Co was w życiu wk**wia?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Mnie wkurza, to że jak mam kiepski dzień to doba musi dopełnić aż 24h. Odpowiednio wkurza mnie to, że jak mam dobry dzień, raz na dłuższy czas jestem w dobrym nastroju, to doba ma tylko 24h :P
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: mcl »

Provider i lagi, lagi, lagi( i tak ze 20 razy..) na XBL. Pozatym choroba :/ Od paru dni dopiero mogłem zwlec się na dłużej z łóżka..
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Wawrzyn »

To że od ponad 3 tyg jestem chory, biegam po lekarzach i nic to nie daje.A do pracy chodzić trzeba -.-
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Milly »

a mnie wkurza że wszystko co dobre (i zajebiste) za szybko się kończy....a rzeczy i zdarzenia i bolesnym i przyrym zabarwieniu zdawają się ciągnąć nieskończoność...
Sorki z powodu choroby koledzy (i koleżanki, żeby nie było...)..trzymam za was kciuki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Odpowiadając na pytanie w zawarte temacie:

PSP2 i jego czwarty numer GG (ile można banować :/)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: mcl »

Ja zbanowałem raz do skutku. mnie na gg wkurza ostatnio spam, czasem takie g*wna przychodza ze szkoda nawet otwierac ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Niestety tematy rozmów z PSP2 szybko sie wyczerpują, a wtedy ja milknę licząc na ich zamknięcie. Niestety PSP2 zaczyna kurami sypać, a mnie drażnią te kury, bo słownictwo zdaje sie być u niego ograniczone do talk-atywnego minimum ;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: JJxenon »

Kemot ;) z tego co zdążyłem wyczytać na forum to PSP2 albo jest Totalnym Idiotą i Pozerem który chce na siłę przypodobać się tu na forum , albo gostkiem który nie wie co ze sobą zrobić i zaśmieca forum durnymi tekstami :/ . Wytłumaczysz mi to ?
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Oscar »

wkur...ająca jest ciągła kapa jak dostaje ją , cały cas cały czas przez 10 minut koleś stosuje kape a potem pisze powicz :kwasny:

wkur...ające jest noszenie z biedronki siatek za 50 gr. bo sie wrzynają w paluchy aż ręce odpadają :dontgetit:

wkur...ające jest brak kasy np. na własne potrzeby takie jak dobre wpier...lańsko czy żeby się napie...olic równo aż do trupa czy kupic sobie zapier...listego NEXT-GENa takiego jest x360 z girsami drugimi :hyhy:

wkur...ające jest to , że stara Ci każe zrobic , zrobic tamto , pożmywac , i tak w kółko jak tylko jest w domu :/

wkur...ające jest to , że mam duże zaległości w szkole , dużo zadane , trudny materiał do opanowania którego raczej już nie zrozumiem :zly:
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: JJxenon »

Oscar pisze:wkur...ająca jest ciągła kapa jak dostaje ją , cały cas cały czas przez 10 minut koleś stosuje kape a potem pisze powicz :kwasny:

wkur...ające jest noszenie z biedronki siatek za 50 gr. bo sie wrzynają w paluchy aż ręce odpadają :dontgetit:

wkur...ające jest brak kasy np. na własne potrzeby takie jak dobre wpier...lańsko czy żeby się napie...olic równo aż do trupa czy kupic sobie zapier...listego NEXT-GENa takiego jest x360 z girsami drugimi :hyhy:

wkur...ające jest to , że stara Ci każe zrobic , zrobic tamto , pożmywac , i tak w kółko jak tylko jest w domu :/

wkur...ające jest to , że mam duże zaległości w szkole , dużo zadane , trudny materiał do opanowania którego raczej już nie zrozumiem :zly:
Chłopczyku ile ty masz lat ? , bo twoje słownictwo + gramatyka mnie przeraża o-O
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Arucardo_1 »

JJXENON pisze:
Oscar pisze:wkur...ająca jest ciągła kapa jak dostaje ją , cały cas cały czas przez 10 minut koleś stosuje kape a potem pisze powicz :kwasny:

wkur...ające jest noszenie z biedronki siatek za 50 gr. bo sie wrzynają w paluchy aż ręce odpadają :dontgetit:

wkur...ające jest brak kasy np. na własne potrzeby takie jak dobre wpier...lańsko czy żeby się napie...olic równo aż do trupa czy kupic sobie zapier...listego NEXT-GENa takiego jest x360 z girsami drugimi :hyhy:

wkur...ające jest to , że stara Ci każe zrobic , zrobic tamto , pożmywac , i tak w kółko jak tylko jest w domu :/

wkur...ające jest to , że mam duże zaległości w szkole , dużo zadane , trudny materiał do opanowania którego raczej już nie zrozumiem :zly:
Chłopczyku ile ty masz lat ? , bo twoje słownictwo + gramatyka mnie przeraża o-O

rocznik 1992, wystarczyło do profilu zajrzeć...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
HateMe!
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 04-02-2009, 08:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: HateMe! »

Wiek Oskara jest podany na jego profilu. A nad gramatyką i interpunkcją Ty też mógłbyś popracować.

Co do tematu: najogólniej mówiąc - ludzie.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Oscar »

ahha , myślałem że to temat w którym można wyluzowac lecz JJXENON jest bardzo wyrafinowanym i wychowanym pewnie wśród samych dżentelmenów , fajnie.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: JJxenon »

Dobra Wyluzujmy już ;) nie jestem wyrafinowany i nie wychowałem się wśród dżentelmenów tak nawiasem . A co do tematu co mnie wk...ia najbardziej to to jak polscy politycy traktują Nas normalnych Ludzi którzy Ciężko tyrają by związać koniec z końcem :kwasny: a oni mówią że im się jeszcze należą podwyżki bo ponoć za mało zarabiają ( aż mnie skręca jak czytam takie artykuły :kwasny: )

Ps : Oscar - sory za tego chłopczyka ;)
Awatar użytkownika
Sub-Zero94
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 09-05-2009, 10:59

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Sub-Zero94 »

1.Że najlepsze programy na TVN-ie lecą w godzinach np. 21:30/22:30/23:10 (Chodzi mi głównie o programy takie jak Szymon Majewski Show,39 i pół lecą wpół do dwudziestej-drugiej.Albo Kuba Wojewódzki godzine później.Już nie mówie o filmach pokroju Amerykański Ninja IV w soboty o 23 i kończy sie gdzieśtak o godzinie 1 w nocy [LOL].I jeszcze reklamy w nieskończoność.)
2.Że mam lekcje zwykle od 7:30 lub 8:20 a kończe o 14:45,i tylko czasami kończe o 12:55 (ale to też źle).
3.Beznadzieje postacie w grach takich jak:Tekken,Virtua Fighter,Mortal Kombat,Soul Edge/Blade/Calibur.
4.Musze żyć z jakimiś debilami którymi są:rodzina,osoby w szkole i inni.
Sub-Zero94 and PSP2 vs mcl and Mr.Editor
Sub-Zero94 and PSP2 win
Super Lamers Tag Combo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”