B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: Action »

Szyper, spokojnie... zadaj sobie lepiej pytanie "kogo ja z siebie robię?".
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: KRELIAN »

Znaczy jeśli ktoś gra w Miecze to kogo z niego robią?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: szyper »

ja nikogo z siebie nie robie, tylko nagle nie zaczne grac w miecze (zreszta nigdy nie zaczne) bo jest turniej.
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

szyper pisze:ja nikogo z siebie nie robie, tylko nagle nie zaczne grac w miecze (zreszta nigdy nie zaczne) bo jest turniej.
Spokojnie. Ja tylko zapraszam na dobre widowisko i zabawe na BAKA. Jak nie chcesz grac to nie :P
velurian
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26-08-2008, 18:46
Lokalizacja: Łódz TLT

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: velurian »

Wydaje mi sie że na obecną chwile mieczyki mają znacznie mniejszą scene niż Tekken(ale może sie myle).W SC Di zdominował polską scene i pokazał nawet zagranicznym graczom że jest jednym z najlepszych wymiataczy w miecze w Europie a obecna chwila jest chyba najleprza by zreaktywować scene SC i Di to wie:P
Skoro on sie zajoł tym turniejem to być może sciągnie swoją osobą reszte sceny SC, więc powodzenia:) może sie uda, ale osobiście uważam że jesli sie nawet cała scena SC zjawi to i tak nie będzie to tak duży turniej jaki mógłby być gdyby grany był DR
Di powodzenia chłopaku, wyśle ci na ten turniej Tokisa, może sie znowu czegoś od ciebie nauczy:P
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: Di »

velurian pisze:W SC Di zdominował polską scene i pokazał nawet zagranicznym graczom że jest jednym z najlepszych wymiataczy w miecze w Europie
To nie jest prawda, Tomku :) Daleko mi do czołówki Europy, oj daleko. Prawda jest taka, że czasem ludzie za dużo mówią i potem powstają takie plotki ;) Poważnie, niektórzy mają o mnie zbyt duże wyobrażenie.
velurian pisze:osobiście uważam że jesli sie nawet cała scena SC zjawi to i tak nie będzie to tak duży turniej jaki mógłby być gdyby grany był DR
Najprawdopodobniej masz rację, ale spróbuj postawić się po drugiej stronie i zastanów się, na co lepiej postawić - coś świeżego (bo przecież mówimy o SC4, który miał premierę kilka miesięcy temu), czy odgrzewany kotlet, który i tak niedługo zniknie z turniejów.


@shinmoteuchi
Odezwij się koniecznie do mnie jutro po południu na GG, mamy bardzo ważną sprawę do obgadania.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: szyper »

Di, ale to tak jakby ktos chcial zrobic turniej w Counter Strike 1.6, ale nagle wyszlaby gra Call Of Duty 5, ktora bedzie nowsza, no to zrobimy turniej w COD5.. Bzdura kompletna jak dla mnie.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: K' »

Ja może nie mam doświadczenia, ale to "tylko" konwent chyba nic by się nie stało jakby w pierwszy dzień był tur w Soul'a, a w drugi w T5 DR lub odwrotnie, oczywiście wiąże to za sobą dalej idące konsekwencje: organizacja, przedłużenie do dwóch dni dla ludzi, którzy przyjechali tylko na tura + inne niedogodności na które i tak będzie paru ludzi narzekać, ale róbcie jak chcecie... Ewentualnie dwa tury jeden za drugim z tego co wiem było już tak kilka razy lecz też ma to swoje wady takie jak właśnie czas realizacji, późne zakończenie itp. Lecz skoro sprzęt jest, a ma to być dla widowiska i zabawy to czemu nie... Pewne jest, że miecze będą i to mi nie przeszkadza :D
velurian
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26-08-2008, 18:46
Lokalizacja: Łódz TLT

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: velurian »

I mi to nie przeszkadza że będą miecze, a Di ma racje, tez bym chciał rozruszać skostniałą scene gdybym mógł a kto mnie zna ten wie ze robie co w mojej mocy aby ludzie tekkena sie jednoczyli;) Nas jeden turniej DRki nie zbawi ale jesli to wspomoże scene SC4 to POLSKA SCENA TEKKENA WSPIERA KOLEGóW MIłOSNIKóW BIJATYK Z OBOZU SC miłej zabawy chłopaki

PS. wyszkol mi Di tokisa na motherfuckera z najwyższej pułki
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

Hm, to jest dobra rzecz. Turniej Tekkena i Soula na jednej imprezie. Jak wypali ten, to napewno zrobimy cos wiekszego :)
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: s[h/z]inden »

Action pisze: Ja tam tylko potwierdzam fakty ;) scena SF w polsce praktycznie nie istnieje... Pychu, Kaktus, Kowal, moze krilluch
Kacik (który ostatnio zajmuje się 'dorosłym' życiem), np. Lucas (zresztą duża część GGTP, gra też w inne 2D, jakkolwiek nie reprezentuję poziomu scenowego, do graczy się zaliczam też), legendarny Zero (chyba najlepszy Yun, i w ogóle 3rd'owiec w PL)

@Shinmoteuchi
jeżeli kiedyś (np. na następnym Pierniku albo gdzieś bliżej zachodnio-pomorskiego) pozwolisz sobie na zorganizowanie czegoś w 2D (moje mainy, GG, MB, SF3rd i KoF11), daj mi proszę info na PM (jeżeli będziesz pamiętać)

osobiście widziałem kilka konwentowych turniejów tekkena, ale odnośnie poziomu nie mogę się wypowiedzieć, bo prawda jest taka, że gram na poziomie śedniaczka, a 'podiumowe' miejsca zawsze zgarnie ktoś ze sceny, co zna zastosowanie ewgf, albo ewentuelnie jakiegoś topa ;P

i mam nadzieję, że jeżeli nastanie radosny konwent z 2D w tle, ale eq... proszę nie pisz o zacofaniu... to po prostu tylko komercha, bo europejscy publisherzy nie wiedzą o 2D na świecie, dlatego tylko powydawali w palu T i SC, bo ładniejsze, kolorowsze, trójwymiarowsze, dynamiczniowsze, realistyczniowsze, etc. dlatego więcej europejczyków w to gra, bo z T mogą się bardziej utożsamić (nie napiszę dlaczego, bo to może być 'niegrzeczne').

Miłej zabawy na konie i niech zwycięży tru debeściak!! :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

Temat zostal przeniesiony po adres
viewtopic.php?p=36836#36836

Zapraszam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”