznie sie wojna w temacie o moderacji jakim to Yamada stronniczym i chamskim modem jest;p.