Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: eq2D »

mcl pisze:Mógłbyś tylko obiektywnie zauważyć, że Opyliusz nie radzi sobie zbytnio z 'konstruktywną i przemyślaną krytyką', jak i 80% społeczeństwa i 100%userów tutaj z wiekiem <18lat
Dyskryminacja z powodu wieku? Jakbym siebie czytał, a nie jest to przyjemne doświadczenie. Jeśli uważasz mclu, że "konstruktywna krytyka" to napisanie czegoś w stylu pojebało cie to jesteś w ogromnym błędzie i wnioskuję, że jesteś młodszy ode mnie (testosteron zalewa mózgownicę, z wiekiem przestaje), więc - idąc Twoim tokiem myślenia w tym temacie - nie za bardzo wiesz co piszesz i właściwie mógł byś nic nie pisać. Ale tak nie jest, tu nie chodzi o wiek, a o osobę, o to jaki jest człowiek. Więc wyluzuj, przestań się spinać postami tego, czy tamtego użytkownika forum, który jest tu na takich samych prawach jak Ty. Nie przyszliśmy się tu gnoić i pokazywać jakie się ma wielkie, wirtualne muskuły. Moderatorzy dają sobie radę z porządkiem na forum, są także tacy użytkownicy jak Ren, Ania, ja, którzy także doradzą, uspokoją, itd. Więc - jeszcze raz - nie spinaj się tak, nie ma powodu.

A dla Twojej informacji - nie mogę dodawać ostrzeżeń, ale zmieniać wartość nadanych już tak.

edytka
mcl pisze:pojechałem językiem chamstwa i pospólstwa - prawdopodobnie bliżej mu znanym
Pierwsze i ostatnie słowne ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony 18-11-2010, 18:53 przez eq2D, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: mcl »

Nigdy nie pisałem, że napisany przeze mnie zwrot 'pojebało cię' jest konstruktywną krytyką (nawet by mi to przez myśl nie przeszło, nie robię z 'szamba perfumerii' ). Tą zaniechałem przed napisaniem posta i pojechałem językiem chamstwa i pospólstwa - prawdopodobnie bliżej mu znanym. Za co zostałem nagrodzony zwiększeniem czerwonego paseczka pod avkiem - nie mówię, że nie słusznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Honmaru na "nasza klasa" i innych portalach... ;)

Post autor: Yamada »

Czasami opłaca się posłuchać starszych mcl, ale skonczmy juz ten temat bo znowu bede musial wystawic warna i znowu zacznie sie wojna w temacie o moderacji jakim to Yamada stronniczym i chamskim modem jest;p.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”